فیلم‌های American Psycho و The Dead Zone توسط کمپانی لاینزگیت بازسازی خواهند شد

طبق گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که کمپانی هالیوودی «لاینزگیت» در حال برنامه‌ریزی برای بازسازی فیلم‌های American Psycho و The Dead Zone است.

«جف اسنایدر» که به دلیل فاش کردن پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی معروف هالیوود شناخته می‌شود، اعلام کرده که کمپانی «لاینزگیت» در دستور کار قرار داده که فیلم‌های American Psycho و The Dead Zone که اقتباسی از کتاب‌هایی به همین نام نوشته «برت ایستون الیس» و «استفن کینگ» هستند، ساخته شوند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


فیلم های American Psycho و The Dead Zone

فیلم‌های American Psycho و The Dead Zone در سال‌های 1983 و 2002 به ترتیب اکران شدند و با گذشت زمان، محبوبیت آن‌ها افزایش یافت، مخصوصا فیلم American Psycho که به دلیل شهرت بین‌المللی «کریستین بیل» اکنون مورد توجه قرار گرفته است. این فیلم بر اساس رمان «برت ایستون الیس» ساخته شده است.

فیلم‌های American Psycho و The Dead Zone

فیلم The Dead Zone با بازی «میلا کونیس» نیز در سال 2002 تولید شد؛ اما به دلیل عدم تطابق با فیلم اصلی و عدم استقبال مخاطبان، به سرعت از ذهن مخاطبان پاک شد. این فیلم بر اساس رمان «استیون کینگ» ساخته شده و داستان یک مردی را روایت می‌کند که پس از به کما رفتن و به هوش آمدن، توانایی‌های ماورایی دیدن آینده را دارد.

اگرچه کمپانی «لاینزگیت» تاکنون واکنشی رسمی به بازسازی این دو فیلم نشان نداده؛ اما «جف اسنایدر» اعلام کرده است که مدیران این کمپانی علاقه زیادی به شروع فرایند تولید این پروژه‌ها دارند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی بازسازی این فیلم‌ها چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: bloody disgusting


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *