سوتی عجیب باورنکردنی هادی عامل در گزارش کشتی! [+فیلم و عکس]

گاف و سوتی هادی عامل ، گزارشگر معروف کشتی در گزارش رقابت های همبستگی اسلامی وقتی هادی عامل به اشتباه کشتی گیر ایران را برنده اعلام کرد.

هادی عامل در رقابت های کشتی به اشتباه کشتی گیر ایرانی را بنده اعلام کرد! در ادامه با خبر هادی عامل گزارش کشتی همراه فیگار بمانید.

سوتی هادی عامل

کشتی سوتی هادی عامل

سوتی هادی عامل
سوتی هادی عامل در گزارش کشتی, فیلم سوتی هادی عامل

سوتی هادی عامل در گزارش کشتی

در حاشیه ششمین روز از پنجمین دوره مسابقات بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، یک مدال نقره در ادامه رقابت‌های کشتی در بخش آزاد و در وزن ۷۴ کیلوگرم توسط محمدصادق فیروزپور به‌دست آمد. در کشتی فینال فیروزپور در حالیکه نتیجه کشتی روی تابلو ۲ بر یک به سود حریف آذری بود هادی عامل سوتی عجیبی داد. در ادامه فیلم سوتی هادی عامل را تماشا میکنید.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار سوتی هادی عامل سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *