تمامی تریلرهای رسمی فیلم ناپلئون (Napoleon) با بازی واکین فنیکس + تاریخ اکران و داستان

تریلر رسمی فیلم ناپلئون با هنرنمایی واکین فنیکس و کارگردانی ریدلی اسکات منتشر شد. ناپلئون یکی از موردانتظارترین فیلم‌های امسال است.

فیلم «ناپلئون»، از مهم‌ترین فیلم‌های کمپانی «سونی»، به کارگردانی «ریدلی اسکات» با هنرنمایی «واکین فنیکس» است. «کمپانی سونی»، چندی پیش، تریلر پایانی فیلم ناپلئون، ساخته «ریدلی اسکات» را منتشر کرد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


تریلر رسمی فیلم ناپلئون

«Napoleon»، یک فیلم حماسی و تاریخی است که در سال 2023 اکران خواهد شد. اخبار مربوط به داستان، بازیگران و انتشار فیلم ناپلئون، انتظارات زیادی را درباره یک حماسه تاریخی جذاب در بین طرفداران ایجاد کرده است.

تریلر فیلم Napoleon ، به طور کلی تأکید می‌کند که ریدلی اسکات، با یک فیلم قدرتمند، سال 2023 را برای طرفداران سینمای تاریخی و حماسی، به پایان می‌رساند. «واکین فینیکس» در این فیلم به عنوان نقش ناپلئون انتخاب شده و این فیلم داستان زندگی این شخصیت تاریخی را روایت می‌کند.

فیلم ناپلئون، درباره‌ی ماهرترین و قدرتمندترین رهبر نظامی فرانسه، یعنی ناپلئون بناپارت (Napoleon Bonaparte) است. این فیلم، به بررسی دقیق تأثیراتی که ناپلئون در کشور فرانسه داشت می‌پردازد و زندگی او را از ابتدای قدرت تا سرنگونی را نشان می‌دهد. فیلمنامه ریدلی اسکات، از منظر ملکه جوزفین، همسر ناپلئون روایت می‌شود.

تریلر رسمی فیلم ناپلئون نشان می‌دهد که این فیلم قرار است در تاریخ 22 نوامبر 2023 (1 آذر 1402) توسط شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures Releasing) در ایالات متحده و انگلستان اکران شود. نسخه با کیفیت این فیلم نیز در تاریخی نامشخص در سرویس استریم Apple TV+ منتشر خواهد شد.

جدیدترین اثر ریدلی اسکات، قرار است فیلمی بزرگ با صحنه‌های اکشن دیدنی باشد. مدت زمان رسمی این فیلم، 2 ساعت و 37 دقیقه است. فیلم ناپلئون، به دلیل خشونت و محتوای جنسی بسیار قوی، درجه سنی بزرگسال را دریافت کرد.


تیزر فیلم ناپلئون


بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *