معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon ؛ داستان، بازیگران و نمرات

حالا که سال آینده فصل 2 سریال خاندان اژدها، از شبکه HBO به انتشار می‌رسد، بد نیست به معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon بپردازیم.

سریال خاندان اژدها، اسپین آف سریال بازی تاج و تخت یا گیم آف ترونز است که درباره خاندان تارگرین و نحوه سلطنت آن‌ها بر وستروس را نشان می‌دهد. ژانر سریال خاندان اژدها در سبک درام و فانتزی پیش می‌رود و توسط شبکه HBO تهیه شده است.

مدت زمان هر قسمت سریال House of the Dragon ، در شبکه HBO در فصل اول 60 دقیقه بود. انتظار می‌رود فصل دوم این سریال نیز مانند فصل اول میانگین هر قسمت آن 60 دقیقه باشد. فصل دوم این سریال، یکی از مورد انتظار‌ترین سریال‌های سال آینده است و ما در ادامه این نوشتار، به معرفی فصل دوم سریال خاندان اژدها خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید:

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

فصل دوم سریال House of the Dragon شامل برخی از بزرگ‌ترین و عجیب‌ترین لحظات جنگ داخلی تارگرین‌ها از کتاب آتش و خون است. از آنجایی که هر دو جلد کتاب آتش و خون جرج آر.آر مارتین به اتمام رسیده است، برخی از طرفداران این سریال نیز استدلال‌ها و فرضیه‌هایی را مطرح کردند که در ادامه نوشتار بررسی خواهیم کرد.

داستان فصل دو سریال خاندان اژدها

معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon
خلاصه داستان House of the Dragon

خلاصه داستان House of the Dragon درباره خاندان تارگرین، یکی از مهم‌ترین خاندان‌های وستروس در تاریخ این منطقه در دنیای جرج آر.آر مارتین است. این سریال به 200 سال پیش از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت می‌پردازد و جنگ داخلی تارگرین‌ها را روایت می‌کند.

داستان فصل دو سریال خاندان اژدها ‌قرار است دقیقاً اتفاقات پس از فصل اول را روایت کند. انتظار می‌رود فصل دوم House of the Dragon با رقص اژدهایان به پایان برسد. رقص اژدهایان یک جنگ داخلی و حماسی از خاندان تارگرین است که پس از مرگ پادشاه ویسریس رخ می‌دهد.

بازیگران سریال خاندان اژدها

معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon
هنرپیشه های فصل دو خاندان اژدها

از هنرپیشه های فصل دو خاندان اژدها می‌توان به مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، استیو توسن، ایو بست، هری کولت، بتانی آنتونیا، فیبی کمپبل، فیل دنیلز، اریک کارگیل، لورن مارباند، بارتیموس سلیتگارد، استفان دارکلین، تام گلین کارنلی، ایوان میچل، فیا سابان، فابین فرانکل، جفرسون هال، راجر ایوانز اشاره کرد.

Matt Smith

معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon
Matt Smith

متیو رابرت اسمیت، یک هنرپیشه بریتانیایی است. او بیشتر به خاطر نقش‌هایش در سریال Doctor Who (2010-2013) و دیمون تارگرین در سریال خاندان اژدها و شاهزاده فیلیپ در سریال The Crown نتفلیکس شناخته می‌شود.

Emma D’Arcy

معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon
Emma D’Arcy

اِما دارسی، یک هنرپیشه انگلیسی است که به خاطر نقش‌هایشان در سریال Wanderlust و سریال فانتزی House of the Dragon شناخته می‌شود. او مورد تحسین منتقدان و نامزدی جایزه گلدن گلوب قرار گرفت.

Olivia Cooke

معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon
Olivia Cooke

اولیویا کوک، یک هنرپیشه انگلیسی است که در سریال بیتس متل شناخته شد. او یکی از مهم‌ترین بازیگران سریال خاندان اژدها است که در نقش آلیسنت های‌تاور بازی می‌کند.

نقد سریال House of Dragon

معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon
فصل دوم سریال House of the Dragon

این سریال، در بخش نمرات دومین فصل House of the Dragon در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، بر اساس 863 بررسی، با میانگین امتیاز 7.85، نمره 93% را دریافت کرده است. در متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، بر اساس 43 نقد منتقد، امتیاز 69 از 100 را دریافت کرد که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» این سریال است. فصل دوم خاندان اژدها در حال فیلمبرداری است و امکان دارد که بررسی فصل 2 خاندان اژدها ، نیز از دیدگاه منتقدین عموماً مثبت باشد.

منتقدین درباره سریال می‌گویند، در پوشش دوران صلح ضعیف که همه تمرکزها وحشیانه بود، کارگردان به خوبی توانست داستان را نشان بدهد. این سریال یک سریال خروشان است که امکان دارد فصل دوم آن، اتفاقات و جنگ‌های مختلف را با اژدهایان مختلف نشان دهد که در فصل ابتدایی کمتر آن را دیده بودیم.

تریلر فصل 2 خاندان اژدها

تریلر فصل 2 خاندان اژدها هنوز منتشر نشده است. اگر می‌خواهید به محض انتشار تریلر، از آن با خبر بشوید و آن را تماشا کنید، به کانال تلگرامی فیگار در لینک زیر بپیوندید.

لینک کانال تلگرامی فیگار

جمع بندی

معرفی فصل دوم سریال House of the Dragon
فصل دوم سریال House of the Dragon

امکان دارد بزرگ‌ترین اتفاق سریال، در فصل دوم رخ دهد. جورج آر آر مارتین تأیید کرده که فرزند چهارم ویسریس و آلیسنت، به طور کامل از سریال حذف نشده و آنها فقط تصمیم گرفتند او را در فصل 1 معرفی نکنند. مارتین در یک پست وبلاگی تایید کرد که Daeron زنده است و در اولدتاون زندگی می‌کند.

فصل دوم House of the Dragon توسط HBO تایید شده و در بریتانیا در استودیوی Sky and NOW در حال فیلمبرداری است. تولید فصل جدید آغاز شده؛ اما انتظار می‌رود فیلمبرداری تا تابستان 2023 به پایان برسد. این بدان معناست که طرفداران احتمالاً انتظار دارند فصل دوم House of the Dragon را در سال 2024 ببینند.

برای دانلود این فیلم از کانال تلگرامی فیگار، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود فصل 2 House of the Dragon

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *