بهترین کمیک های ابرقهرمانی 2023 و تمام دوران از نگاه سایت فیگار

بهترین کمیک های ابرقهرمانی دارای طرفداران بیشتری نسبت به ژانرهای دیگر دارند. در ادامه به معرفی محبوب ترین کمیک های ابرقهرمانی تاریخ می‌پردازیم.

کمیک‌های ابرقهرمانان از زمان آغاز به کار در اواخر دهه 1930 ژانر اصلی صنعت کمیک بوک بوده‌اند. این داستان‌ها تصورات میلیون‌ها خواننده در سراسر جهان را به خود جلب کرده است و فرار بسیار مورد نیاز از یکنواختی زندگی روزمره را فراهم می‌کند. محبوب ترین کمیک های ابرقهرمانی تاریخ آنهایی هستند که نه تنها سرگرم کننده هستند بلکه به خوانندگان الهام می‌بخشند که بهترین ورژن خودشان باشند.

یک کتاب طنز عالی ابرقهرمانان نه تنها باید بسته سرشار از اکشن باشد بلکه داستانی قانع کننده نیز دارد که خوانندگان را از صفحه اول تا آخر درگیر می‌کند. یک کمیک ابرقهرمانانه باید بتواند خوانندگان را به دنیای دیگری منتقل کند، جایی که پیروزیهای خوب بر شر و عدالت در آن به نمایش گذاشته می‌شود.

بهترین کمیک های ابرقهرمانی

بهترین کمیک ابرقهرمانی

شما می‌توانید فهرست بهترین کمیک های ابرقهرمانی را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
بهترین کمیک های ابرقهرمانی

با گذشت سالها، صنعت کمیک بوک ابرقهرمانان بی شماری نمادین تولید کرده است که هر کدام دارای قدرت، توانایی‌ها و گذشته‌های منحصر به فرد خود هستند. از اولین ابرقهرمانان، که به دلیل رکود بزرگ ایجاد شده‌اند گرفته تا قهرمانان امروزی که همچنان به الهام بخشیدن به نسل‌های جدید هستند، دنیای کمیک‌های ابرقهرمانان راه طولانی را طی کرده است. پس در ادامه نوشتار جذاب ترین کمیک های ابرقهرمانی 2023 همراه ما بمانید تا با بهترین کمیک ابرقهرمانی آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های ابرقهرمانی 2023 و تمام دوران

بهترین فیلم ابرقهرمانی کمدی 2023 و تمام دوران

Watchmen

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
Watchmen

واچمن یک سری کمیک‌بوک ابرقهرمانی می‌باشد که توسط آلن مور و دیو گیبنز نوشته و تصویرگری شده است. این داستان در یک واقعیت جایگزین اتفاق می‌افتد که در آن ابرقهرمانان واقعی هستند و به طرز تاریکی این ژانر را بررسی می‌کند. داستان یک گروه از ابرقهرمانان بازنشسته را دنبال می‌کند که مجبور به بازگشت به عرصه فعالیت‌هایشان می‌شوند زمانی که یکی از آن‌ها به قتل می‌رسد.

واچمن یکی از مهم‌ترین سری کمیک‌بوک‌های تاریخ است که توسط بسیاری به عنوان یکی از بهترین کمیک های ابرقهرمانی تلقی می‌شود. این سری کمیک‌بوک شخصیت‌های پیچیده‌ای دارد و موضوعاتی از جمله اخلاق، قدرت و جامعه را بررسی می‌کند.

The Dark Knight Returns

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
The Dark Knight Returns

بتمن: بازگشت شوالیه تاریکی یک سری کمیک‌بوک مینی‌سری می‌باشد که توسط فرانک میلر نوشته و تصویرگری شده است. این داستان در آینده‌ای اتفاق می‌افتد که بتمن بازنشسته شده است، اما مجبور به بازگشت به عرصه فعالیت‌هایش می‌شود زمانی که شهر گاتهام توسط جنایتکاران به تصاحب گرفته شده است. این سری کمیک‌بوک یک نگاه تاریک و خشن به اسطوره بتمن است و موضوعاتی از جمله پیری، خشونت و رستاخیز را بررسی می‌کند.

بتمن: بازگشت شوالیه تاریکی یکی از سری کمیک‌بوک‌های کلاسیک بتمن است که توسط بسیاری به عنوان یکی از بهترین داستان‌های بتمن تمام دوران تلقی می‌شود. این داستان شامل اکشن و هیجانات فوق‌العاده است.

X-Men: Days of Future Past

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
X-Men: Days of Future Past

“اکس من: روزهای گذشته آینده” یک داستان کمیک‌بوک می‌باشد که توسط کریس کلرمونت نوشته و توسط جان بیرن تصویرگری شده است. این داستان در آینده‌ای اتفاق می‌افتد که در آن موجودات نوع بشری با نام سِنتینل توسط ربات‌های بزرگ شکار و کشته می‌شوند. اکس من به گذشته سفر می‌کنند تا از رخ دادن این آینده جلوگیری کنند.

اکس من: روزهای گذشته آینده یک داستان کلاسیک اکس من می‌باشد که به موضوعات تبعیض و تبعیض پرداخته است. این داستان پر از اکشن و هیجان است و هنر آن بسیار برجسته می‌باشد. این داستان همچنین شخصیت کیتی پراید را معرفی کرد که در جهان اکس من، یکی از شخصیت‌های محبوب فن‌ها شده است.

The Amazing Spider-Man

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
The Amazing Spider-Man

اسپایدرمن یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کمیک‌بوک می‌باشد که توسط استن لی و استیو دیکو نوشته شده است. داستان در مورد پیتر پارکر است، یک نوجوان عادی که پس از اینکه توسط عنکبوتی مسموم می‌شود، قدرت‌های فوق‌العاده‌ای به دست می‌آورد. او سپس به عنوان اسپایدرمن شناخته می‌شود و با استفاده از قدرت‌های خود، در مقابل تهدیدات شهر خود مبارزه می‌کند.

بیشتر بخوانید:

قدرتمندترین نسخه های مرد عنکبوتی در کمیک های مارول

All-Star Superman

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
All-Star Superman

“سوپرمن: ستاره‌ای برتر” یک سری کمیک‌بوک کوتاه می‌باشد که توسط گرانت موریسون نوشته و توسط فرانک کویتلی تصویرگری شده است. این سری در یک جهان جایگزین اتفاق می‌افتد که در آن سوپرمن در حال مرگ است و باید قبل از مرگش یک سری وظایف را به پایان برساند. این سری بسیار جذاب برای شخصیت سوپرمن است و به موضوعاتی مانند مرگ و قهرمانی می‌پردازد.

بیشتر بخوانید:

بهترین کمیک های سوپرمن

Batman: Year One

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
Batman: Year One

“بتمن: سال اول” یک داستان کمیک‌بوک می‌باشد که توسط فرانک میلر نوشته و توسط دیوید مازوچلی تصویرگری شده است. داستان این کمیک به سال‌های اولیه بتمن به عنوان یک مبارز با جرم و جنایت می‌پردازد و شخصیت را در تلاش برای یافتن موقعیت خود در دنیای شهر گاتهام دنبال می‌کند. داستان آن تاریک و واقع‌گرایانه است و به موضوعاتی مانند عدالت، فساد و رستگاری می‌پردازد.

بیشتر بخوانید:

بهترین کمیک های بتمن

The Avengers

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
The Avengers

“اونجرز” یک سری کمیک‌بوک است که تیمی از ابرقهرمانان شامل کاپیتان آمریکا، آیرون من، تور و هالک را به تصویر می‌کشد. “اونجرز” یک سری کلاسیک کمیک‌بوک ابرقهرمانی است که بسیاری آن را بهترین عنوان مارول کامیکز تمام دوران می‌دانند. این سری پر از شخصیت‌های برجسته و پشتیبان است و هنر آن بسیار زیبا و دقیق می‌باشد. این سری همچنین به شخصیت‌های ابرقهرمانی به یک روشی که هم احترام‌آمیز و هم دلنشین می‌باشد، پرداخته است و برای هر طرفدار ابرقهرمانان، خواندن آن ضروری است.

بیشتر بخوانید:

بهترین کمیک های انتقام جویان

Wonder Woman

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
Wonder Woman

“واندر وومن” یک سری کمیک بوک است که قهرمان زن مشهوری را به نام دایانا، شاهدخت آمازون‌ها نشان می‌دهد که توسط ویلیام مولتون مارستون ایجاد شده است. این سری داستان ماجراجویی‌های دایانا را که در جهان مردان برای عدالت و صلح می‌جنگد، روایت می‌کند. این سری پر از اکشن، عاشقانه‌ها و اسطوره‌ها است و در موضوعاتی مانند فمینیسم، جنسیت و قدرت بحث می‌شود.

“واندر وومن” یک سری کمیک بوک قهرمانی کلاسیک است که توسط بسیاری به عنوان یکی از بهترین عناوین کمیک بوک شرکت دی‌سی تمام دوران شناخته شده است. این سری پر از شخصیت‌های شیطان صفت و پشتیبان است و هنر آن بسیار زیبا می‌باشد. این سری همچنین به شخصیت واندر وومن به یک روشی که هم قدرت‌بخش و هم الهام‌بخش نشان داده می‌شود، پرداخته است.

بیشتر بخوانید:

بهترین کمیک های واندر وومن

Dark Crisis

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
Dark Crisis

بحران تاریک یکی از بزرگترین رویدادهای DC می‌باشد که برای سال 2023 برنامه ریزی شده است. این مینی بارهای حماسی بازگشت چند مولتیور تاریک و تهدیدهایی مانند پاریا و تاریکی بزرگ را که به دنبال از بین بردن جهان DC هستند، روایت می‌کنند. انتظار می‌رود بسیاری از قهرمانان مورد علاقه طرفداران در کنار هم شرکت کنند تا از فراگیری تاریکی در جهان جلوگیری کنند.

بحران تاریک با داشتن تهدیدهای زیاد در مقیاس کیهانی، قول می‌دهد که جهان DC را به روش‌های دیدنی تکان دهد و احتمالاً منجر به تغییرات بزرگی برای برخی از شخصیت‌های نمادین آن شود.

Jimmy Olsen

بهترین کمیک های ابرقهرمانی
Jimmy Olsen

کمیک جدید جیمی اولسن که برای سال 2023 برنامه ریزی شده است، قصد دارد تا کانون توجه را به عکاس سرگرم کننده دوست داشتنی DC و دوست خوب سوپرمن برگرداند. گرچه خودش یک ابرقهرمانان نیست، جیمی اولسن برای ده‌ها سال است که با استفاده از عقل، طنز و ابزارش برای خارج شدن از موقعیت‌های دیوانه وار، پایه اصلی جهان DC بوده است. این کمیک آینده وعده ترکیبی جالب از کمدی، ماجراجویی و علمی تخیلی را می‌دهد زیرا جیمی خود را در توطئه‌های عجیب و غریبی می‌بیند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین کمیک های ابرقهرمانی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *