فرادرس

محبوب ترین انیمه های ایسکای در سال 2021 که باید ببینید

در این مطلب ما قصد داریم تا بهترین انیمه های ایسکای 2021 را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با فیگار همراه ما باشید تا به بررسی این سبک از انیمه ها بپردازیم.

اول از همه می‌خواهیم درمورد انیمه های ایسکای و اینکه چطور انیمه هایی هستند کمی برای شما توضیح بدهیم. ایسکای به انیمه هایی گفته می‌شوند که داستانشان زندگی در دنیاهای دیگر است.

در واقع شخصیت‌های این نوع از انیمه ها به طریقی به دنیاهای دیگر می‌روند یا در دنیاهای مختلفی زندگی می‌کنند که این انتقال به دنیاهای متفاوت و دگرگون ممکن است از طریق احضار یا تناسخ آن شخصیت یا روش‌های مختلف دیگری باشد که در ادامه چند نمونه از این انیمه ها را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین انیمه های ایسکای 2021

جدید ترین و مهم ترین ها را ببینید

در ادامه می‌توانید در یک نگاه با لیستی که در نوشتار بهترین انیمه های ایسکای به آن پرداخته‌ایم آشنا شوید:

مقاله‌های مرتبط:

محبوب ترین انیمه های ایسکای در سال 2021 که باید ببینید
محبوب ترین انیمه های ایسکای در سال 2021 که باید ببینید

انیمه ری زیرو ( Re:Zero )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • کارگردان: ماساهورا واتانابه
 • نویسنده: ماساهیرو یوکوتان
 • استودیو: وایت فاکس
 • موسیقی: کنیچیرو سوهیرو

اولین انیمه این لیست ری زیرو (Re:Zero) نام دارد. این انیمه محصول سال 2016 در ژانر روانشناختی، درام و سنین است که 25 قسمت هم دارد. امتیاز بسیار خوب این انیمه در سایت مای انیمه لیست باعث می‌شود این انیمه ارزش دیدن بالایی را داشته باشد.

این انیمه با صحنه های خشنی که دارد برای همه سنین مناسب نیست و قبل دیدنش حتما باید به رده بندی سنی این انیمه دقت کنید. داستان این انیمه هم با بقبه انیمه های سبک خودش کمی فرق دارد.

زمانی که انیمه های ایسکای معروف شده بودند داستانشان به این شکل بود که شخصیت اصلی انیمه به شدت قوی و پرقدرت و یک جورایی از همه شخصیت های آن داستان قوی تر بود. ولی این انیمه آمد و ساختارشکنی کرد که همین موضوع باعث شد که انیمه جذاب تری نسبت به انیمه های دیگر در سبک خودش باشد.

همچنین این انیمه یک نسخه 14 قسمتی را هم دارد که  به شما پیشنهاد می‌دهیم همان نسخه معمولی یا 25 قسمتی را ببینید. سوبارو پسر نوجوانی است که مشغله و هدف خاصی در زندگی ندارد. او بعد از خرید از یک فروشگاه ناگهان خود را در یک دنیای موازی فانتزی می‌بیند و کمی بعد متوجه می‌شود که بعد از هر بار مردن در این دنیا می‌تواند مثل بازی‌ها از نقطه‌ای دوباره با آگاهی قبلی وارد اتفاقات قبلی شود، اما تحمل بار این دانستن با افزایش دلبستگی‌های او در آن‌جا کم‌کم به وحشتی خردکننده تبدیل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

انیمه کونو سوباراشی ( kono subarashii )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021

انیمه بعد کونو سوباراشی است. این انیمه در ژانر کمدی محصول زمستان 2016 است. همچنین انیمه کونو سوباراشی دو فصل 10 قسمتی در کنار دو انیمه سینمایی دارد. از لحاظ امتیازی هم امتیاز 8.16 را برای فصل اول و امتیاز 8.34 را فصل دوم این انیمه از سایت مای انیمه لیست گرفته است که امتیاز بسیار خوبی است و ارزش دیدن را بسیار بسیار بالا می‌برد.

طنز در این انیمه به شدت خوب ساختار بندی شده است. درست است که از قسمت دوم به بعد امتیاز این انیمه در بخش کمدی داستان کمی افت میکند ولی باز هم این انیمه ارزش دیدن خودش را پایین نمی‌آورد و باز هم عالی به نظر می‌رسد.

داستان این انیمه درباره کازوما ساتو می‌باشد. او یک هیکیکوموری (واژه‌ای ژاپنی است که به افراد به شدت گوشه‌گیر گفته می‌شود. هیکیکوموری در لغت به معنی کناره گرفتن و محصور شدن است.) است و عاشق بازی های کامپیوتری، انیمه و مانگا است. طی یک تصادف زندگی رقت انگیزش به پایان می‌رسد یا باید می‌رسید! ولی وقتی که بیدار می‌شود دختری زیبا را می‌بیند که خودش را یک الهه معرفی می‌کند.

بیشتر بخوانید:

انیمه اورلورد ( Overlord )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021

انیمه اورلورد انیمه بعدی این لیست است. این انیمه محصول سال 2015 است که سه فصل 13 قسمتی را دارد که به ترتیب امتیازهای 8.3، 7.88 و 8.6 را گرفتند که امتیاز های خوب و مناسبی برای این انیمه است.

تو این انیمه مثل انیمه ری زیرو دیگر خبری از ساختار شکنی نبوده و شخصیت اصلی این داستان یک حالت اورپاور یا همان ابر قدرت دارد و از همه عالم در این انیمه قویتر است. داستان این انیمه از این قرار است که شخصیت اصلی داستان و گروهش قویترین افراد داخل بازی هستند.

داستان از جایی شروع می‌شود که فقط چند دقیقه به بستن سرورهای بازی باقی‌ مانده است، مومونگا نام شخصیت اصلی داستان در بازی است که برای آخرین بار با یکی از دوستان مجازیش صحبت می‌کند و پس از کمی صحبت کردن آن دوستش نیز برای همیشه لاگ اوت می‌کند.

حال فقط مومونگا ساما باقی‌مانده است. او سمت npc هایی که خود و دوستانش ساخته‌اند و در آخرین لحظات تنظیمات یکی از سربازانش را که یک شیطان مونث است و البدو نام دارد تغییر می‌دهد و در بخش شخصیتش می‌نویسد که او با تمام وجود عاشق مومونگا ساما است، که این کار باعث ایجاد صحنه‌های جالبی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

انیمه حماسه تانیای شیطانی (The Saga of Tanya the Evil)

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • ژانر: خیال‌پردازی، اکشن، نظامی

انیمه بعد حماسه تانیای شیطانی نام دارد. این انیمه محصول سال 2012 است و تا سال 2017 هم ادامه داشته است و بعد از آن هم در سال 2019، یک انیمه سینمایی از آن پخش می‌شود که خلاصه نسخه سریالی این انیمه است. ژانر این انیمه خیال‌پردازی، اکشن و نظامی است.

انیمه حماسه تانیای شیطانی ثابت میکند که همه انیمه های ایسکای شما را به دنیای فانتزی یا ژاپنی روستایی و فئودالی منتقل نمیکند. زیرا داستان این انیمه در جنگ جهانی دوم روایت می‌شود. داستان از آن‌جایی شروع می‌شود که یک سالاریمن خدا ناباور و گمنام ژاپنی، زمانی که توسط شخص زیردست ناراضی که به دلیل عملکرد ضعیف در کار توسط او اخراج شده بود به قتل رسید، با موجودیتی خود عادل مواجه می‌شود که از آن تحت عنوان ماهیت مجهول یاد می‌کند.

در نظر آن مرد ماهیتی که همه آن را تحت نام خدا می‌شناسند، قبل از مرگ زمان را متوقف کرده و در کالبد آدم‌های اطراف او (و بعدها اشیاء) ظاهر شده بود. او وجود خدا را نه از دیدگاه عقلانی و نه از لحاظ واقع‌گرایی قبول نداشت و از دید او خدا و شیطان تنها در عالم غیر عقلانی و فراتر از شناخت ما از این جهان وجود دارند.

بیشتر بخوانید:

کونوسوبا ( KonoSuba )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021

KonoSuba یکی از بهترین انیمه های ایسکای کمدی می‌باشد که آنقدر جذاب است نمی‌شود آن را نادیده گرفت. داستان این انیمه پیرامون زندگی فردی درحال احتضار گذر می‌کند که الهه‌ای می‌خواهد او را در دنیایی دیگر زنده کند. منتظر یک الهه و یک مرد پیر که در دنیای معمولی می‌بینید نباشید.

شخصیت اصلی مرد هیچ ویژگی اخلاقی که قبلتر از این دیده بودید ندارد، الهه داستان نیز هیچ شباهت به خدایان نداشته و قصد وی انحرافات است. این شخصیت ها در دیالوگ هایی کمدی با هم ارتباطی برقرار می‌کنند که باعث چاره جویی می‌شود. که با توجه به عقبه‌ی ما از این شخصیت ها بسیار جالب می‌شود. به همین جهت ما این انیمه را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید:

افق ورود به سیستم ( Log Horizon )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021

افق ورود به سیستم نام انیمه بعدی این لیست است. این انیمه مانند برادر محبوب خودش سورت آرت آنلاین از ویدیو گیم به عنوان وسیله ای برای انتقال مردم به دنیای خیالی خودش استفاده می‌کند.

این انیمه محصول سال 2013 است و تا سال 2014 نیز ادامه داشت. همچنین این انیمه با نمره خوب و قابل قبولی که گرفته است، باعث می‌شود که ارزش دیدن بالا داشته باشد و شما را جذب خودش کند و پیشنهاد می‌کنیم حتما این انیمه را تماشا کنید.

داستان این انیمه در رابطه با شخصیت اصلی بنام شیرو است که یک افسونگر نیمه الو (Alv) است. داستان از جایی شروع می‌شود که شیرو از خواب بیدار می‌شود و خود را در شهر آکیبارا، یکی از شهر‌های دنیای افسانه‌ی کهن می‌یابد و متوجه می‌شود همه‌ی بازیکنان مانند او گرفتار این بازی شده‌اند. این اتفاق که آخرالزمان نام گرفت، بعد از اضافه شدن افزونه‌ی جدید بازی توسط شرکت سازنده‌ی بازی صورت گرفته و کسی نمی‌داند دلیل این اتفاق چیست و چگونه می‌توان به دنیای واقعی بازگشت.

بیشتر بخوانید:

سورت آرت آنلاین ( Sword Art Online )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021

بعد از انیمه افق ورود به سیستم حلا نوبت به انیمه سورت آرت آنلاین ( Sword Art Online ) می‌رسد. این انیمه در زمان خودش جانی تازه به ژانر ایسکای داد و باعث محبوبیت زیاد این ژانر در جهان شد. این انیمه سه فصل دارد که فصل اول این مجموعه 25 قسمتی است که از ژوئیه تا دسامبر ۲۰۱۲ ادامه داشته است، این انیمه با نمره نسبتا خوبی که از سایت مای انیمه لیست گرفته است این انیمه جذاب را با داستانی زیبا نمی‌توان ندید.

داستان این انیمه در سال ۲۰۲۲ روایت می‌شود. سالی که بشر بالاخره توانست دنیای مجازی کاملاً متفاوتی خلق کند و در امتداد آن روحی دوباره به بازی‌های آنلاین بدهد. در همین حین دستگاه جدید به نام نِرو گیر به Nerve Gear وارد بازار می‌شود که کارش انتقال انسان از دنیای واقعی به دنیای مجازی است. به طوری که بدن فرد بر روی تخت دراز کشیده است اما فکرش به دنیایی دیگر انتقال می‌یابد و وی خودش را به جای شخصیت بازی حس می‌کند و به نبرد با موجودات دیگر می‌پردازد.

بیشتر بخوانید:

انیمه اینویاشا (Inuyasha)

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • ژانر: اکشن، کمدی رمانتیک، ماجراجویانه، ماوراءالطبیعه

انیمه اینویاشا انیمه بعدی است که قرار است به شما معرفی کنیم. این انیمه یکسری فانتزی قدیمی اما دوست داشتنی از (رومیکو تاکاهاشی) است. انیمه اینویاشا با امتیاز خوبی که از سایت انیمه لیست دریافت کرده است یکی از موارد مهم و جدی سبک ایسکای است که باید دیده شود.

کاگومه که دانش آموز دورهٔ متوسطه در توکیوی امروزی می‌باشد، در روز تولد ۱۵ سالگی در حالی که با برادرش به دنبال گربه خانگیشان می‌گردند توسط یوکای که دارای صورت یک زن و بدن ۱۰۰۰ پا است به داخل چاهی در معبدی که سال‌ها توسط خانواده‌اش نگهداری می‌شود کشیده شده و سر از ژاپن ۵۰۰ سال پیش در می‌آورد.

بیشتر بخوانید:

انیمه آشنای صفر ( The Familiar of Zero )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021

این انیمه هر آنچه که یک انیمه ایسکای باید داشته باشد را دارد. شخصیت اصلی آن عاشق گیم است و همچنین دارای قدرت های ماورایی است. این پسر در حقیقت برده دختری است که او را به این جهان آورده است، انیمه‌ای دوتایی که از یک دختر که به نظر نمی‌رسد جادوگری زبردست باشد و پسری که از ژاپن مدرن به این جهان آورده شده، تشکیل شده است. ارتباط عجیب و باحال این دو شخصیت دختر و پسر به نظر بسیاری یکی از بهترین انیمه‌ها ژانر ایسکای است.

انیمه نو گیم نو لایف ( No Game No Life )

بهترین انیمه های ایسکای 2021
بهترین انیمه های ایسکای 2021
 • ژانر: ایسکای, فانتزی، علمی – تخیلی

داستان این انیمه به ساده‌ترین شکل ممکن روایت می‌شود. داستان دو خواهر و برادر باهوش و نابغه که به دنیایی دیگر منتقل می‌شوند. در آن دنیا همه چیز از طریق بازی پیش گرفته می‌شود، شاید داستانی که متصور می‌شوید کمی خسته کننده به نظر برسد، اما بخاطر داشته باشید این خواهر و برادر نابغه های واقعی هستند. همچنین شخصیت های دیگری در ساختار روایت حضور پیدا می‌کنند که به جذابیت‌های این انیمه ایسکای اضافه خواهند کرد.

این انیمه جذاب که در آن معماهای پیچیده توسط این خواهر و برادر حل می‌شود طرفداران بسیار زیادی را در دنیا دارد، به همین سبب ما آن را در لیست بهترین انیمه های ایسکای می‌گذاریم تا با دیدنش لذت دو عالم را ببرید.

انیمه Urasekai Picnic

بهترین انیمه ایسکای 2021
بهترین انیمه ایسکای 2021

این انیمه سرشار از فضاسازی‌های پر از خطر است که توسط موجودات تاریک و عجیب کنترل می‌شود که بسیاری از آنها انسان ها را تهدید می‌کنند. قرار است در این انیمه ایسکار دنیایی متروک و در عین حال آرامی را تجربه کنید، در واقع دو شخصیت اصلی این سری انیمه isekai سال 2021 بین دنیای واقعی و سایر همتایان خود سفر می‌کنند، بدن آنها آلوده می‌شود و خطرات بیشتری در انتظار آنها خواهد بود. این انیمه جزو بهترین انیمه های ایسکای 2021 است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید.

Tenku Shinpan

بهترین انیمه ایسکای 2021
بهترین انیمه ایسکای 2021

Tenkuu Shinpan یک انیمه isekai 2021 است که زیر ژانرهای دیگری از جمله اکشن، معمایی، ترسناک را در بر می‌گیرد.

یوری هونجو شاهد مرگ یک مرد وحشتناک است. او هنگام فرار قاتل خود را بسیار وحشت زده می‌بیند. همه درها بسته می‌شوند، یوری به پشت بام می‌رود و خود را در بن‌بست می‌بیند، در منطقه‌ای که هیچ نشانه‌ای از زندگی وجود ندارد و اطراف آن را ساختمان‌های بلند احاطه کرده است، این انیمه ایسکای 2021 ساختار روایی خودش را شکل می‌دهد. این انیمه، بهترین انیمه ایسکای 2021 است که باید ببینید.

The Rising Of The Shield Hero

بهترین انیمه ایسکای 2021
بهترین انیمه ایسکای 2021
 • نام فارسی: ظهور قهرمان سپر
 • کارگردان: تاکائو آبو
 • ستاره ها: کایتو ایشیکاتا، آسامی ستو، بیلی کامتز
 • ژانر:‌ اکشن، ماجراجویی
 • فصل: ۲

زمانی که  ظهور قهرمان سپر نمایش خود را کرد، شروع بسیار دشواری داشت. اما به تدریج به عنوان یک انیمه ایسکای قابل توجه با ساختاری قوی، توانست خودش را ثابت کند. در فصل اول به سختی شاهد سقوط فاومی بودیم. اما او به شکلی با شکوه به دنیای خود بازمی‌گردد.

با جذاب‌تر شدن شخصیت او در فصل اول، طرفداران نمیتوانند منتظر بمانند تا ببینند ناوفومی چگونه در فصل دوم پیشرفت خواهد کرد. این فصل در رابطه با زندگی منحصر به فرد او به عنوان یک قهرمان سپر است و در سال 2022 پخش خواهد شد. فصل جدید این سریال، یکی از بهترین انیمه های سریالی 2022 است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار عنوان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


7 thoughts on “محبوب ترین انیمه های ایسکای در سال 2021 که باید ببینید

 1. درود بر شما و متشکر از معرفی.
  دو توصیه دارم، اول اینکه لطفاً روی ظاهر مطلب و روان بودن جملات بیشتر کار کنید.
  دوم اینکه یه اشتباه در معرفی داشتید، اونم اینه که انیمه konosuba و kono subarashii در اصل یک انیمه هستند. فقط konosuba نام مخفف اثر است. لطفاً تصحیح بفرمایید

  1. سلام عرض شد، بسیار سپاس گزارم از توجهتون. حتما اصلاح میشه…

   در ضمن اگر تمایل داشته باشید میتونید در بخش نویسندگی مهمان سایت به عنوان یکی از نویسندگان سایت فیگار فعالیت داشته باشید. و مطالبتون رو در سایت منتشر کنید. هم ما فیض ببریم هم کسانی که مطلبتون رو در سایت میبینن.

 2. سلام. چرا انیمه قهرمان سپر در لیست نیست.
  در عکسی که اول متن گذاشتید (وسطیش) انیمه قهرمان سپره و فکر کردم که من که اونو دیدم فکر کردم معرفی کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *