بهترین انیمیشن های مارول ؛ محبوب ترین ها و مهم ترین ها را بشناسید

برای تماشاگران انیمه، بهترین انیمیشن های مارول را که برای تماشا در نظر گرفتیم جالب خواهد بود. در ادامه با نوشتار بهترین انیمیشن مارول با فیگار بمانید.

قطعا با همکاری استودیو Madhouse، مارول می‌تواند انیمه بیشتری تولید کند و در این مقاله برخی از بهترین انیمیشن های مارول را که تا به حال با آنها برخورد کرده ایم، برای شما معرفی می‌کنیم. همه میدانند که دنیای سینمایی مارول چقدر شگفت انگیز بوده و احتمالاً همیشه خواهد بود.

جهان فیلم مارول در حال حاضر محبوب ترین فرنچایز تاریخ است. در ادامه با نوشتار مارول انیمیشن همراه ما باشید.

بهترین انیمیشن های مارول

محبوب ترین ها و مهم ترین ها را بشناسید

فهرست انیمیشن هایی را که در نوشتار بهترین انیمیشن های مارول برای شما معرفی کرده‌ایم را می‌توانید در لیتست زیر در ک نگاه ببینید:

در ادامه با نوشتار انیمیشن های مارول همراه ما باشید.

Lego Marvel: Maximum Overload (2013)

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
بهترین انیمیشن های مارول, مارول انیمیشن

یک همکاری بزرگ دیگر بین مارول و LEGO. پس از برخی از بهترین بازی های LEGO ، آنها یک سری کوچک به نام Maximum Overload ساخته اند. در این ساختار روایی کاری کرده‌اند که شما بسیار سرگرم کننده با قهرمانان و شخصیت های شرور زیادی روبرو شوید. بسیار زیبا به نظر می‌رسد، بسیار خنده دار است و اگر این انیمیشن مارول را ندیدید باید آن را تماشا کنید.

Ultimate Avengers II (2006)

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
بهترین انیمیشن های مارول, مارول انیمیشن

Ultimate Avengers 2: Rise of the Panther، توسط Dong Woo Animation تهیه شده است. فیلم در 8 آگوست 2006 اکران شد. در فیلم، پلنگ سیاه با Ultimate Avengers همکاری میکنند تا هنگام حمله به آفریقا به مبارزه خود با بیگانگان ادامه دهند.

پشت Ultimate Avengers نبردهای متعددی وجود دارد. آنها دشمنان قدرتمند را چه به صورت مستقل و چه به صورت تیمی شکست دادند. آنها همچنین پیروزی های زیادی را جشن گرفتند.

اما هیچ چیز حتی به چیزی که اکنون در انتظار آنها بود نزدیک نبود. این بار The Ultimate Avengers با ارتشی از هزاران دشمن شیطانی فضایی روبرو می‌شود که آماده تسخیر زمین هستند.

پلنگ سیاه می‌داند که نمی‌تواند به تنهایی در این نبرد پیروز شود. بنابراین او در خارج از مردمان مرموز واکاندا به دنبال کمک خواهد بود. فیلم خوبی است و دنباله خوبی هم دارد. دارای یک آنتاگونیست بزرگ است. با این حال، چند چیز بد وجود دارد، برخی از شخصیت ها کمی عجیب به نظر می‌رسند و پلنگ سیاه دارای قدرت های عجیب و غریبی است.

Ultimate Avengers: The Movie (2006)

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
بهترین انیمیشن های مارول, مارول انیمیشن

Ultimate Avengers: The Movie از آن دسته از انیمیشن ها در مارول است که باید حتما و قطعا نیم نگاهی به آن داشته باشیم. این فیلم بر اساس شش شماره اول Ultimates توسط مارک میلر و برایان هیچچ به صورت آزاد ساخته شده است. این فیلم در 21 فوریه 2006 منتشر شد و توسط انیمیشن DongWoo تولید شد.

در طول جنگ جهانی دوم، کاپیتان آمریکا مورد حمله قرار گرفت و در جایی در اعماق اقیانوس ناپدید شد. 60 سال بعد، با استفاده از فناوری پیشرفته، یک انگیزه انسانی در یخ های عمیق اقیانوس اطلس شمالی شناسایی شد. آنها شروع به احیای بدن یخ زده کاپیتان میکنند که در برنامه آزمایشی مخفی Super Soldier بود که توسط دانشمند دکتر بروس بنر طراحی و رهبری شد.

بیشتر بخوانید:

این انیمیشن با شخصیت های زیاد، اما بیشترین تمرکز را بر Captain America گذاشته است. این مجموعه مجموعه ای از ویژگی های متحرک مارول را راه اندازی کرد، که برخی از آنها در جایگاه‌های بالاتری از این فهرست قرار دارند. این فیلم کاملاً کمیک های بزرگسال Ultimates را دنبال میکند و باعث میشود بچه ها بیشتر دوست داشته شوند، در حالی که هنوز شخصیت های جهان نهایی را حفظ میکند. انیمیشن ها خوب هستند، نه بهترین اما خوب، و همین را میتوان در مورد دیالوگ ها گفت.

Doctor Strange: The Sorcerer Supreme (2007)

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
بهترین انیمیشن های مارول, مارول انیمیشن

Doctor Strange: The Sorcerer Supreme (با عنوان روی پرده Doctor Strange) حتما می‌تواند خودش را در لیست بهترین انیمیشن های مارول ما قرار دهد و بر اساس شخصیتی به همین نام توسط استن لی و استیو دیتکو، جدا از جهان انتقام جویان نهایی ساخته شده است. این فیلم در 14 آگوست 2007 منتشر شد. این فیلم در جوایز Annie نامزد شد و جایزه تریلر طلایی بهترین فیلم انیمیشن را از آن خود کرد.

دکتر استفان استرنج سفری هیجان انگیز را به کوه‌های بلند تبتی آغاز می‌کند که در آنجا به دنبال شفا در زیر پای کوه باستانی است. اما دکتر استرنج قبل از بهبودی همه زخم هایش باید گذشته دردناک خود را رها کرده و هدیه ای را که بسیاری دریافت نکرده اند، در خود بیدار کند – هدیه جادو. دکتر استرنج به عنوان جادوگری عالی، محدودیت های خود را بررسی می‌کند، با جانوران و هیولاها روبرو می‌شود و با وحشتناک ترین موجود در جهان روبرو می‌شود.

Doctor Strange: The Sorcerer Supreme یک ساختار روایی بسیار خوب دارد. تماشای آن بسیار سرگرم کننده است و در عین حال آنقدر جدی که شما را هیجان زده میکند. انیمیشن ها خوب هستند، اگرچه میتوانند بهتر باشند. با این حال، با بودجه ای که داشت، نمیتوانیم انتظار بیشتری از این انیمیشن داشته باشیم. یک فیلم انیمیشن Marvel بسیار خوب.

Planet Hulk (2010)

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
مارول انیمیشن

سیاره هالک یکی از بهترین انیمیشن های مارول است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. این فیلم در 2 فوریه 2010 اکران شد. دومین فیلمی بود که توسط مادهاوس تولید شد. این فیلم بر اساس داستان سیاره هالک در کتاب کمیکی است که در سال 2006-2007 توسط گرگ پاک و کارلو پاگولایان منتشر شده است.

هالک یک هیولا بود که کنترل آن غیرممکن به نظر می‌رسد. به همین دلیل قوی ترین قهرمانان زمین او را به فضا فرستادند. هالک به سیاره ای فرستاده شد. Planet Hulk یک فیلم شگفت انگیز از مارول است.

این انیمیشن عالی است، دارای ساختارهای دراماتیک بسیار خوب و دقیق، فضاسازی متناسب و انیمیشن شخصیت ها شیک است. نبردها به خوبی طراحی شده اند و هیجان انگیز هستند و موسیقی دارای کیفیتی شگفت انگیز است که برای لحن این فیلم ایده آل است.

بیشتر بخوانید:

نوشتار هوشمند است، و در حالی که مفهوم اساسی تا حدودی استاندارد شکل خودش را در راستای ساختار روایی می‌گیرد. داستان حتی از نظر لحن قانع کننده است. شخصیت ها عمدتا به خوبی توسعه یافته و جالب هستند، هالک کاریزماتیک و غم انگیز است. امپراتور یک شرور شایسته است. صداگذاری نیز بسیار خوب است.

Hulk Vs. (2009)

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
مارول انیمیشن

هالک در مقابل یک فیلم دوگانه است که در 27 ژانویه 2009 منتشر شد. هالک در مقابل ثور و هالک در مقابل ولورین. که دومی بر اساس هالک باورنکردنی شماره 181 توسط روی توماس، لن واین و جان رومیتا پدر هالک در مقابل یک فیلم دوبعدی Ultimate War/Thor انتخاب شده است. تهیه کنندگی این فیلم توسط مادهاوس انجام شده است.

هالک در مقابل ثور

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
مارول انیمیشن

وقتی نیروهای محافظ آسگارد ضعیف تر هستند، لوکی از این فرصت استفاده می‌کند تا برادر ناتنی خود ثور را برای همیشه نابود کند. او با Enchantress همکاری می‌کند تا از هالک علیه او استفاده کند. در یک نبرد حماسی که با خدا و یک هیولا مخالفت می‌کند، ثور باید با تنها موجودی که قدرتش با او برابر است برخورد کند – هالک باورنکردنی.

هالک در مقابل ولورین

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
مارول انیمیشن

هالک باورنکردنی طبیعت کانادا را از بین می‌برد و ویرانی را پشت سر می‌گذارد. او باید به هر قیمتی متوقف شود. لوگان توسط دولت کانادا برای مراقبت از هالک فرستاده میشود. با این حال، آنها هر دو اسیر می‌شوند و باید با یک شخصیت مرموز و تیم جهش یافته برخورد کنند.

هر دو داستان عالی هستند، اما هالک در مقابل ثور مورد علاقه ما در نوشتار بهترین انیمیشن های مارول است. داستان شگفت انگیز است و بسیار خوب اجرا شده است. انیمیشن در هر دو عالی است.

بیشتر بخوانید:

نبردهای هالک در برابر ثور از بهترین سکانس‌ها در فیلم های مارول هستند؛ در حالی که این مورد در هالک در مقابل ولورین چندان صدق نمی‌کند. هالک در مقابل ولورین نیز دارای پایان بندی نه چندان عالی است. همچنین، اگر فکر می‌کنید این انیمیشن یک کارتون بچه گانه است، دوباره فکر کنید، اینجا خون و خشونت زیادی وجود دارد. این فیلم مورد علاقه ما در تمام دوران مارول است.

Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن
مارول انیمیشن

در این انیمیشن مارول ، مایلز مورالس به یکی از بسیاری از مردهای عنکبوتی تبدیل می‌شود درواقع آنها برای نجات شهر نیویورک و توقف Kingpin با یکدیگر متحد می‌شوند. این فیلم در مورد دنیای جدید مرد عنکبوتی و یک داستان کاملاً متفاوت است که ما را مجبور میکند همه چیز را که تا کنون در مورد معروف ترین مرد عنکبوتی جهان میدانیم، به دور بیاندازیم. ما با داستان نوجوانی از بروکلین آشنا میشویم بنام مایلز مورالس، که امکانات نامحدود دنیای مرد عنکبوتی را آشکار میکند، اما او در این ساختار تنها نیست.

این انیمیشن مارول برای تمام اعضای خانواده مناسب است. کودکان به اندازه والدین خود لذت خواهند برد. از ابتدا تا انتها سرگرم کننده و پر تنش است. دارای یک فیلمنامه هوشمند و فوق العاده سرگرم کننده و گفتگوی بین شخصیت ها بسیار دقیق و منسجم اتفاق می‌افتد.

شخصیت ها فوق العاده هستند و اگرچه تعداد زیادی شخصیت در این انیمیشن وجود دارد اما شما میتوانید به خوبی با همه ارتباط برقرار کنید. این فیلم به معنای واقعی کلمه سرشار از تعلیق و کشش است که باعث میشود همه مخاطبین خودش را با خود همراه کند. میتوانیم به شما بگوییم که هر چقدر هم که شما از انیمیشن و فیلم ها و سریال های ابر قهرمانی متنفر باشید، باز هم با دیدن این انیمیشن درگیر خواهید شد.

همچنین شگفت انگیز به نظر می رسد ، فقط شگفت انگیز است! به ندرت چنین چیزی در یک فیلم واحد گرد هم می آید. ترکیب متحرک با نسخه کمیک بوک – جنون کامل. ما صحنه هایی مانند آن مجموعه بد بتمن در دهه 1960 را می بینیم ، اما فوق العاده ساخته شده است – tras، bam … همه اینها در طول فیلم با موسیقی عالی همراه است. Spider-Man: Into the Spider-Verse به نظر ما یکی از بهترین انیمیشن های مارول است. در ادامه می‌توانید با دوتا از بهترین انیمیشن های مارول 2021 مواجه شوید.

MODOK 2021

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن, انیمیشن های مارول 2021, انیمیشن مارول 2021, مارول انیمیشن 2021
انیمیشن های مارول 2021, انیمیشن مارول 2021, مارول انیمیشن 2021

موداک یک پسر بچه عجیب و غریب با سری بزرگ و دست و پاهای کوچک است. وقتی مادرش می‌خواهد به او در برابر سختی‌های زندگی دلداری بدهد، به او می‌گوید که مطمئن است پسرش روزی جهان را تغییر خواهد داد.

این سریال نیز مانند شکست ناپذیر (Invincible) علی رغم کارتونی بودنش مناسب بچه‌ها نیست و برای مخاطب بزرگسال ساخته شده. هرچند اساساً به نظر می‌رسد خود کتاب‌های کامیک نیز بیشترشان به دلیل نمایش صحنه‌های خشن و ضرب و شتم و خونریزی، مناسب بچه‌ها نباشند؛ چه رسد به انیمیشن که این خشونت را در قالب صدا و تصویر هم عرضه می‌کند. اگر می‌خواهید یک انیمیشن مارول 2021 خیلی خوب ببینید حتما این سریال را از مارول از دست ندهید.

What If

بهترین انیمیشن های مارول, بهترین انیمیشن مارول, مارول انیمیشن, انیمیشن های مارول 2021
انیمیشن های مارول 2021, انیمیشن مارول 2021, مارول انیمیشن 2021

سریال چه می شود اگر همانطور که از اسمش مشخص است ما را با داستانی متفاوت اما با شخصیت‌های آشنا مواجه می‌کند. همانطور که متوجه هستید و کاملا از نکات این سریال غریب اما عجیب آگاه هستید، در این سریال می‌توانیم برخی از محبوب ترین شخصیت های مارول را در موقعیت های کاملاً متفاوت از آنچه میشناسیم، ببینیم. همچنین سریال What If در ایجاد فضایی چند جهانی که در  فصل اول Loki نشان داده شده است، تلاش می‌کند. یکی از آن دسته از انیمیشن های مارول 2021 است که تا به الان سر و صدای بسیار زیادی را هم با خود به همراه آورده است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمیشن های مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.