شایعه: بازی Nier 3 ساخته خواهد شد

احتمالا، استودیو «پلاتینیوم گیمز» ساخت بازی Nier 3 را آغاز کرده است؛ این خبر می‌تواند برای طرفداران این سری بازی‌ها بسیار خوشحال کننده باشد.

«یوکو تارو»، خالق سری بازی‌های Nier، به شکل خاصی به ساخت بازی Nier 3 اشاره کرد. او در کنسرت NieR: Orchestra Concert در شهر لندن شرکت کرده و از حضار خواسته که با تشویق خود به مدیرعامل «اسکویر انیکس» نشان دهند که متقاضی ساخت یک دنباله‌ی دیگر هستند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


احتمال ساخت بازی Nier 3 وجود دارد

یکی از شرکت‌کنندگان اعلام کرده که پس از این درخواست «تارو»، کل سالن بلافاصله با تشویق منفجر شد. این تشویقات نشان می‌دهد که علاقه‌مندان به ساخت بازی Nier 3 بسیار زیاد هستند. علاوه بر این، در کنسرت کلمه‌ی REPENT چندین بار روی صحنه نمایش داده شد که آخرین بار این کلمه به شکل REP3NT نوشته شده بود تا به وضوح به عدد 3 اشاره کند.

بازی Nier 3

بازی NieR: Automata در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های استودیو «پلاتینیوم گیمز» شناخته می‌شود. موفقیت این بازی برای این استودیو بسیار مهم بود و نشانه‌ای از بقا و ادامه فعالیتش را دارا بود. «یوکو تارو»، خالق NieR، به نوعی استودیو «پلاتینیوم گیمز» را از ورشستگی نجات داده است.

احتمالا بازی Nier 3 برای پلی‌استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و کامپیوترهای شخصی در حال ساخت است. با توجه به موفقیت‌های قبلی در سری NieR و انتظارات بالای طرفداران، منتظر مشاهده اخبار و جزئیات بیشتر از این بازی هستیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی بازی Nier 3 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: eurogamer


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *