بازی Baldur’s Gate 3 توانست بیش 10 میلیون نسخه بفروشد

عنوان محبوب، بازی Baldur’s Gate 3 (بالدورز گیت 3) به موفقیتی بزرگ دست یافته، زیرا بیش از 10 میلیون نسخه از این بازی فروخته شده است.

این خبر توسط «مایکل دوز»، مدیر بخش انتشارات استودیو «لاریان»، در توییت‌هایی که درباره مشکلات مربوط به مادهای بازی بالدورز گیت 3 منتشر کرده بود، اعلام شد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای ایران و جهان، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


فروش بازی Baldur’s Gate 3

در دوره اول انتشار، حدود 2.5 میلیون نسخه از آن فروخته شده بود. با این حال، با توجه به تعداد بازیکنان بیش از 10 میلیون نسخه از Baldur’s Gate 3 به‌فروش رسیده است. این افزایش قابل توجه تعداد بازیکنان، در بازه زمانی کوتاهی رخ داده است.

بازی Baldur’s Gate 3

مایکل دوز در توییت خود اعلام کرد که استودیو لاریان برنامه‌ریزی کرده است تا در آینده پشتیبانی کامل از مادها و ویژگی کراس پلتفرم را به Baldur’s Gate 3 اضافه کند، اما او همچنین به وجود مشکلاتی در ارتباط با مادها اشاره کرده که باعث ناراحتی مادسازها شد. او از طرفداران خواسته است صبور باشند و از تیم‌های پشتیبانی، طراحان ماد، جامعه و توسعه‌دهندگان عصبانی نشوند.

دوز اعلام کرده است:

تمرکز ما در حال حاضر بر رفع مشکلات بازی و افزودن پشتیبانی کامل از مادها در آینده است. متوجه ناراحتی بازیکنان هستم، اما همه ما باید به آینده توجه کنیم. برنامه‌ریزی شده است که پشتیبانی از مادها و ویژگی کراس پلتفرم تا انتهای سال جاری اضافه شود. استودیو «لاریان» برای این موارد برنامه دارد، اما نیاز به کار و آزمون‌های بیشتری داریم. تا آن زمان، ما به ادامه منتشر کردن به‌روزرسانی‌ها و رفع مشکلات ادامه خواهیم داد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی بازی بالدورز گیت 3 چیست؟ آیا این بازی را تجربه کرده‌اید؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *