غیر رسمی: بازی Metroid Prime 4 سال 2024 عرضه خواهد شد

با وجود اینکه اطلاعات کمی که در مورد بازی Metroid Prime 4 منتشر شده، شایعات حاکی از احتمال عرضه آن در سال جاری میلادی است.

«جف گراب» (Jeff Grubb)، منبع شناخته‌شده صنعت بازی، در یک قسمت از پادکست «Giant Bomb»، اطلاعاتی در مورد Metroid Prime 4 را منتشر کرد. او اشاره کرده که یک منبع اطلاعاتی که پیش‌تر از عرضه رسمی بازی Epic Mickey Rebrushed به اطلاعات دسترسی داشته، ادعا کرده که Metroid Prime 4 امسال عرضه خواهد شد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 مشخص شد

این اظهارات نشان می‌دهد که «نینتندو» آمادگی برای انتشار بازی‌ها در سال جاری و حتی قبل از رویداد «Nintendo Direct»، را دارد. ادعاهای منتشر شده با گزارش‌های دیگری که اشاره دارند Metroid Prime 4 که به دلیل کیفیت پایین میان‌پرده‌ها به تأخیر افتاده است، همخوانی دارد. به نظر می‌رسد Metroid Prime 4 یکی از بازی‌های مورد انتظار برای کنسول جدید نینتندو در سال 2025 خواهد بود.

بازی Metroid Prime 4

شایعات بی‌شماری پیرامون Metroid Prime 4 منتشر شده که نشان می‌دهد بازی در مراحل نهایی توسعه قرار دارد. ادعاهایی نیز وجود دارد که تست بازی از مارس 2023 (فروردین 1402) آغاز شده و این نشان می‌دهد ارائه‌ی بازی نیز نزدیک است.

Metroid Prime 4 یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیو «Nintendo» توسعه داده می‌شود. این بازی جزء سری بازی‌های Metroid Prime محسوب می‌شود که از زاویه دید اول شخص قابل بازی است. سری Metroid Prime بخشی از مجموعه بازی‌های Metroid است که از دهه 1980 آغاز شده و توسط Nintendo منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درمورد مجموعه بازی Metroid چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *