پوستر انیمیشن ساعت جادویی منتشر شد

با نزدیک شدن به چهل و دومین جشنواره فیلم فجر و آغاز بلیط فروشی، از پوستر انیمیشن ساعت جادویی که یکی از موردانتظارترین انیمیشن‌های ایران است رونمایی شد.

به گزارش سینماپرس، پوستر انیمیشن سینمایی ساعت جادویی به کارگردانی «محمد علی بصیری نیک» و تهیه‌کنندگی «محمدمهدی نخعی راد» و «ناصر جاهد نیا»، محصول مدرسه سینمایی اندیشه و هنر (ماه)، تهیه شده در موسسه فانوس خیال به انتشار می‌رسد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


پوستر انیمیشن ساعت جادویی منتشر شد

طراحی پوستر توسط «مهدی کارگزار» و طراحی لوگو توسط «فرزانه حقیقت» انجام شده و انیمیشن ساعت جادویی که در بخش انیمیشن چهل و دومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، روز یکشنبه 15 بهمن ماه در سانس چهارم خانه جشنواره (برج میلاد) برای اهالی رسانه و منتقدان به نمایش در می‌آید. قصه این انیمیشن، از جایی آغاز می‌شود که یک پسر بچه به واسطه هدیه‌ای که از پدر بزرگ خود دریافت می‌کند، موفق به سفر در زمان می‌شود و به دوران کودکی مادربزرگ خود می‌رود.

پوستر انیمیشن ساعت جادویی

«محمدعلی بصیری نیک»، کارگردان انیمیشن ساعت جادویی، در گفت‌‌وگویی، درباره دوران مدرسه‌اش و ارتباط آن زمان با انیمیشنی که در جشنواره فجر ساخته گفت:

دغدغه من همیشه این بود که چرا یک کلاس تاریخ همیشه برای بچه‌ها حوصله سر بر است. مثلاً خود من همیشه از کلاس‌های تاریخ نهایت لذت را می‌بردم؛ اما زمان امتحان همیشه می‌ماندم که باید چه کنم، چراکه من جنبه داستان‌گویی تاریخ را دوست داشتم تا اینکه بخواهم تک‌تک موضوعات را تحلیل کنم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی انیمیشن‌های ایرانی چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *