افشاگری های گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا ؛ من با ناراحتی مهاجرت کردم!

گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا با اجرای سینا ولی الله حضور داشت. ویدیویی از شکسته شدن سکوت گلشیفته فراهانی که بخشی از برنامه است جلب توجه کرد.

امروز ویدیویی از حرف های جنجالی گلشیفته فراهانی در رسانه‌ها پخش شده است. گویا این ویدیو در رابطه با پشت پرده مهاجرت گلشیفته فراهانی بوده و پس از منتشر شدن آن حواشی بسیاری را برای خودش ایجاد کرده است.

میهمان قسمت اول فصل پنچم برنامه چندشنبه با سینا، گلشیفته فراهانی بود. این ستاره ایران که مهاجرت کرده است و اکنون در فیلم‌ها و سریال‌های خارجی هنرنمایی می‌کند، در این برنامه حرف‌های بسیاری زد.

گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا

گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا
گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا

ویدیوی حضور گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا و گفتگوی وی با سینا ولی‌الله را در لینک ذیل می‌توانید تماشا کنید (فیلترشکن خود را روشن کنید):

گفتگوی گلشیفته فراهانی با سینا ولی الله ذر قسمت اول فصل 5 چندشنبه با سینا

شکسته شدن سکوت گلشیفته فراهانی

در ادامه می‌توانید دلیل مهاجرت گلشیفته فراهانی را ببینید:


بیوگرافی گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی در تاریخ 19 تیر 1362 در تهران متولد شد. او یک بازیگر معروف و مشهور ایرانی است که بعد از مواجهه با مشکلات در زمینه بازیگری در ایران، به دلیل بازی در یک فیلم هالیوودی، به ایالات متحده مهاجرت کرده و در آنجا به بازیگری ادامه داد.

پدر گلشیفته فراهانی به نام بهزاد فراهانی و مادرش فهیمه رحیمی نیا هر دو بازیگران معروف ایرانی هستند. خواهر بزرگتر او به نام شقایق فراهانی نیز در حوزه بازیگری فعالیت می‌کند و برادرش به نام آذررخش موسیقیدان و نقاش است. در زمان تولد گلشیفته، نامی که والدین برای او انتخاب کرده بودند “گلشیفته” بود، اما ثبت احوال این نام را تأیید نکرد و در شناسنامه او نام “رهاورد” ثبت شد.

گلشیفته فراهانی در سال 1382 با امین محمد مهدوی آشنا شد که در فیلم “بابا عزیز” به عنوان یکی از عوامل فیلم و همچنین مترجم حضور داشت. آنها با هم ازدواج کردند و زندگی مشترکی را آغاز کردند.

اما این زندگی مشترک تنها 9 سال ادامه داشت و در سال 1391 آنها جدا شدند. سپس در سال 1393، گلشیفته با کریستوس دورژه واکر، یک روانشناس ایتالیایی، ازدواج کرد. اما این ازدواج نیز در سال 1396 به پایان رسید.

گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا
گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا

او بازیگر محبوبی در اروپا است و در میان هنرپیشگان اروپایی، جانی دپ یکی از طرفداران او است. همچنین، گزینه مورد علاقه او در میان هنرپیشگان ایرانی، رضا کیانیان است. گلشیفته احساس رضایت و خرسندی از زندگی در فرانسه می‌کند و معتقد است که موفقیت خود در حرفه بازیگری را به مهاجرت خود تقدیم می‌کند.

وی در سال 1376 با بازی در فیلم “درخت گلابی” به فعالیت هنری خود پا گذاشت و با بازی در این فیلم، به شدت درخشید و جایزه سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول در جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.

در سال 1387،به خبری براساس ممنوعیت خروج گلشیفته فراهانی به دلیل بازی در یک فیلم هالیوودی به نام “یک مشت دروغ” اشاره شد. او در تیزر این فیلم بدون حجاب در کنار لئوناردو دی‌کاپریو حضور داشت که به مشکلاتی برای او منجر شد. با این حال، کارگردان فیلم تلاش کرد تا فیلمنامه را بر اساس شرایط ایران تغییر دهد.

حواشی و شایعات گلشیفته فراهانی

شکسته شدن سکوت گلشیفته فراهانی

اخیرا در افتتاحیه نمایشگاه هنر مدرن و معاصر پاریس، ویشکا آسایش و گلشیفته فراهانی حضور یافتند. این نمایشگاه که از فردا آغاز می‌شود، آثار هنرمندان خاورمیانه و شمال آفریقا را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر آن، علیرضا شجاعیان نیز به عنوان یک نقاش و هنرمند تجسمی با چند اثر در این نمایشگاه حضور دارد.

بیشتر بخوانید:

جهت خواندن اخبار درباره چهره‌ها به دسته اخبار سلبریتی و اخبار هنرمندان ترکیه مراجعه کنید.

دیدگاه شما در خصوص گلشیفته فراهانی در برنامه چندشنبه با سینا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *