ویدئو: سیلی زدن ترانه علیدوستی به صورت پدرش در فیلم برادران لیلا

پس از اینکه انتشار فیلم برادران لیلا منتشر شد، ویدئوی سیلی زدن ترانه علیدوستی به صورت پدرش در فیلم برادران لیلا حواشی زیادی به همراه داشت.

پس از اینکه فیلم برادران لیلا به انتشار رسید و حواشی زیادی را به همراه داشت، ویدئویی با عنوان سیلی ترانه علیدوستی به پدرش و سیلی زدن ترانه علیدوستی در فیلم برادران لیلا به انتشار رسید. این ویدئو، با عنوان کتک کاری ترانه علیدوستی و پدرش ، در رسانه‌ها نیز شایعات زیادی را به همراه داشت.

بیشتر بخوانید:

تحلیل و نقد فیلم برادران لیلا

سیلی زدن ترانه علیدوستی به صورت پدرش

در این ویدئو که به تازگی منتشر شده است، ترانه علیدوستی در فیلم برادران لیلا، سیلی محکمی به پدرش در فیلم می‌زند که بسیار عجیب و جالب می‌باشد.

در ادامه می‌توانید ویدئوی سیلی زدن ترانه علیدوستی در فیلم برادران لیلا را ببینید:

سیلی ترانه علیدوستی به پدرش

برادران لیلا فیلمی ایرانی در ژانر درام به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی است که در ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. سعید پورصمیمی، نوید محمدزاده، ترانه علیدوستی، پیمان معادی، فرهاد اصلانی، محمد علی محمدی، نیره فراهانی و مهدی حسینی نیا از بازیگران فیلم هستند.

این فیلم در ۲۵ مهٔ ۲۰۲۲ در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ به نمایش درآمد و برندهٔ جایزهٔ فدراسیون بین‌المللی منتقدان فیلم (بخش غیراصلی) شد.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *