مرجانه گلچین 20 سال جوانتر شد ؛ معجزه آرایش [+عکس به همراه نعیمه نظام دوست]

چهره جدید مرجانه گلچین نشان از تاثیر معجزه آسای آرایش و میکاپ دارد. با این آرایش و رنگ موی جدید، به نظر می‌آید که بیست سال جوانتر شده است.

میکاپ جدید مرجانه گلچین بسیار جذاب است. رنگ موی او، حالتی که جلوی موها دارند و دیگر آرایش صورتش باعث شده است که بسیار جوان‌تر دیده شود. این بازیگر دوست داشتنی با هر ظاهری مورد توجه هوادارانش است، اما این چهره جدید هم جای خود را دارد.

بیشتر بخوانید:

استایل نارنجی +18 هانده ارچل در تبلیغات بستنی مگنوم در جشنواره کن

گالری تصاویر جدید از چهره متفاوت مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست :

با کلیک بر تصاویر بالا، چهره متفاوت مرجانه گلچین و نعیمه نظام دوست را می‌توانید تماشا کنید.

چهره جدید مرجانه گلچین

آرایش متفاوت مرجانه گلچین
آرایش متفاوت مرجانه گلچین

مرجانه گلچین (زادهٔ ۲ اسفند ۱۳۴۷) بازیگر اهل ایران است. او از نوجوانی در هنرستان موسیقی شرکت کرد و در رشتهٔ نوازندگی تئاتر فارغ‌التحصیل شد. از مهم‌ترین فیلم‌هایی که او بازی کرده می‌توان به پرنده کوچک خوشبختی، شب بیست و نهم و دو نیمه سیب اشاره کرد. او در سال ۱۳۹۲ برای بازی در سریال شاهگوش برندهٔ جایزهٔ بهترین بازیگر زن از دنیای تصویر شد. او همچنین با ساز تار آشناست و خوانندگی نیز انجام داده‌است.

پدرش افسر نظامی ارتش و مادرش خانه‌دار بود ولی پدرش را در کودکی از دست داد. خواهرش منیژه نام دارد که در زمینه موسیقی با هم همکاری می‌کنند. گلچین در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته تخصصی نوازندگی تار فارغ‌التحصیل شد. او با تشویق خواهرش منیژه که در آن زمان بازیگر بود به بازیگری در تئاتر پرداخت. با بازی در مجموعه تلویزیونی آینه پا به تلویزیون گذاشت و پس از آن در چند سریال تلویزیونی دیگر و در سینما به ایفای نقش پرداخت.

آرایش متفاوت مرجانه گلچین

تغییر چهره مرجانه گلچین
تغییر چهره مرجانه گلچین

تغییر چهره مرجانه گلچین

میکاپ جدید مرجانه گلچین
میکاپ جدید مرجانه گلچین

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *