قوی ترین خون آشام ها در انیمه ؛ معرفی 10 شخصیت خون آشام قدرتمند

خون‌آشام‌ها یکی از قدیمی‌ترین هیولاهای بشر هستند و در بسیاری از انیمه‌ها حضور دارند. با فیگار بمانید تا با قوی ترین خون آشام ها در انیمه آشنا شوید.

خون‌آشام‌ها هنوز در فرهنگ پاپ بسیار محبوب هستند. فیلم Day Shift محصول 2022 در نتفلیکس ثابت می‌کند که مردم هنوز از خون‌خورها می‌ترسند. خون آشام‌ها به طرز عجیبی از وحشتناک هستند. بسیار شبیه دیگر شخصیت‌ها، انواع مختلفی از خون آشام‌ها در داستان‌های مختلف وجود دارد. مطمئناً، خون‌آشام‌های دوستانه در برخی مجموعه‌ها وجود داشته‌ است، اما بیشتر مردم یک شخصیت قدرتمند خوب با طراحی‌های شیطانی را دوست دارند.

قوی ترین خون آشام ها در انیمه

معرفی 10 شخصیت خون آشام قدرتمند

شما می‌توانید فهرست قوی ترین خون آشام ها در انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

در حالی که شخصیت‌های قدرتمند انیمه جاودانه (شخصیت های انیمه ای جاودانه) هستند، خون آشام‌های انیمه آن را به سطح کاملاً جدیدی ارتقا می‌دهند. این خون‌آشام‌های واقعاً خاطره‌انگیز، چه آن‌ها نیت خوبی داشته باشند و چه فقط منتظرند تا نشان دهند که چقدر بد هستند، سال‌هاست که تاثیر خود را بر روی طرفداران خود گذاشته‌اند. پس اگر می‌خواهید با قدرتمندترین خون آشام های انیمه آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی قوی ترین خون خوارهای انیمه بپردازیم.

Kars

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

کارس اولین خون آشام جهان جوجو است و در اصل باعث کل درگیری این مجموعه انیمه مشهور می‌شود. کارس رهبر مردان پیلار، اولین خون آشام‌ها و خالق ماسک سنگی است. اگرچه او نمی‌تواند زیر نور خورشید باشد، اما ویژگی‌های فیزیکی‌اش او را به قوی‌ترین شخصیت کل داستان Jojo’s Bizarre Adventure تبدیل می‌کند.

پس از رسیدن به شکل نهایی خود، کارس اکنون در بالای زنجیره تکاملی قرار داشت. توانایی کارس به او اجازه می‌داد او به هر حیوانی تغییر شکل دهد، از یک سلول خود را بازسازی کند و ستارگان را از نزدیک با چشم خود ببیند. فقط با حیله و قوانین طبیعت بود که جوجو توانست او را شکست دهد. با این حال، یک رمانی که تقریبا رسمی اعلام شده است حاکی از آن می‌باشد که حتی کیهان نیز نمی‌تواند کارس را از رسیدن به خدایی باز دارد.

Staz

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

استاز خون آشام یکی از شخصیت‌های انیمه اکشن (بهترین انیمه های اکشن ، رزمی و شمشیری جدید) ماجراجویی Blood Lad است. او از نسل خون آشام‌های نخبگان می‌باشد، و بنابراین، قدرت باورنکردنی دارد. استاز در کودکی کاملاً قادر بود تخته سنگ‌های بزرگ را به اندازه یک سنگریزه فشرده کند.

نه تنها قدرت فیزیکی او بسیار بالاتر از سطح انسانی است، بلکه جادوهای شیطانی او نیز بسیار قوی هستند. استاز از دور می‌تواند قلب مردم را در هم بکوبد و از نزدیک با یک حمله آنها را از تمام ذاتشان تخلیه کند. تنها دلیلی که استاز از این قدرت سوء استفاده نمی‌کند این است که او یک اوتاکوی تنبل می‌باشد.

Raizel

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

کادیس اتراما دی رایزل، که بیشتر با نام رایزل شناخته می‌شود، قهرمان اصلی انیمه Noblesse است. او یک نجیب اهل لوکدونیا می‌باشد که به عنوان نجیب آنها عمل می‌کند. او به عنوان اشراف به عنوان داور، و در صورت نیاز، جلاد فعالیت دارد. رازیل سعی می‌کند علیرغم این وظایف، زندگی عادی مدرسه‌ای (بهترین انیمه های مدرسه‌ای 2022 [+نتفلیکس]) خود را حفظ کند.

متأسفانه چندین حزب دیگر می‌خواهند یا او را از بین ببرند یا از قدرت او برای منافع خود استفاده کنند. خوشبختانه، رایزل یکی از، یکی از قدرتمندترین نجیب زاده‌هایی می‌باشد که تا به حال زندگی کرده است. او غول‌ها را با تکان دادن دستش دور می‌کند، بر ذهن دیگران تسلط می‌یابد، با جادوی قدرتمند خود از دیگران محافظت می‌کند و از هوای خالی طوفان‌های خونی راه می‌اندازد.

Wilhelm Ehrenburg

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

ویلهلم ارنبورگ یکی از اعضای گروه Longinus Dreizehn در Dies Irae است. سادیسم و ظلم او فقط با قدرت‌های شوم او مطابقت دارد. او آرایه معمولی از ویژگی‌های فیزیکی خون‌آشام‌های پیشرفته را دارد، و طبق معمول با خون آشام‌های انیمه، پتانسیل واقعی او از جادوی او ناشی می‌شود.

او تنها با یک خیره نگاه قادر به کشتن مردم است و صرف حضورش زندگی اطرافیانش را از بین می‌برد. میل به خون او می‌تواند به قدری قوی شود که صرفاً با افزایش قدرت خود، ساختمان‌های اطرافش را متلاشی می‌کند. ویلهلم با حداکثر پتانسیل خود قدرتی برابر با یک بمب هسته‌ای را دارد. ویلهلم ارنبورگ یکی از قدرتمندترین خون آشام ها در انیمه است.

Shalltear

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

Shalltear یکی از قوی‌ترین محافظان آینز در انیمه Overlord است. اکثر مردم فراموش می‌کنند که او قدرت باورنکردنی دارد و همین بزرگترین اشتباه آنها می‌باشد. قدرت او به حدی است که حتی اختلافات جزئی بین او و آلبیدو باعث می‌شود که کل قلعه به لرزه درآید. قدرت بدنی او عالی است و با قدرت خود آینز برابری می‌کند، اما قدرت واقعی او در جادوی او نهفته است.

Shalltear به تمام جادوهایی که آینز آشنا می‌باشد دسترسی دارد و به اندازه او با آنها قدرتمند است. در مبارزات تن به تن، او تقریباً بی‌رقیب می‌باشد. نه تنها این، بلکه او هرچه بیشتر در خون پوشیده شده باشد، که در یک نبرد عادی است، قدرت او افزایش می‌یابد. این، متأسفانه، به قیمت جنون موقت تمام می‌شود، بنابراین او از این توانایی تنها به عنوان آخرین راه حل استفاده می‌کند.

Shinobu

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

Kiss-Shot Acerola-Orion Heart-Under-Blade یا به اختصار Shinobu یک خون آشام قدرتمند است که 598 سال سن دارد. در انیمه باکمونوگاتاری او بسیار ضعیف شده و ظاهری کودکانه به خود می‌گیرد. با این حال، هنگامی که او قدرت‌هایش را دوباره به دست می‌آورد، او به فرم بزرگسالی جوان خود باز می‌گردد و قادر به انجام شاهکارهای باورنکردنی می‌شود.

او یک بار با یک پرش از قطب جنوب تا ژاپن را طی کرد. فقط خندیدن باعث می‌شود زمین اطرافش بلرزد. جادوی او به او این امکان را می‌دهد که از هوای خالی ماده بسازد، و اگر چه در جنگ زیاد استفاده نمی‌شود، یکی از توانایی‌های او به او اجازه می‌دهد در زمان سفر کند. قدرت‌های او به قدری زیاد است که تنها نقطه ضعف واقعی او توسط خودش تحمیل شده است: عشق او به دونات.

Dio Brando

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه

دیو براندو اولین شرور اصلی کل مجموعه ماجراجویی عجیب و غریب جوجو است و مسلماً یکی قدرتمندترین شرورهای این انیمه می‌باشد. او به عنوان یک خون‌آشام، از قبل در برابر آسیب‌های فیزیکی غیرقابل نفوذ بود، و فقط می‌توانست برای همیشه با نور خورشید یا هامون سرکوب شود. رستاخیزی او صد سال بعد به او توانایی داد که حتی می‌توانست زمان را متوقف کند.

اگرچه جوستارها یک بار دیگر او را شکست دادند، اما بازی ویدیویی Eyes in Heaven نشان می‌دهد که در نهایت، دیو به خدایی واقعی که می‌خواست دست می‌یابد. ادغام با اِستَند Made in Heaven اساساً به او قدرت تسلط بر همه چیز را داد. البته این بازی مانند یک قسمت سریال ?What If (حقایق سریال What If) است.

Alucard

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه, قدرتمندترین خون آشام ها در انیمه

آلوکارد خون آشامی است که در جهنم خون آشام‌ها را شکار می‌کند و از این کار لذت می‌برد. آلوکارد پس از غلبه بر آبراهام ون هلسینگ انسان، به این خط خونی پیوست. او باید برای همیشه از هوس‌ها و دستورات هر جهنمی پیروی کند. علیرغم عصبانیت اینتگرا از طبیعت معمولی آلوکارد، او دلیلی برای ترس از امنیت او ندارد.

اگر هر چیزی، او بیشتر نگران وثیقه است. آلوکارد به راحتی می‌توانست حریفانی را که با آن روبرو می‌شود نابود کند، اما هر بار تصمیم می‌گیرد با غذای خود بازی کند. با هر قتل، او نه تنها خون، بلکه روح قربانیان خود را به دست می‌آورد. این روح‌ها قدرت کلی او را به شدت افزایش می‌دهند. در پایان سریال، آلوکارد در اصل یک خدای خون آشام است.

Arcueid Brunestud

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه, قوی ترین خون خوارهای انیمه

Arcueid Brunestud قهرمان Tsukuhime و شاهزاده اجداد واقعی می‌باشد. او تقریباً یک هزار سال سن دارد اما بیشتر آن زمان را بی حوصله یا در خواب گذرانده است. او بسیار ساده لوح می‌باشد و اغلب به احساساتش اجازه می‌دهد تصمیماتش را بگیرند. با این حال، عصبانیت‌های او پیامدهای فاجعه باری دارد که کنترل نشده است.

به عنوان یک اجداد واقعی، او به طور کامل از فانتاسم مرمر و نیروی ضد استفاده می‌کند. هرکسی که او می‌جنگد، به طور خودکار با اختلاف کمی قوی‌تر می‌شود. شبح مرمری به او اجازه می‌دهد تا خود احتمالات را بازنویسی کند، تا زمانی که از لحاظ فیزیکی ممکن باشد. اگر یک مشت می‌تواند کسی را بکشد، Arcueid تضمین می‌کند که شانس آن 100٪ است.

D

قوی ترین خون آشام ها در انیمه
قوی ترین خون آشام ها در انیمه, قدرتمندترین خون آشام های انیمه

D شکارچی خون آشام مرموز D می‌باشد و یک دامپیر است. این بدان معناست که برخلاف سایر خون آشام‌ها، او می‌تواند در روز به دلیل خون دورگه‌اش راه برود. مانند BNade در دنیای مارول، او به عنوان یک شکارچی خون آشام شناخته می‌شود. دیگران او را بهترین شکارچی خون آشام می‌دانند که تا به حال زندگی کرده است، و این در برابر خون آشام‌هایی می‌باشد که تهدیدهای کیهانی هستند.

او در طول هزاران سال زندگی خود، در کنار قدرت‌های خود، به تجربه رزمی باورنکردنی دست یافته است. او چندان دستکاری کننده رکورد آکاشیک نیست، بلکه بخشی اساسی از وجود آن است. او را نمی‌توان از این واقعیت یا هر واقعیتی پاک کرد. فقط سایر عوامل واقعیت می‌توانند او را به دردسر بیندازند، و حتی در این صورت، او به هر حال آنها را نادیده می‌گیرد. D بیشتر یک شکارچی خون آشام است تا یک ضد خون آشام.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار قوی ترین خون آشام ها در انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


3 thoughts on “قوی ترین خون آشام ها در انیمه ؛ معرفی 10 شخصیت خون آشام قدرتمند

  1. به نظرم دیو قویترین و جالبترین شخصیت رو داره و همینطور فایت های بینظیر و گرافیکی اون واقعا زیباست که هنگام مبارزه با جوتارو نفسم هبس شده بود

  2. شکارچی خون آشام دی رو هم فراموش نکنید اون هم قوی بود و هم داستان خیلی جالبی داشت با وجود این که انیمه قدیمی هست گرافیت پر جزییات و عالی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *