قابلیت کراس پلی برای بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد + تاریخ عرضه

استودیوی «ندرلم» (NetherRealm) اعلام کرد که به‌روزرسانی بازی Mortal Kombat 1 یعنی مکانیزم کراس‌پلی را هفته آینده منتشر خواهد کرد.

اطلاعات بیشتری درباره این ویژگی که با نام Krossplay شناخته می‌شود تاکنون ارائه نشده، اما این اقدام نشان می‌دهد که تلاش برای ایجاد تجربه‌ای یکپارچه‌تر برای جامعه بازیکنان در سطح سیستم عوامل مختلف در حال ادامه است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


قابلیت کراس پلی برای بازی Mortal Kombat 1

برخی طرفداران نکته‌ای را مطرح کرده‌اند که بازی‌هایی مانند Street Fighter 6 و Tekken 8 از پیش از این امکان بهره‌مند بودند و این به‌روزرسانی را به عنوان یک گام مهم در جهت اتصال بازیکنان با نسخه‌های مختلف سیستم‌عامل تحسین کرده‌اند.

بازی Mortal Kombat 1

همچنین، آخرین آمار فروش Mortal Kombat 1 نشان می‌دهد که این بازی به بیش از 3 میلیون نسخه فروش داشته که نشان می‌د‌هد این بازی در بازار محبوبیت دارد. این به‌روزرسانی جدید همچنین با معرفی شخصیت‌های جدید از جمله «پبی مبکر» و «جنت کیج»، همراه خواهد بود. به‌روزرسانی قابلیت کراس پلی برای Mortal Kombat 1 در تاریخ 28 فوریه 2024 (9 اسفند 2024) منتشر خواهد شد.

کراس‌ پلی (Crossplay) چیست؟

کراس پلی (یا به‌طور کامل: Cross Platform Play) یک قابلیت برای وصل کردن بخش آنلاین بازی در پلتفرم‌های گوناگون به یکدیگر است؛ به عنوان مثال، بازیکنان FIFA 22 روی کنسول PS5 می‌توانند با دارندگان ایکس باکس و رایانه‌های شخصی بازی کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ بازی Mortal Kombat 1 چیست؟ آیا منتظر قابلیت کراس‌ پلی برای این بازی هستید؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *