بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023

رایان گاسلینگ، از بهترین بازیگرانی می‌باشد که در سال 2023 فیلم باربی را بازی کرد و در ادامه بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023 را بررسی خواهیم کرد.

رایان گاسلینگ، بازیگر کانادایی سینمای هالیوود، یک ستاره واقعی در سینمای عصر امروز است. او به طور یکسان در فیلم‌های پرفروش و مستقل بازی کرده و  باعث شده تا ما به نمادین ترین نقش های رایان گاسلینگ در فیلم ها نگاهی بیاندازیم.

برترین فیلم رایان گاسلینگ که قطعاً او را به شهرت رساند، قطعا یک فیلم نیست و جدا کردن فیلم های برتر رایان گاسلینگ نیز کار آسانی نخواهد بود. گاسلینگ با شروع کار خود در باشگاه میکی ماوس در دهه 90، از سنین جوانی در دنیای سرگرمی غوطه ور شد. اندکی پس از آن، او نقش‌های بیشتری در نمایش‌های خانوادگی و فیلم‌هایی از جمله آیا از تاریکی می‌ترسی و غاز، به شهرت جهانی دست یافت و حتی تا الان نیز بهترین فیلم رایان گاسلینگ در سال 2023 یعنی فیلم باربی را در کارنامه خود دارد.

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023

جواهر فیلم‌های عاشقانه سینمای هالیوود

شما می‌توانید فهرست بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023

در اوایل دهه 2000، شاهد تغییر گاسلینگ به سمت فیلم‌های مستقل بودیم و در نهایت، او در یک فیلم کوچک در سال 2004 به نام نوت‌بوک، شروع به کار حرفه‌ای در سینما کرد. از آن زمان، گاسلینگ نقش‌های اصلی خودش را در انواع ژانرها از کمدی‌های عاشقانه گرفته تا آثار موزیکال تا درام و حتی ژانر علمی تخیلی ایفا کرده است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های 2023

بهترین سریال های 2023

The Place Beyond The Pines

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
نمادین ترین نقش های رایان گاسلینگ در فیلم ها

The Place Beyond the Pines، گاسلینگ را در نقش لوک، یک بدلکار موتور سیکلت سوار و دزد بانک پیدا می‌کند که به دنبال تامین معشوق و فرزند نوزادشان است. اما زمانی که یک سرقت به اشتباه انجام می‌شود، منجر به یک نتیجه مرگبار شده که تأثیرات ماندگاری بر بسیاری از افراد دارد.

با وجود برخی شباهت‌ها به شخصیت او در درایو، این مرد بسیار متفاوت است و گاسلینگ یک بار دیگر پیچیدگی‌های فردی را با سایه‌های خوب و بد نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های زندان 2022

بهترین فیلم های جنایی تاریخ سینمای جهان

First Man

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ
بهترین فیلم های رایان گاسلینگ

نیل آرمسترانگ، در حال حاضر یک چهره نمادین در تاریخ آمریکا است. گاسلینگ در فیلمی فضایی ، زندگینامه دیمین شزل، اولین مرد، او را در پرده بزرگ زنده کرد، که جزئیات تلاش آرمسترانگ برای تبدیل شدن به اولین انسانی است که روی ماه قدم می‌گذارد.

گاسلینگ نقش آرمسترانگ را به عنوان مردی محتاط و مصمم بازی می‌کند که با احساس وظیفه‌ای سرسختانه با خطرات دائمی مأموریت و آماده‌سازی آن مواجه می‌شود. اما فیلم همچنین او را به شیوه‌ای عمیق‌تر بررسی می‌کند و به تراژدی شخصی او و چگونگی سوق دادن او به این سفر نگاه می‌کند.

La La Land

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
برترین فیلم رایان گاسلینگ

فیلم عاشقانه موزیکال برنده اسکار La La Land، با بازی گاسلینگ در نقش سباستین، یک پیانیست مشتاق موسیقی جز که عاشق یک بازیگر با هنرنمایی اما استون می‌شود. از آنجایی که این فیلم یک اثر موزیکال است، گاسلینگ همچنین باید مهارت‌های رقص، دامنه آواز و نواختن پیانو خود را به نمایش بگذارد.

شیمی روی پرده‌ای که گاسلینگ با همبازی‌اش اما استون به اشتراک گذاشته می‌شود، عالی بود و فیلم صحنه پایانی خود را با یک نتیجه شگفت انگیز و تلخ به پایان رساند. گاسلینگ نامزد بهترین بازیگر مرد شد و استعدادهای همه کاره خود را بیشتر به نمایش گذاشت.

Crazy, Stupid, Love.

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
فیلم های برتر رایان گاسلینگ

قبل از اینکه گاسلینگ در لالا لند در کنار استون در حال رقصیدن باشد، این زوج در فیلم Crazy, Stupid, Love به سختی برای همدیگر درگیر می‌شدند. در این فیلم رامکام، همچنین استیو کارل و جولیان مور را بازی می‌کردند که نقش یک زوج را در یک ازدواج ناموفق بازی کردند.

وقتی شخصیت کارل می‌خواهد به بازی دوستیابی بازگردد، گاسلینگ به او کمک می‌کند. این فیلم به گاسلینگ این فرصت را داد تا از پروژه‌های مستقل معمولی خود فاصله بگیرد و مهارت‌های کمدی خود را در یک فیلم جریان اصلی‌تر به نمایش بگذارد که نتیجه آن یک رام کام جذاب با بازیگران بسیار دوست داشتنی بود.

The Notebook

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023

گاسلینگ با بازی در نقش نواه در اقتباس سینمایی The Notebook ساخته نیکلاس اسپارکس، دنیا را غمگین کرد. این فیلم، داستان مرد جوان و زن جوان را روایت می‌کند که در دهه 40 عاشق یکدیگر می‌شوند. متأسفانه، عشق آنها توسط والدین دختر ممنوع می‌شود و این زوج از هم جدا شده و سال‌ها بعد پس از نامزدی او با شخص دیگری با یکدیگر روبرو می‌شوند.

به نظر می‌رسید که این فیلم‌ها به عنوان یک داستان عشقی حماسی برای یک نسل کامل با گاسلینگ و مک‌آدامز تثبیت شده‌اند که فراتر از پیشنهادهای معمولی این ژانر هستند.

Drive

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023

این فیلم درام ، اکشن محصول 2011 است و گاسلینگ در آن بازی می‌کند که در نقش یک راننده بدلکاری هالیوودی نقش آفرینی کرده که نقش یک راننده را ایفا می‌کند. پس از اینکه او با همسایه‌اش، که به تازگی از زندان آزاد شده است، متحد می‌شود تا دست به دزدی میلیون دلاری بزند، مخاطرات دیوانه‌کننده‌تر می‌شوند.

این فیلم برداشتی سورئال از ژانر جنایی ارائه داد که تماشاگران را به وجد آورد. قهرمان ساکت و محاسبه‌گر گاسلینگ، یکی از محبوب‌ترین نقش‌های خودش را در بین طرفداران بازی کرد و ترکیبی از بد و ترسناک را ساخت.

The Ides Of March

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023

ایده‌های مارس، یک فیلم درام سیاسی محصول سال ۲۰۱۱ به کارگردانی جورج کلونی است. این یک اقتباس سینمایی از نمایشنامه Farragut North می‌باشد که بر اساس کمپین انتخاباتی فرماندار هوارد دین در سال 2004 ساخته شده است.

در حالی که جرج کلونی نقش مایک موریس، فرماندار خیالی پنسیلوانیا و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری را بازی می‌کرد، رایان گاسلینگ نقش مدیر کمپین کوچک او را بر عهده گرفت و توانست مکمل خوبی برای او باشد.

Blade Runner 2049

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023

دنباله فیلم علمی تخیلی نئو نوآر 1982 معروف به بلید رانر را رایان گاسلینگ در کنار هریسون فورد بازی کرد. گاسلینگ نقش بلید رانری را به نام K replicant را بازی می‌کند که به اطلاعات بسیار محرمانه‌ای برخورد کرده که جامعه را تهدید می‌کند.

دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم، ارزش انتظار برای بسیاری از طرفداران را داشت که دنیس ویلنوو را کارگردانی عالی برای بازگشت به این جهان می‌توان دانست. گاسلینگ همچنین به دلیل بازی لایه‌ای خود به عنوان یک قهرمان تراژیک که بیشتر در مورد وجود خود می‌آموزد مورد تحسین قرار گرفت.

Blue Valentine

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023

در نهایت، نمی‌توانیم در مورد رایان گاسلینگ بدون اشاره به نقش تحسین‌شده‌ای که او در درام عاشقانه Blue Valentine داشت صحبت نکنیم. گاسلینگ و میشل ویلیامز، نقش یک زوج متاهل را در این فیلم بازی کردند که فراز و نشیب‌های مختلف رابطه خود را با هم پشت سر گذاشتند.

اگرچه بودجه فیلم کم بود، اما با عملکرد متوسط ​​آن در گیشه و بازی بازیگران اصلی مورد تحسین قرار گرفت. آنها سنگینی ازدواج ناموفق خود را با نوع اعتباری که فقط هر چند وقت یک بار در میان می‌آید، در میان گذاشتند.

Barbie

بهترین فیلم های رایان گاسلینگ تا سال 2023
بهترین فیلم رایان گاسلینگ در سال 2023

باربی یک فیلم، کمدی و فانتزی محصول 2023 به کارگردانی گرتا گرویگ است که آن را با نوآ بامباخ نوشته است. این فیلم، بر اساس عروسک‌های مد باربی ساخته شده است. این اولین فیلم باربی، در سبک لایو اکشن پس از بسیاری از انیمیشن‌ها پخش فیلم‌های تلویزیونی است.

در این فیلم مارگو رابی و رایان گاسلینگ به ترتیب در نقش باربی و کن بازی می‌کنند که پس از اخراج از سرزمین آرمان‌شهر، باربی به سفری برای کشف خود می‌رود. کیت مک کینون، عیسی رائه، رئا پرلمن، ویل فرل، الکساندرا شیپ، اما مک‌کی، شارون رونی و دوآ لیپا نقش‌های مکمل این فیلم پرستاره هستند که باعث شدند در بررسی فیلم Barbie همه‌چیز عالی به‌نظر برسد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین فیلم های رایان گاسلینگ سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول:

فیلمی که رابان گاسلینگ در سال 2023 بازی کرده، چه فیلمی است؟

فیلم باربی، جدیدترین اثری است که او بازی می‌کند.

فیلم Blade Runner 2049، دنباله چه فیلمی است؟

این فیلم، دنباله فیلمی به همین اسم است که در آن هریسون فورد بازی می‌کند و سال 1982 منتشر شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *