جذاب‌ترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

شخصیت‌های زیادی هستند که دارای یک یا چند تتو روی بدن خود هستند. با فیگار بمانید تا با بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند آشنا شوید.

در سال‌های اخیر خالکوبی‌ها بیشتر و بیشتر در جامعه رواج یافته‌اند. در واقع، بخش بزرگی از بزرگسالان حداقل یک خالکوبی در بدن خود دارند. خالکوبی نیز در ژاپن بیشتر با جرم و جنایت همراه بوده است، اما با تغییر زمان، این کشور به آرامی پذیرای این هنر شده است.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های انیمه ای

نابغه ترین کاراکترهای انیمه ای

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

تتو های به یاد ماندنی

شما می‌توانید فهرست بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

این بدان معنی است که در سال‌های اخیر شخصیت‌های انیمه خالکوبی شده بیشتری ظاهر شده‌اند. پس از انتشار انیمه Horimiya در سال 2021، سریال عاشقانه Slice-of-life محبوبیت زیادی پیدا کرد. زیرا قهرمان مرد آن به طور مخفیانه پیرسینگ‌ها و خالکوبی‌هایی دارد که در مدرسه پنهان می‌کند.

در اینستاگرام بخوانید:


همین باعث شده است تا طرفداران انیمه این سوال را داشته باشند که کدام شخصیت‌های انیمه خالکوبی جالبی دارند. پس اگر می‌خواهید با برترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا بهترین شخصیت های انیمه با تتو را به شما معرفی کنیم.

Kamina

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

کامینا یکی از شخصیت‌های اصلی قسمت اول گورن لاگان است و رهبر تیم اصلی این انیمه بود. او مردی است که شخصیت اصلی انیمه، سایمون احترام زیادی برای او قائل بود. کامینا در اوایل انیمه کشته شد، اما به خاطر عبارات جذاب و ظاهر منحصر به فردش در قلب بسیاری از طرفداران این انیمه قرار گرفت.

بسیاری از طرفداران انیمه هنوز او را به عنوان یکی از شیک‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای می‌بینند که تا به حال ساخته شده است. او دو نوار خالکوبی روی هر دو بازو خود دارد و یک خالکوبی متمایز به شکل شعله در پشت خود دارد. کامینا دارای یکی از بهترین خالکوبی ها در انیمه می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های انیمه با قدرت آتش

Nami

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

نامی یکی از اولین اعضای کلاه حصیری است و از چپتر 8 مانگای وان پیس (بهترین شخصیت های وان پیس (One Piece)) با لوفی بوده است. او یک زن قوی و فوق العاده با استعداد به عنوان یک دزد است که اغلب با نام “گربه سارق” شناخته می‌شود.

نامی در طول انیمه یک طرح مد روز را با خالکوبی بزرگ روی شانه خود حفظ کرده است. خالکوبی که نشان‌دهنده میکان و چرخ‌های فرفری می‌باشد در واقع پوششی برای خالکوبی قبلی نامی است که او آن را به آرلونگ مرتبط می‌کند. نامی به عنوان ناوبر برای خدمه کلاه حصیری کار می‌کند و هدفش ساخت یک نقشه جهانی است.

Renji Abarai

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

رنجی با خالکوبی‌های قبیله‌ای مانند پوشیده شده است که برای پر کردن قسمت‌های مختلف بدن او از جمله قفسه سینه و شکم طراحی شده است. او ستوان لشکر 6 می‌باشد و اولین بار در چپتر 51 مانگای بلیچ ظاهر شد. او یکی از شخصیت‌های قدیمی انیمه بلیچ می‌باشد.

در این انیمه، رنجی می‌خواهد کسی باشد که ایچیگو را شکست می‌دهد، اما پس از کمک به او برای نجات روکیا، این ایده را کنار می‌گذارد. در ابتدای انیمه، رنجی تهدید بزرگی برای ایچیگو بود که می‌توانست آسیب جدی به او وارد کند. اما بعد از نجات روکیا، این دو دوستی جالبی را ایجاد کردند. حضور رنجی در فهرست برترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند یک اولویت برای ما بود.

بیشتر بخوانید:

محبوب ترین شخصیت های انیمه های ایسکای

Natsu Dragneel

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

Natsu یک شخصیت شناخته شده انیمه و قهرمان انیمه محبوب Fairy Tail است. ناتسو یک مرد جوان قدرتمند می‌باشد که قدرت آتش را در کنار خود دارد و می‌خواهد با پدر خوانده‌اش ایگنیل دوباره متحد شود. تماشای ماجراجویی‌های او و دوستانش بسیار سرگرم‌کننده است.

ناتسو توسط انجمن صنفی Fairy Tail جذب می‌شود و شروع به ماجراجویی می‌کند، اگرچه آنها با شهرت بدی کار خود را آغاز می‌کنند و تقریباً به هر چیزی دست می‌زنند به آتش می‌کشند. او نیز مانند همه هم‌صنفی‌هایش، نماد صنف Fairy Tail را روی پوستش خالکوبی کرده است.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های مرد در انیمه

Zero Kiryu

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

Zero Kiryu یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه Vampire Knight است. او پسری نیمه انسان (بهترین شخصیت های نیمه انسان در انیمه) و نیمه خون آشام می‌باشد که مهری را روی گردنش خالکوبی کرده است که به دلیل طراحی پیچیده و استفاده از خنجر توسط اکثر طرفداران این انیمه به راحتی قابل تشخیص می‌باشد. زیرو عاشق قهرمان اصلی داستان، یوکی است، اما باید با رقیبش کانام، یک خون آشام کامل، مقابله کند تا بتواند قلب او را به دست آورد و در نهایت یوکی را از فاجعه نجات دهد.

Medusa Gorgon

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

مدوسا یک جادوگر بسیار قدرتمند است که برای اولین بار در چپتر 15 مانگای روح خوار ظاهر شد. مدوسا شخصیت پیچیده‌ای است که ادعا می کند نسبت به دیگران اهمیت زیادی می‌دهد اما به وضوح ایده آل‌های پیچیده‌ای دارد. مدوسا شخصیتی است که درک آن می‌تواند دشوار باشد.

او دلیلی است که باعث شد تا آسورا، پسر بزرگ مرگ از زندان آزاد شود. او خالکوبی‌هایی از نقاط مارپیچ در سراسر بدن خود دارد که فوراً برای طرفداران قابل تشخیص است. این خالکوبی‌ها بازتاب توانایی مدوسا در ایجاد پیچک‌های تاریک جادویی می‌باشد که به او یک طراحی کلی جذاب و تهدیدآمیز می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های زن در انیمه

Revy

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند, بهترین شخصیت انیمه ای که تتو دارد

ریوی یک زن خالکوبی شده با الگوهای قبیله‌ای پیچ خورده می‌باشد که بالای بازویش را فرا گرفته است. او از انیمه محبوب Black Lagoon می‌باشد. ریوی هم سرکش و هم تهاجمی است و همین به او برتری مطمئنی در نبرد می‌دهد. او به خاطر زبان تیز، مهارت در استفاده از اسلحه و عدم همدلی کامل با دشمنانش شناخته شده است.

با وجود همه این‌ها، او هنوز یکی از بهترین شخصیت‌های این انیمه است و به عنوان یک شخصیت زن (بهترین شخصیت های زن در انیمه) قوی دیده می‌شود. خالکوبی‌های او بر نگرش شیطانی او تأکید می‌کند و به او یک شدت کاملاً متناسب با شخصیت او می‌دهد. تتو روی یکی از بهترین خالکوبی ها در انیمه است.

Scar

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند, بهترین خالکوبی ها در انیمه

اِسکار معمولاً برای جای زخم روی صورتش شناخته می‌شود، اما او همچنین تعداد زیادی خالکوبی کیمیاگری روی بازوی خود دارد، از جمله چند گروه قبیله‌ای در انیمه Fullmetal Alchemist. به عنوان یک بازمانده از ایشولان، او به دنبال انتقام از کسانی است که مردمش را سلاخی کردند و از کیمیاگران دولتی کینه بزرگی دارد. اسکار یک شخصیت تهاجمی با قلبی خوب می‌باشد که به انتقام آلوده شده است. اگرچه او کسانی را که معتقد می‌باشد دشمنانش هستند را می‌کشد، اما در نهایت به آنها احترام زیادی می‌گذارد.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

Nicolas Brown

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند, بهترین شخصیت های انیمه با تتو

تعجب آور نیست که بدانید یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه Gangsta روی پشت خود خالکوبی دارد. این خالکوبی نیز به سبک قبیله‌ای است اما تا حدودی شبیه یک بال می‌باشد. نیکلاس یک مزدور ناشنوا است که به دلیل قدرتش شناخته شده است، اما او همچنین روح مهربانی می‌باشد که به دنبال کمک به افراد ضعیف است.

نیکلاس به عنوان یک دست‌کار، اغلب او را به مأموریت‌هایی می‌فرستد تا به تمیز کردن خیابان‌ها کمک کند. او به شدت به باندهای شهر وابسته است، اگرچه او و وریک طرفی را انتخاب نمی‌کنند. اگرچه خالکوبی او گاهی با لباس پوشانده می‌شود، اما به اندازه کافی بزرگ و برجسته است که به اندازه کافی در معرض نمایش قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

10 تا از پربیننده ترین انیمه های پاییز 2022

Izumi Miyamura

بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند
برترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

ایزومی میامورا پس از اکران انیمه Horimiya به سرعت به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه 2021 تبدیل شد. او قهرمان مرد این انیمه می‌باشد. در حالی که به نظر می‌رسد او در مدرسه پسری بسیار کسل‌کننده است، ایزومی با بیرون رفتن از کلاس تبدیل به یک فرد کاملاً متفاوت می‌شود.

ایزومی چندین پیرسینگ دارد، و همچنین دارای یک خالکوبی قبیله‌ای بزرگ در پهلو، روی شانه و حتی یک نوار دور بازوی خود می‌باشد. پس از آشنا شدن با هوری، او خود واقعی خود را آشکار می‌کند و به سایر همکلاسی‌هایش اجازه می‌دهد تا راز خود را در میان بگذارند. از نظر بسیاری از طرفداران انیمه، ایزومی میامورا بهترین شخصیت انیمه ای که تتو دارد می‌باشد.

Hatake Kakashi

کاکاشی هاتاکه یک شخصیت خیالی در مجموعه مانگا و انیمه ناروتو که توسط ماساشی کیشیموتو خلق شده‌است. در داستان سری اول، کاکاشی مربی و رهبری تیم ۷ که شامل شخصیت‌های کلیدی این سری، یعنی ناروتو اوزوماکی، ساسوکه اوچیها و ساکورا هارونو هستند را بر عهده دارد.

او در ابتدا به مانند یک آدم سرد و بی‌احساس به تصویر کشیده می‌شد، اما با جلوتر رفتن داستان وفاداری او نسبت دوستان و شاگردانش بیشتر آشکارا شد. نام خانوادگی او “Hatake” به معنی کشتزار و “Kakashi” به معنی مترسک است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

برترین شخصیت انیمه ای که تتو دارد چه کسی است؟

از نظر بسیاری از طرفداران انیمه، ایزومی میامورا بهترین شخصیت انیمه ای که تتو دارد می‌باشد.

شخصیت Nicolas Brown کاراکتر چه انیمه‌ای است؟

این شخصیت محبوب، یکی از کاراکترهای انیمه Gangsta است.


13 thoughts on “جذاب‌ترین شخصیت های انیمه ای که تتو دارند

   1. هیچ کدومو دوست ندارم جز میامورا
    اسکار اصلا شخصیت خوبی نبود هرچند آخرش کار مفید کرد ولی چزو بهترینا نیس
    چرا اسم سوکونا داخل لیست نیس؟ از همشون معروفتره

    1. آیا از نامیم معروف تره
     چطور میتونی به خودت بگی اوتاکو وقتی میگی بقیشو بدرد نمیخورن
     با این حرفت جوجوتسو کایزن فن بودن خودتو ثابت کردی

 1. خیلی خوب بود ممنون ولی پس توی ببر کازتورا از توکیوریونجرز چی؟:”)
  و کلی شخصیت دیگه که تتو یا خالکوبی دارن…حقیقتا انتظار داشتم اوناهم باشن توی مقاله..
  ولی ممنون از مقاله ی خوبتون♡

 2. آیا از نامیم معروف تره
  چطور میتونی به خودت بگی اوتاکو وقتی میگی بقیشو بدرد نمیخورن
  با این حرفت جوجوتسو کایزن فن بودن خودتو ثابت کردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *