مراحل فیلمبرداری فیلم Venom 3 مجدداً آغاز شد ؛ آخرین فیلم فرانچایز ونوم؟

با توجه رفع اعتصاب بازیگران و نویسندگان، فیلمبرداری فیلم Venom 3 از سر گرفته شده و تام هاردی این موضوع را با انتشار تصویری از پشت صحنه اعلام کرده است.

به دلیل اعتصاب نویسندگان و بازیگران، توسعه و تولید بسیاری از پروژه‌های سینمایی و سریالی به تعویق افتاده بود و اکنون با پایان اعتصابات، دوباره فیلمبرداری این پروژه‌ها آغاز شده و فیلم ونوم 3 یکی از آن پروژه‌ها بوده است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


مراحل فیلمبرداری فیلم Venom 3 مجدداً آغاز شد

فیلمبرداری سومین فیلم ونوم دوباره آغاز شده و ستاره این فیلم، «تام هاردی»، این موضوع را با انتشار تصویری از پشت صحنه تأیید کرده است. در تصویر قابل مشاهده، «تام هاردی» در لباس نقشش حضور دارد. همچنین «کلی مارسال»، کارگردان فیلم نیز در کنار او دیده می‌شود. کارگردانی ونوم 3، اولین تجربه کارگردانی «کلی مارسال» در است. تام هاردی علاوه بر اعلام شروع محدد فیلمبرداری این فیلم، به صورت رسمی اعلام کرد که «ونوم 3» آخرین فیلم این فرانچایز خواهد بود.

فیلم Venom 3

«کلی مارسال» و «تام هاردی» پیش از این فیلم، در Venom 2 نیز با همدیگر همکاری داشتند. «تام هاردی» در این تصویر، دقیقاً با همان لباسی که در صحنه پس از تیتراژ فیلم Spider-Man: No Way Home بر تن داشت، حضور پیدا کرد. در ابتدا، این فیلم قرار بود در تاریخ 12 ژوئیه 2024 (22 تیر 1403) منتشر شود؛ اما شب گذشته، شرکت «سونی» اعلام کرد که تاریخ اکران این فیلم تا تاریخ 8 نوامبر 2024 (18 آبان 1403) عقب افتاده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی فیلم Venom 3 چیست؟ آیا این فیلم می‌تواند انتظارات را برآورده کند؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *