دوست داشتنی ترین زوج ها در انیمه ؛ با محبوب ترین ها آشنا شوید

زوج‌های محبوب انیمه‌ای زیادی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بهترین آنها آشنا شوید، با فیگار بمانید تا بهترین زوج های انیمه ای را به شما معرفی کنیم.

استودیو شفت به تازگی ویدیویی تبلیغاتی از مجموعه داستان ارواح منتشر کرده است تا از جلد شانزدهم این مانگا خبر دهد. اگرچه طرفداران کمی شوکه شده‌اند زیرا مانگای این انیمه وارد مرحله نهایی خود شده است، اکثر آنها برای فصل آینده این انیمه و دیدن یکی از زوج‌های مورد‌علاقه انیمه‌ای خود بسیار هیجان‌زده هستند. زوج‌ها در انیمه دارای محبوبیت زیادی هستند. طوری که بسیاری از زوج‌های انیمه همیشه در داستان‌های محبوب وجود دارند تا بتوانند طرفداران بیشتری را به خود جذب کنند.

بیشتر بخوانید:

500 تا از بهترین انیمه های جهان [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین زوج های انیمه ای

محبوب ترین زوج های انیمه ای چه کسانی هستند؟

شما می‌توانید فهرست بهترین زوج های انیمه ای را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای

یافتن عشق واقعی می‌تواند یکی از سخت‌ترین کارها در زندگی باشد. اما این زوج‌های انیمه امنیت، جذابیت و لطافت را در روابط خود پیدا کرده‌اند. اکثر انیمه‌ها دارای نوعی داستان فرعی عاشقانه هستند.

به نقل از سایت techtrends.news زوج‌های حاضر در این فهرست مواردی می‌باشند که کاربران سایت Reddit آنها را به عنوان برترین زوج های انیمه ای می‌شناسند. پس اگر می‌خواهید با بهترین زوج ها در انیمه آشنا شوید، در این نوشتار همراه ما باشید تا به معرفی برترین زوج ها در انیمه بپردازیم.

Araragi And Senjougahara

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای

سنهوگاهارا یک شخصیت زن قوی می‌باشد که فقط با شخصیتی صبور و منفعل مانند آرارگی قابل درک و تعادل است. این زوج دارای رابطه‌ای شگفت‌انگیز و صحنه‌های دوست‌داشتنی فراموش‌نشدنی می‌باشد. طرفداران این انیمه درباره این موضوع بحث می‌کنند که چگونه به نظر می‌رسد این زوج هرگز هیچ محبت فیزیکی به یکدیگر نشان نمی‌دهند.

اما دقیقاً از طریق همین رفتار است که نشان می‌دهد رابطه آنها چقدر جدی می‌باشد و چگونه عشق آنها فراتر از هرگونه تظاهرات فیزیکی است. پیوند آنها بر بوسه‌های ساده غلبه می‌کند و در مهمترین جنبه عشق ظاهر می‌شود: باید سرگرم‌کننده و پر از تفریح باشد.

Holo And Lawrence

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای

بسیاری از کاربران Reddit باور دارند که هولو و لارنس یکی از بهترین زوج‌ها در انیمیشن هستند. آنها تمام ویژگی‌های آنچه که یک زوج را در زندگی واقعی عالی می‌کند را دارند: آنها با یکدیگر شیرین هستند، با هم سرگرم می‌شوند و از یکدیگر در برابر موانع جهان محافظت می‌کنند. حضور این دو در لیست برترین زوج ها در انیمه یک اولویت برای ما بود.

هولو و لارنس فراز و نشیب‌های خود را نیز دارند. اما صرف نظر از چالش‌هایشان، پیوند آنها به قدری خالص است که حتی در بدترین شرایط هم به یکدیگر احترام می‌گذارند و یکدیگر را تحسین می‌کنند. نیازی به گفتن نیست که این دو همیشه عشق خود را به یاد می‌آورند و به رابطه خود احترام می‌گذارند.

Akio And Sanae

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای

یکی از نظراتی که با رای بسیار زیادی مورد توجه قرار گرفت از کاربری با نام Ryougi بود که اظهار داشت آکیو و ساناعه از انیمه Clannad شایسته جایگاهی در بین بهترین زوج ها در انیمه هستند. این زوج با همراهی برجسته، مهارت‌های فرزندپروری، نگرش مثبت و حمایت بی‌قید و شرط، خود را در قلب بسیاری از طرفداران به دست آورده‌اند که باعث می‌شود هر بیننده‌ای آرزو کند که داستان این زوج داستان ازدواج خودشان باشد.

بیشتر طرفداران آنقدر به رابطه این زوج دوست‌داشتنی علاقه دارند که برخی از آنها درخواست انیمه‌ای را کرده‌اند که در آن ما بتوانیم شاهد نحوه آشنایی این دو شویم.

Asuna and Kirito

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای

در بازی مجازی به نام Sword Art Online که در آن کشتن مرگ به معنای مرگ آنها در دنیای واقعی است، Asuna و Kirito در تلاشند تا عشق را در این فرایند پیدا کنند . شرایط دشواری وضعیت آنها آنها را با هم جمع کرد، و اکنون جفت غیرقابل توقف، هر چالشی را در دست می‌گیرد. با هم تیم خود را یک ستاره از هیولاها تلقی می‌کنند، که باید آنها را از طریق تمام 100 سطح از SAO شکست دهد تا بازی را بشکند و زنده بماند.

در اواسط جنگ Asuna و Kirito موفق به ایجاد یک زندگی مجازی برای خود که کامل با ازدواج در بازی است! آنها حتی با AI (هوش مصنوعی) به نام Yui دوست هستند، که با آنها رابطه‌ای نزدیک و با دخترشان درنظر می‌گیرند. از طریق تمام جنون، توانایی آنها برای انجام زندگی نیمه عادی در یک وضعیت به ظاهر غیرممکن، تنها چیزی است که آنها را عادی نگه می‌دارد.

Okabe And Kurisu

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای, بهترین زوج در انیمه

کمتر انیمه‌ای وجود دارد که بتواند یک رابطه کاملا جدی و همچنین سرگرم‌کننده را مانند انیمه Steins Gate نمایش دهد. صحنه‌ای که در آن اوکابه احساسات خود را به کوریسو اعتراف می‌کند بسیار دراماتیک، احساسی و زیبا است و قطعا یکی از بهترین صحنه‌های این انیمه می‌باشد. این زوج به همان اندازه که بامزه و خنده‌دار هستند، می‌توانند نیز بسیار جدی باشند.

توسعه رابطه این زوج یکی از بهترین‌هایی می‌باشد که در انیمه به دست آمده است. قوس دراماتیک و افزایش تنش بین آن‌ها باعث می‌شود بینندگان در اکثر مواقع هیجان‌زده باقی بمانند. با توجه به تعداد طرفدارانی که این دو شخصیت دارند، غیرممکن بود تا ما این زوج را در لیست برترین زوج های انیمه ای قرار ندیم.

Ryuuji And Taiga

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای

مانند سایر زنان ذکر شده در این لیست، تایگا بسیار سرسخت است و با وجود جثه کوچکش، بسیار خشن می‌باشد. شخصیت تایگا فقط با کسی قابل تطبیق می‌باشد که بتواند با صبوری و عشق خود، جنبه آسیبپذیری او را نشان دهد، و آن فرد ریوجی است. هر دو دارای شخصیت‌های متضادی هستند، اما به همین دلیل ما دائما شاهد صحنه‌های خنده‌دار و جذابی از رابطه آنها می‌شویم.

دوستی آنها باعث می‌شود این زوج دوست‌داشتنی‌تر و قابل‌ درک‌تر از دیگر زوج‌ها در انیمه شوند. هیچ زوج دیگری نمی‌توانست برای بینندگانی که فقط آرزو می‌کنند در چنین رابطه‌ای بودند، مسخره کردن یکدیگر را در این قدر لذت‌بخش، لطیف و خنده‌دار کند.

Akane And Kotarou

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای

انیمیشن زیبای این مجموعه فقط می‌تواند پژواک عشق مشترک آکان و کوتارو در این انیمه باشد. همانطور که کاربری در Reddit اشاره کرد، دلیل تحسین این زوج “شیرینی و خالص بودن آنها” است. رابطه معصومانه آنها چیزی جز لطافت و شکوه عشق را نشان نمی‌دهد.

برای بسیاری از بینندگان، این انیمه احساسات طاقت فرسایی و خجالتی که ناگزیر از عاشق شدن برای اولین بار به وجود می‌آید را به تصویر می‌کشد. هیچ چیز مانند اولین خاطره عاشق شدن وجود ندارد و آکان و کوتارو برای طرفدارانی که می‌خواهند آن خاطره‌ها را دوباره زنده کنند عالی هستند.

Simon And Nia

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای

شخصیت اصلی سایمون به عنوان یک پسر خجالتی و محجوب شروع می‌کند که در ابتدا به خود اجازه می‌دهد تحت فشار قرار بگیرد. با این حال، با گذشت زمان، شخصیت او به شدت توسعه می‌یابد، زیرا او اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کند. او از طریق ماجراجویی‌های حواس پرت خود، با نیا، دختری خوب که به شخصیتی بسیار قوی تبدیل می‌شود، ملاقات می‌کند. اگرچه نیا روش‌های انسان‌ها را درک نمی‌کند، اما در نهایت از طریق سایمون و قدرت دای گورن آنها را یاد می‌گیرد. در نهایت، سایمون خواستگاری می‌کند و آنها در یک صحنه بسیار پر احساس ازدواج می‌کنند.

Sakurajima San And Sakuta San

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج های انیمه ای, بهترین زوج انیمه ای

ساکوتا هرگز عشق خود به ساکوراجیما را زیر سوال نمی‌برد و همیشه آماده است تا از طریق انواع دیالوگ‌ها و اقدام‌ها ابراز کند که چقدر او را دوست دارد. کار‌های بسیار پر سر و صدا و محبت ساکوتا، او را به یکی از بهترین شخصیت‌های انیمه‌های رمانتیک (بهترین مانگا های عاشقانه) تبدیل می‌کند.

اما آنچه در مورد این زوج شگفت‌انگیزتر می‌باشد اعتماد و صمیمیت آنها به یکدیگر است. بسیاری از صحنه‌ها به شکلی بسیار خنده‌دار، انسانی و دوستانه صمیمیت این زوج را به تصویر می‌کشد. بسیاری از طرفداران انیمه‌های عاشقانه، این زوج را به عنوان بهترین زوج در انیمه می‌شناسند.

Yuuta And Rikka

بهترین زوج های انیمه ای
بهترین زوج ها در انیمه

همانطور که از قبل ثابت شده است، طرفداران انیمه، انیمه‌های دبیرستانی و عشقی که می‌تواند بین دانش‌آموزان جوان شکوفا شود را می‌ستایند. ریکا به طرز باورنکردنی بامزه است و روشی که او خود را در قلب یوتا جا می‌دهد قلب همه را آب می‌کند. این زوج قطعا بهترین زوج انیمه ای می‌باشند.

پاسخ محترمانه و دلسوزانه یوتا به عشق ریکا نیز بسیار تحسین شده است. اما با وجود اینکه رابطه این زوج بسیار زیبا و جذاب می‌باشد، برخی از طرفداران متوجه می‌شوند که بخش‌هایی در رابطه آنها وجود دارد که با توجه به اتفاقات انیمه، همیشه عالی نیستند. کاربری در Reddit خاطرنشان کرد: “رابطه آنها به معنای واقعی کلمه نفرین شده است. دو کودک آسیب‌دیده یکدیگر را آزار می‌دهند زیرا نمی‌دانند چگونه به درستی محبت خود را نشان دهند. این مایه تاسف است، اما من معتقدم که آنها واقعاً یکدیگر را دوست دارند.”

Isaac And Miria

بهترین زوج های انیمه ای
برترین زوج های انیمه ای

وقتی دو نفر که دیوانه یا عجیب به حساب می‌آیند یکدیگر را ملاقات می‌کنند و عاشق هم می‌شوند، بیشتر اوقات یک رابطه عاشقانه منحصر به فرد و باورنکردنی شکوفا می‌شود و این در مورد آیزاک و میریا نیز صادق است. شخصیت‌های پر هرج و مرج، بی‌دقت و سرگرم‌کننده آن‌ها این زوج را در میان طرفداران انیمه نمادین کرده است. هیچ تطابقی نمی‌تواند بی‌نقص‌تر از شخصیت‌های بی‌نظیر و ارتباط فوق‌العاده بین این دو باشد. ایزاک و میریا بدون شک دو روحی هستند که قرار است تا آخر عمر با هم در یک رابطه بمانند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین زوج های انیمه ای سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


17 thoughts on “دوست داشتنی ترین زوج ها در انیمه ؛ با محبوب ترین ها آشنا شوید

 1. شخصیت های همجنسباز رو خواهشا تو لیست قرار ندید ناسلامتی برای ایرانی ها مطلب می نویسید در ضمن از این لیست من چند تاشون رو دیدم که از اول ببر و اژدها و بعد ساکوتا و ساکوراجیما خیلی خوشم میاد. واقعا زیبان جالبی ببر و اژدها هم اینه که این دوتا هر کدوم اول عاشق دوست صمیمی طرف مقابل هستن و برای اینکه به یارشون برسن به هم همکاری می کنن که اوضاع جور دیگه ای میشه

   1. من در عجبم این دیگه چه مقاله و معرفی بود!
    آخه چرا فقط انیمه های درب و داغون و تخیلی نوشته شده که شخصیت های دخترش هم بدترکیب و لاغر و زشت و بی وفا و…. هستند

 2. بشدت انیمه را دوست دارم حالا اینکه بیاین همجنس‌بازی رو ساده جلوه بدید قابل قبول نیست همیشه وقتی میخوان یه چیزیو جا بندازن نمیاین یدفه ای اینکارو بکنن کم کم اینکارو میکنن مثل شما که توی چند تا انیمه با داستان بسیار خوب و زیبا یه انیمه با موضوع همجنس بازی قرار دادید حتما باید پلیس فتا ورود کنه

 3. لطف کنید یه مطلب هم درباره بهترین زوج های انیمه ای هم جنس بزارید مثلا دو تا دختر یا دو تا پسر که با هم دوست باشن
  والا من که خسته شدم اینقدر انیمه عاشقانه دیدم😑😒 اگه یه انیمه با موضوع تغریبا سالم داشتید بهم بگید چون الانا نیاز به انرژی مثبت دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *