جدیدترین کاربرد سم هوش مصنوعی 😅 ؛ بندری آهنگ خواندن بیلی آیلیش

به تازگی ویدیویی از هوش مصنوعی بندری خواندن بیلی آیلیش در رسانه‌های مجازی فارسی وایرال شده که بسیاری از کابران را متعجب کرده است.

اخیرا آهنگ بندری خواندن بیلی آیلیش در فضای مجازی پخش شده است. گویا آهنگ بندری بیلی آیلیش با هوش مصنوعی ساخته شده است. در ادامه ویدیویی از جدید ترین آهنگ بندری بیلی آیلیش خواهید دید.

بیشتر بخوانید:

بهترین سایت‌ها برای شبیه سازی صدا از طریق هوش مصنوعی

بازخوانی آهنگ محسن دولت توسط بیلی آیلیش

هوش مصنوعی بندری خواندن بیلی آیلیش

بندری خواندن بیلی آیلیش با پرچم برزیل
آهنگ بندری خواندن بیلی آیلیش

آسمان عشق درواقع نام یکی از محبوب‌ترین آلبوم‌های استاد فقید موسیقی اصیل ایرانی، محمدرضا شجریان است که با همنوازی داریوش پیرنیاکان در دستگاه سه گاه اجرا شده است. گفتنی است که در اجرای این آلبوم، همایون شجریان نیز پدر را همراهی کرده است. برای دانلود آهنگ استاد شجریان با صدای بیلی آیلیش با ما باشید.

شبیه‌سازی چهره هنرمندان توسط هوش مصنوعی [+ویدیو]

جدیدا نیز خبری در مورد بندری خواندن بیلی آیلیش در رسانه های مجاری فارسی پخش شده که حوالشی زیادی را نیز داشته است. گویا از تکنولوژی هوش مصنوعی ایرانی ها استفاده دیگری را انجام میدهند و ان هم خواندن آهنگ های محلی با صدای خوانندگانی مانند بیلی آیلیش می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

دانلود آهنگ بیلی آیلیش شجریان هوش مصنوعی

جدید ترین آهنگ بندری بیلی آیلیش

در ادامه می‌توانید ویدویی از آهنگ بندری بیلی آیلیش را ببینید:


بیلی آیلیش کیست و چرا محبوب است؟

بیلی آیلیش 21 ساله در اوایل این ماه در مراسم مت گالا شرکت کرد. به گزارش وقت صبح حضور این خانم خواننده بدون جسی راترفورد شایعاتی را درباره به پایان رسیدن رابطه احساسی آن‌ها بوجود آورده بود. بیلی آیلیش در این مراسم یک پیراهن مشکی شیک طراحی شده توسط سیمون روشا به تن داشت.

سخنگوی بیلی آیلیش به سرعت هرگونه شایعه درباره خیانت در این رابطه را تکذیب کرده است با این حال تایید کرد که این دو خواننده بار دیگر مجرد هستند.

دنیای موسیقی امروز، با چهره ای متفاوت و خاص روبه رو شده است. بیلی ایلیش خواننده و ترانه سرای آلترناتیو پاپ و هورر پاپ، چهره‌ی کم سن و سالی که به‌سرعت به شهرت رسید و به محبوبیت جهانی دست یافت. در این مطلب بیوگرافی و عکس های بیلی ایلیش را خواهید دید تا با این شخصیت دوست داشتنی بیشتر آشنا شوید.


آهنگ‌هایی که این روزها با هوش مصنوعی ساخته می‌شوند، توجه جهانی داشته و بسیاری از آهنگ‌ها با صداهای خواننده‌های متفاوت ضبط و منتشر شده‌اند. یکی دیگر از آهنگ‌های ایرانی که با صدای بیلی آیلیش منتشر شده است، آهنگی از استاد شجریان است که در ادامه ویدیوی آن را تماشا می‌کنید:


بیشتر بخوانید:

جهت خواندن اخبار درباره چهره‌ها به دسته اخبار سلبریتی و اخبار هنرمندان ترکیه مراجعه کنید.

در ادامه حتما نظر خود را در خصوص هوش مصنوعی بندری خواندن بیلی آیلیش برای ما کامنت کنید.


15 thoughts on “جدیدترین کاربرد سم هوش مصنوعی 😅 ؛ بندری آهنگ خواندن بیلی آیلیش

    1. نظر تو احمق مهم نیس اون ک طرفداراش ملیون ملیون بهش اضافه میشع.. چقدر احمقین واقعا
      ک صدای خاص بیلی رو با چندتا تازه کار ایرانی مقایسه میکنین😒😆

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *