Bleu de Chanel فیلمی به کارگردانی مارتین اسکورزی و بازی تیموتی شالامی + تیزر

فیلم Bleu de Chanel ، یک فیلم کوتاه تبلیغاتی از مارتین اسکورسیزی است که تیموتی شالامی در آن به ایفای نقش پرداخته. این فیلم، عطر شنل بلو  تبلیغ می‌کند.

تیزر تبلیغاتی عطر شنل بلو (Bleu de Chanel) با کارگردانی مارتین اسکورسیزی و بازیگری تیموتی شالامی، که در بهار سال گذشته در نیویورک فیلمبرداری شده بود، منتشر شد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


فیلم Bleu de Chanel

«مارتین اسکورسیزی»، در سال 2010 نیز تیزر تبلیغاتی دیگری را برای این برند کارگردانی کرده بود. «اسکورسیزی»، چندی پیش، فیلم «قاتلین ماه گل» (Killers of the Flower Moon) با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو» و رابرت دنیرو را در سالن‌های سینما به نمایش گذاشت. همچنین «تیموتی شالامی» نیز در فیلم «وانکا» (Wonka) حضور پیدا کرد و در سال 2024، در قسمت دوم «تلماسه» (Dune 2) دیده خواهد شد.

«تیموتی شالامی» درباره تیزر Bleu de Chanel به «هارپرز بازار» گفت:

این یک فیلم کوتاه است. من در آن نقشی کاریکاتوری از زندگی خودم را بازی می‌کنم. در یک فضای فراواقعی و تبلیغاتی که برای بازیگری ضروری است.

همچنین وی در مورد اسکورسیزی اضافه کرد:

یکی از بزرگترین افتخارات من، اگر نه بزرگ‌ترین افتخارم در بازیگری، فرصت همکاری با «مارتین اسکورسیزی»، آن هم در نیویورک است. من یک پسر نیویورکی و بازیگر نیویورکی هستم. یکی از آرزوهایم به حقیقت پیوسته است.

این فیلم سیاه و سفید است؛ اما در نماهای پایانی رنگ آبی ظاهر می‌شود. پیامی که نمایش داده می‌شود، به این معنی است که «آبی خود را پیدا کنید، خود را پیدا کنید.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی تیزر تبلیغاتی عطر شنل بلو چیست؟ لطفا نظرات خود را با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *