چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است ؟ ؛ از جذاب ترین ها !

بسیاری از انیمه های شونن از داشتن موجودات قدرتمند به خود می‌بالند، اما سایتاما کیست؟ با نوشتار چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است با فیگار بمانید.

وقتی در مورد قوی ترین شخصیت انیمه تا به امروز صحبت می‌کنیم، سایتاما One Punch Man همیشه در صدر لیست قرار دارد. ONE’s One Punch Man داستان سایتاما را روایت می‌کند، یک ابرقهرمان در اوج قدرت خود که می‌تواند هر حریفی را با یک مشت شکست دهد. در طول داستان این انیمه بسیار محبوب، سایتاما پس از بی‌حوصلگی از کمبود چالش به دلیل قدرت زیادش در ابرقاره زمین، به دنبال یافتن حریف شایسته ای است. در ادامه با نوشتار چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است ؟ همراه سایت فیگار بمانید تا ببینیم چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است.

چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است ؟

جذاب ترین !

چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است, قوی ترین شخصیت انیمه ای, شخصیت انیمه ای قوی
چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است, قوی ترین شخصیت انیمه ای

قهرمان اصلی مجموعه وان‌پانچ‌من است. در دنیای ابر قهرمان ها سایتاما بسیار بالاتر از بقیه قرار دارد. آنقدر قوی است که قدرتش برای او به یک بحران تبدیل شده است. درواقع وی نمی تواند از قهرمان بودن لذت ببرد. وقتی هر نبرد با یک مشت برای او خاتمه پیدا می‌کند زندگی برای او کسالت آور میشود. به گفته خودش او این قدرت را به واسطه ۱۰۰ بار شنا رفتن، صد بار دراز نشست و 10 کیلومتر دویدن در روز به دست آورده است.

One Punch Man به خاطر انیمیشن قوی، طنز ( بهترین انیمیشن های کمدی 2022 و بهترین انیمه های کمدی 2021 ) و صحنه‌های مبارزه‌ای شیک خود ( بهترین فیلم های رزمی 2022 و بهترین فیلم های رزمی 2021 و بهترین سریال های رزمی 2022 ) تحسین منتقدان را دریافت کرده و تحسین زیادی را به خود اختصاص داده است.

به‌ویژه، تداوم تداخل‌های سریال در سبک انیمه شونن به طور جهانی مورد توجه منتقدان قرار گرفت، منتقدانی که پیش‌فرض منحصربه‌فرد آن را از یک قهرمان قدرتمند و طنزآمیز به‌عنوان مفهومی بسیار باطراوت ذکر می‌کنند. قدرت های به ظاهر بی نهایت و در عین حال ضعیف سایتاما، دیگر شخصیت های انیمه قدرتمندی را که به طور عمده مشخصه این ژانر هستند، به خنده می آورد.

دقیقاً به همین دلیل است که سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است، با حیله تک‌پانچ او علی‌رغم عدم جدیت پیرامون خط داستانی‌اش، در هر موقعیتی شکست‌ناپذیر است. سطح قدرت سایتاما در One Punch Man اساساً به اندازه تهدیدی که با آن مواجه می‌شود، نیست، به این معنی که او نه تنها از نظر متعارف آزمایش نشده است، بلکه به ناچار هر شخصیتی را که با آن روبرو می‌شود، یکتا می‌کند. در حالی که یک مشت معروف و نفوذناپذیر سایتاما، او را فوق‌العاده قدرتمند به تصویر می‌کشد، توانایی او در سرپیچی از منطق است که در نتیجه به شخصیتی شکست‌ناپذیر تبدیل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

قوی ترین شخصیت انیمه ای

چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است, قوی ترین شخصیت انیمه ای, شخصیت انیمه ای قوی
چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است, شخصیت انیمه ای قوی

مطمئناً شخصیت های انیمه جذاب و قدرتمند دیگری در طول تاریخ درخشان ژانر شونن وجود دارند که باید در این نوشتار گنجانده شوند. در دنیای دراگون بال، گوکو یکی از این مبارزان است که جدیدترین فرم غریزی فوق العاده اش به او اجازه می‌دهد هر حریفی را شکست دهد. تتسو شیما آکیرا نیز وجود دارد که می‌تواند واقعیت را به دلخواه خلق کند و نابود کند و بدون شک او را به یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه تا به امروز تبدیل می‌کند؛ یا Zeno از Dragon Ball Super نیز باید در معادله این نوشتار حضور داشته باشد، با توجه به اینکه Zeno به طور متعارف بسیاری از واقعیت ها را برای سرگرمی های خود از بین می‌برد.


گوکو قهرمانی در میان قهرمان ها است. خیلی از لحاظ قدرت افسانه‌ای می‌باشد. او بارها نقشه های شیطانی اربابان شرور را خنثی کرده است. بعد از برگزاری مسابقات متوجه شدیم که گوکو سطحی از قدرت را دارا می‌باشد که حتی می‌تواند با خدایان مقابله کند.

این قضیه وقتی ثابت می‌شود که او بر غریزه ماورایی تسلط پیدا می‌کند. و با آن جیرن را مغلوب میکند. سوره ای که گفته می‌شود تا خدایان از رویارویی با او وحشت دارند.


با این حال، سایتاما One Punch Man به سادگی می‌تواند همه این حریفان تقریباً جاودانه را با تکنیک تک پانچ منحصر به فرد خود شکست دهد. ماهیت شخصیت سایتاما ذاتاً به طور خودکار بهتر از هر چیزی است که با آن روبرو می‌شود، به این معنی که او به معنای واقعی کلمه قدرت نامحدودی را در هر موقعیتی به رخ می‌کشد. سایتاما که به عنوان یک کپی مسخره به تصویر کشیده می‌شود، به عنوان یک شخصیت با نیرویی شکست ناپذیر که حتی خداگونه ترین قدرت شخصیت های دیگر را زیر و رو می‌کند و آنها را در برابر خود بی فایده جلوه می‌دهد، یکی از قوی ترین شخصیت های انیمه ای تاریخ است.

اساساً کل پیام انیمه One Punch Man این است که سایتما قوی ترین ابرقهرمانی ( بهترین فیلم های علمی تخیلی 2022 و بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021 ) است که تا به حال بوده، هست یا خواهد بود.

روایت One Punch Man تأیید می‌کند که هرگز نمی‌توان شخصیتی قوی‌تر از او پیدا کرد، به این معنی که اگر Saitama در هر انیمه دیگری قرار می‌گرفت، او به ناچار قوی‌ترین موجودی بود که در آن کانون وجود دارد. دیگر شخصیت‌های فوق‌الذکر مانند گوکو و زنو بدون شک قدرتمند هستند و در اوج قدرت خود هستند، اما توانایی نامحدود سایتاما، چه در جدول زمانی One Punch Man یا در جای دیگر، به این معنی است که او بدون شک قوی ترین شخصیت انیمه های 2022 و بهترین انیمه های تاریخ است که وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتارشخصیت انیمه ای قوی تمام دوران سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


16 thoughts on “چرا سایتاما قوی ترین شخصیت انیمه است ؟ ؛ از جذاب ترین ها !

 1. نویسنده عزیز سایتاما حد امثر چزو پنج قدرتمند مانگا و انیمه بحساب بیاد یسری قادر داریم سایتاما رو درجا قورت میدن نمونش همین کامی تنچی

 2. انصاف تا همین الان قوی ترین شخصیت دنیای انیمه زنو بوده و بعدش گوکو، شخصیت زنو که هیچ ولی دیگه گوکو ای که مجبوره برای هر مبارزه زمین رو ترک کنه چون ۱۰۰٪ در طول مبارزش می‌تونه زمین یا هر سیاره دیگه ای رو نابود کنه چطوری سایتما ازش قوی تره…..
  خواهش منطقی تحلیل بدید
  حتی اگر بخواهیم از انیمه های دیگه هم بگیم باز هستن کسایی که در حد زنو و گوکو نیستن ولی می تونن راحت سایتاما رو فیتیله پیچ کنن

  1. ببین دوست عزیز درسته زنو و گوکو خیلی قوین ولی ۲ نکته اینجاست ۱- زنو درحد و اندازه یه خداست و میتونه چندین جهان رو نابود کنه درست ولی ما داریم درباره شخصیت های از زمین و افرادی که بیشتر خصوصیات انسانی داشته باشن نه خدا گونه ( آخه فکر کن کسی مثل کیاس کینگ یا آنتی اسپایرال یا حتی فقط کسایی که قدرت جادو دارن میتونن چه بلایی سر گوکو و سایتاما بیارن ، گوکو که با بلک گوکو در گیر بود هیچ سایتاما هم هنوز انسانه روحش رو جادو کنن بره جهنم یا مثلا تبدیلش کنن به ماهی آخه میخواد چیکار کنه؟ حرف کل این مقاله قدرت فیزیکی هست همین ) ۲- گوکو فقط در یک حالت میتونه سایتاما رو شکست بده اونم اینه که از اول مبارزه بره به سوپر سین ۳ یا بالاتر تا حداقل اگه از سایتاما مشت خورد نمیره چون مشت های عادی سایتاما اگه به فرد بخوره انرژی فوق‌العاده زیادی بهش وارد میکنه در حدی که منفجر میشه و تازه مشت های جدی سایتاما در سطحی است که بادش اگه به سیاره برخورد مستقیم داشته باشه قطعا سیاره منفجر میشه تازه این خود مشت نیست باد مشته!! ولی بازم گوکو با توانای های بالاتر حتی اگر قدرت کمتری هم داشته باشه بازم میتونه برنده باشه ولی بازم سایتاما در حد سوپر سین های نهایی گوکو هست که سوپر سین خدا( همونی که رنگ موهای گوکو رو قرمز میکنه ) به زور به قدرت های واقعی سایتاما برسه .

 3. میدونی ، از نظر شخصی ایم ، اره سایتمان شاید قوی ترین تا به امروز باشه ، چون سایتاما تو فایت هایی که میده از ۱درصد قدرتشم استفاده نمیکنه و اونجوری له میکنه و سایتاما هیچوقت حتی روش خراش هم نیفتاده
  در کل این کچل بودنش و قیافه ی ساده ی و مضحکش برای همه خنده داره و وقتی قدرتش رد میبینن ،قیافه شون دیدن داره

 4. ای وای خدا😂😂
  سایتاما از کی قویترین شخصیت شدع ؟
  من مانگاشو خوندم درسته قویه ولی کسایی هستن ک ب راحتی شکستش میدن
  مثلا
  آنوس ولدیگورد از انیمه demon king akademi پادشاه شیاطین مدرسه سرجاش میمونه و فقد با ضربان قلبش سایتاما رو از بین میبره
  نفر دوم ریمورو تمپست از انیمه زمانی که به عنوان اسلایم تناسخ پیدا کردم
  جزو یکی از قویترین شخصیت ها
  ک توی هر قسمت چن تا مهارت میگیره ک سایتاما رو ب راحتی شکست میده

  کامی تنچی از انیمه کامی یویی

  کیرتور یا همون تروث از انیمه کیمیاگر تمام فلز قویترین شخصیت انیمه ای کل تاریخ

  آنتی اسپرال از انیمه گورن لاگان

  Featherine از انیمه وقتی که جیرجیرک ها میگفتند

  لولوش از انیمه کد گیاس

  لایت یاگامی از انیمه دفترچه مرگ

  میلیم از انیمه زمانی که به عنوان اسلایم تناسخ پیدا کردم

  ولدورا از انیمه زمانی که به عنوان اسلایم تناسخ پیدا کردم

 5. سایتاما قویترینه چون به گفته سازندش با هر کسیمبارزه کنه قویتر از اون میشه این طبیعت سایتاماست با خدا هم بجنگه قویتر از اون میشه

 6. ببینین دوستان عزیز شاید سایتاما قویترین نباشه اما حرف مفت نزنین میگین سایتاما رو قورت میدن پس لطفاً منطقی حرف بزنید سایتاما حتی یه مراسم تا حالا روش نیفتاده

 7. سایتاما همرو شکست میده چون از منطق خارجه
  ..آنوس و گوکو و ریمورو … لایت یاگامی هرکیو بگین برای سایتاما هیچن…سایتاما پورتال هایپر اسپیس رو به راهی جالبه جا کرد مثل این میمونه من یک چاهو از اینور زمین به اونور زمین بکشم با ببرم…سایتاما صفر در زمان هم انجام داد…سایتاما با یک مشت کل ورس انیمه را دعا میکند😂

 8. کریتور ، هاجون ، فیدرین ، وانگ لینگ ، گیلگمیش ، سندباد ، آکوتاسای ، آنوس ریمورو ، آنتی اسپیرال ، زنو و… ( + کلی کارکتر در هر ورس ) سایتاما در مقابل این عنه عن هیچ قدرتی نداره

 9. دوست عزیز اولا چیز تفت نده دوما تو مانگای وان پاچ سایتاما ایمیرژبل اسپید هست دوما هکس پنج بعدی داره سوما دو دهم دید کل انسانهای زمین به فضارو کاملا خالی و سیاه کرد… سایتاما با گاروی یونیورسال جنگید و راهت شکستش داد

 10. اقایون توی مانگای سایتاما vs خدا، سایتاما از بعد ۳ خارج شد و دیگه نمیشد کشتش و فقط با ۱ درصد همه جهان ها رو پودر کرد. خواهشا اونهایی که الکی میگن سایتاما ضعیفه یک نگاهی به این مانگا بندازن متوجه می شوند‌. حتی هاجون هم جلوش کم میاره چه برسه به بقیه.

 11. تنها کسی ک میتونه سایتاما شکست بده زنو هیت تمام هیچ کس بجز زنو نمیتونه سایتاما با یک عطسه زد مشتری نابود کرد سایتاما میتونه جهان هستی رو با یک مشت نابود کنه ولی زنو میتونه با یک بشکن ۵ تا جهانو نابود کنه فقط زنو قویترین اول زنو بعد سایتاما بعد گوکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *