نظر حسن شماعی زاده درباره فیلم برادران لیلا [+جزئیات]

پس از اینکه فیلم برادران لیلا در فرانسه اکران شد، حواشی زیادی برپا کرد و نظر حسن شماعی زاده درباره فیلم برادران لیلا بازخوردهای متنوعی را به همراه داشت.

اکران فیلم برادران لیلا در فرانسه و توقیف آن در ایران، نطرات زیادی را بیان کرد، که نظر حسن شماعی زاده برای برادران لیلا جزو جنجال‌های این فیلم بود. حرف های شماعی زاده و فیلم برادران لیلا که روز گذشته منتشر شد، بسیار جالب و جذاب بوددند.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان فیلم برادران لیلا ساخته سعید روستایی

تحلیل و نقد فیلم برادران لیلا

نظر حسن شماعی زاده درباره فیلم برادران لیلا

حسن شماعی زاده، خواننده و تنظیم کننده‌ی ایرانی که آثار محبوبی نیز در زمینه‌ی موسیقی‌های پاپ قدیمی ایران دارد، درباره فیلم برادران لیلا گفت:

فیلم سینمایی برادران لیلا را امشب دیدم. دست مریزاد. فیلم را ببینید و از تفسیر آن هم لذت ببرید. چند اثر از ساخته‌های من هم در این فیلم بود. حلقه طلایی، معین و ای قشنگ تر از پریا شهرام شب‌پره نیز قابل توجه بود.

در ادامه می‌توانید تصویری از حسن شماعی زاده را ببینید:

نظر حسن شماعی زاده درباره فیلم برادران لیلا
حرف های شماعی زاده و فیلم برادران لیلا

نظر حسن شماعی زاده برای برادران لیلا

حسن شماعی زاده متوللد ۱ آذر ۱۳۲۱ در اصفهان، آهنگساز، خواننده، و نوازنده‌ی نامی موسیقی پاپ ایرانی است. برخی از مهم‌ترین آهنگ‌های موسیقی پاپ ایرانی که توسط خوانندگان سرشناسی چون گوگوش، داریوش، معین، ابی، حمیرا، هایده، مهستی، لیلا فروهر، عارف و… خوانده شده‌اند، از ساخته‌های او بوده است.

او پس از انقلاب ۱۳۵۷ به همراه خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا هم به آهنگسازی و خوانندگی ادامه داد. آثار او بیشتر با تنظیم دیگر موزیسین‌های ایرانی منتشر شده است.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *