نمرات اولیه فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 منتشر شدند

در نمرات منتشر شده از فیلم Winnie the Pooh 2 مشاهده می‌کنیم که این اثر نمرات متوسط و رو به پایینی از منتقدان دریافت کرده است.

وینی پو 2، ادامه‌ای بر فیلمی با همین نام است که در سال گذشته به انتشار رسید و به تازگی در سینماها اکران شد. فیلم Winnie the Pooh Blood and Honey 2 توانست نمرات متوسطی از منتقدان دریافت کند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان، می‌توانید به بخش اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


نمرات اولیه فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2

تاکنون در وب‌سایت «راتن تومیتوز»، 26 نقد برای فیلم وینی د پو خون و عسل 2 منتشر شده که با امتیاز 50 درصد همراه است. همچنین، در وب‌سایت «متاکریتیک»، با امتیاز 36 از 100 مشاهده می‌شود که بر اساس 6 نقد منتشر شد.

فیلم Winnie the Pooh 2

در ادامه می‌توانید برخی از انتقادات از این فیلم را بخوانید. در یکی از این نقدها «لوک تامپسون» اظهار داشت:

این فیلم به شکلی بسیار برجسته و بی‌ریا نشان می‌دهد که سینما در حالت پانک راک خود قرار دارد. این فیلم، با طنز خشن و بی‌ارزشی که نسبت به جریان اصلی سینما بیان می‌شود، همچنان دارای استعداد و جذابیتی است که توجه برخی از افراد را به خود جلب می‌کند.

«مت دوناتو» بیان کرد:

فیلم Winnie the Pooh 2 از رویکرد فیلم Terrifier 2 بهره برده و از خشونت و وحشیگری اسلشر، به طرزی بی‌معنی و بی‌ارزش ادای احترام می‌کند. این اثر از فیلم قبلی بهتر است، اما هنوز برای رسیدن به بهترین ورژن خود، یک مسیر طولانی را پیش رو دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی نمرات اولیه فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *