محبوب ترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

با به پایان رسیدن فصل بهار، ما شاهد تمام شدن انیمه‌های جذاب زیادی بودیم. با فیگار بمانید تا با بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022 آشنا شوید.

فصل انیمه بهار 2022 به پایان رسیده است، به این معنی که انیمه‌های تابستان 2022 (بهترین انیمه های تابستان 2022) بسیار نزدیک می‌باشد و بسیاری از فصل‌های برنامه‌های پخش فعلی به پایان رسیده‌اند. ما در این فصل شاهد پخش انیمه‌های بسیار جذابی شدیم. بیشتر این انیمه‌ها نیز ما را با شخصیت‌های دوست‌داشتنی زیادی آشنا کردند.

بیشتر بخوانید:

باهوش‌ترین شخصیت‌های انیمه ای

شخصیت های انیمه ای جاودانه

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

محبوب ترین کاراکتر های انیمه بهار 2022

شما می‌توانید فهرست بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

در طول فصل اول این انیمه‌ها، چند شخصیت نسبت به بقیه بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند. شخصیت‌های خاصی سطحی از عمق، شدت یا شوخ‌طبعی را نشان داده‌اند که تماشای آنها را واقعاً لذت بخش می‌کند.


بهار 2022 به طور کلی یک فصل موفق با شخصیت‌های درجه یک بوده است. اگر می‌خواهید با برترین شخصیت های انیمه در بهار 2022 آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین کاراکتر های انیمه در بهار 2022 بپردازیم.

Tadano Hitohito

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

قهرمان فیلم کومی نمی‌تواند ارتباط برقرار کند، در بیشتر جنبه‌های زندگی یک مرد جوان متوسط است. اما او در یک ناحیه استعداد زیادی دارد، و آن قابلیت درک دیگران می‌باشد. همین قابلیت درک او باعث شد تا بتواند یکی از اولین دوستان کومی باشد و به او کمک کند تا 100 دوست برای خود پیدا کند.

مهارت‌های همدلی تادانو اغلب او را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهد که باعث می‌شود تا او کارهایی را انجام دهد که هیچ کس دیگری در این انیمه نمی‌تواند از پس آن بر بیاید. بدون تادانو، کومی هرگز نمی‌توانست دوستان زیادی برای خود پیدا کند و شخصیت‌های کوچک دیگری مانند کاتای گروهی را که در آن تعلق داشتند را هیچوقت پیدا نمی‌کردند.

Micchon Shikimori

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

شخصیت اصلی Shikimori’s Not Just a Cutie، دختری با نام Micchon Shikimori می‌باشد. شیکیموری یک دختر جوان با مهارت‌های تقریباً فوق بشری و توانایی‌های ورزشی است. تماشای این شخصیت در این انیمه می‌تواند برای بیننده بسیار جذاب و سرگرم‌کننده باشد.

شیکی موری اغلب از این مهارت‌ها برای نجات دوست‌پسرش ایزومی، مرد جوان باهوش و مهربانی که با بدترین شانس‌های دنیا نفرین شده است، استفاده می‌کند. اتفاقات غیرطبیعی و خنده‌داری که برای ایزومی رخ می‌دهد و توانایی شیکیموری برای نجات او از این اتفاقات، این زوج (بهترین زوج های انیمه ای) را بسیار خنده‌دار می‌کنند.

Yor Forger

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

یور فورگر مادرخوانده آنیا فورگر، یکی از سه شخصیت اصلی Spy X Family (تاریخ انتشار فصل 2 انیمه Spy x Family + دانلود تریلر فصل دوم) است. او همچنین یک قاتل آموزش دیده برای Ostania می‌باشد، اما این مسئله را از دیگران پنهان می‌کند. در این انیمه یور و لوید فورگر تصمیم می‌گیرند برای رسیدن به اهداف خود با یکدیگر ازدواج می‌کنند.

یور ممکن است درخشان‌ترین شخصیت Spy X Family نباشد، اما او مطمئنا قوی‌ترین و یکی از بامزه‌ترین کاراکتر‌های این انیمه است. زودباوری یور فورگر همیشه خنده‌دار می‌باشد، اما او لحظات دراماتیک و مفیدی نیز دارد. به ویژه، دیدن رابطه او با دخترخوانده‌اش آنیا بسیار لذت‌بخش است. از نظر بسیاری از طرفداران انیمه، یور فورگر یکی از برترین کاراکتر های انیمه در بهار 2022 می‌باشد.

Tenji Mikasa

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

تنجی میکاسا یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه Tomodachi Game است. این انیمه درباره دوستان دوران کودکی می‌باشد که سعی می‌کنند بدهی هنگفت یکی از دوستان خود را با انجام بازی‌های پیچیده بازپرداخت کنند. ترکیب این داستان هیجان‌انگیز با شخصیت‌های سرگرم‌کننده، Tomodachi Game را به انیمه‌ای بسیار دیدنی تبدیل کرده است.

تنجی میکاسا شخصیتی سرد و حساب شده می‌باشد که چشمش به انتقام است. در قسمت‌هایی که خود بازی‌ها را انجام می‌دهند، تنجی دومین یا سومین شخصیت ماهر در میان شخصیت‌های فاش‌شده فعلی است. البته داشتن قهرمان داستان، یوویچی به عنوان هم تیمی‌اش ضرری ندارد و به او کمک زیادی کرده است.

Kaguya Shinomiya

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

کاگویا که یکی از برترین شخصیت های انیمه در بهار 2022 می‌باشد، یکی از دو شخصیت اصلی انیمه Kaguya-Sama: Love is War است. کاگویا، نایب رئیس شورای دانش‌آموزی، عاشق دوست و رئیس‌جمهور شورای دانش‌آموزی، میوکی شیروگان شده است و آن دو در تلاش هستند تا همدیگر را وادار کنند تا احساسات خود را به یکدیگر اعتراف کنند.

کاگویا یکی از برترین شخصیت‌های انیمه‌های کمدی (بهترین انیمه های کمدی 2021) است و طنزی که او در هر صحنه می‌آورد به ساخت این انیمه کمک می‌کند. عشق او به میوکی که منجر به یک جنگ دائمی برای مجبور به اعتراف کردن او به احساسات خود می‌شود، یک داستان بسیار منحصر به فرد در انیمه‌های عاشقانه است.

Yuuichi Katagiri

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

Yuuichi Katagiri شخصیت اصلی انیمه Tomodachi Game است. یوویچی که یک نابغه خونسرد می‌باشد، دائماً در تلاش است تا بین دوستان و پول یکی را انتخاب کند. Yuuichi Katagiri یکی از پردردسرترین شخصیت‌های فصل بهار 2022 است. اما همین او را به یکی از بهترین کاراکتر های انیمه در بهار 2022 تبدیل می‌کند.

تاکتیک‌های وحشیانه یوویچی برای برنده شدن در بازی توموداچی، او را به شخصیتی تبدیل می‌کند که خصوصیات او از نظر اخلاقی می‌تواند سوال برانگیز باشد. او از نظر اعمال شیطانی مانند ارن یا للوچ نیست، اما کاتاگیری مطمئناً در طول فصل اول بازی توموداچی، چند انتخاب هوشمندانه اما مبهم انجام داده است که می‌تواند او را از دید بینندگان به شخصیتی عجیب تبدیل کند.

Yu Ishigami

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022, بهترین کاراکتر انیمه در بهار 2022

یو ایشیگامی خزانه‌دار شورای دانش‌آموزی و بهترین دوست Miyuki Shirogane است. در فصل 3، داستان ایشیگامی حول علاقه او به دوستش و شخصیتی با نام Tsubame می‌چرخد. رابطه‌ای که ایشیگامی با دیگر اعضای شورای دانش‌آموزی دارد بسیار دیدنی است.

Kaguya-Sama یکی از بهترین انیمه های دبیرستانی (بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی) دهه 2020 است و بخشی از آن به دلیل عمق اضافه آن علاوه بر طنز است. بسیاری از صحنه‌های واقعاً دل‌نشین این انیمه را می‌توان به ایشیگامی نسبت داد. زیرا او بیش از هر شخصیت دیگری در این سریال، آشفتگی‌های عاطفی را تحمل کرده است.

Loid Forger

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022, بهترین شخصیت انیمه در بهار 2022

لوید فورگر پدر خانواده فورگر می‌باشد که خود را به جای یک روانپزشک جا زده است. اما در واقعیت، او جاسوس متخصص “گرگ و میش” می‌باشد که برای صلح بین وستالیس و اوستانیا مبارزه کرده است. از نظر بسیاری، لوید فورگر بهترین شخصیت انیمه در بهار 2022 می‌باشد.

لوید از زمانی که خانواده وانمود خود را برای هدف قرار دادن وزیر استانی دونوان دزموند آغاز کرد، رشد شخصیتی زیادی داشته است. در طول فصل اول، تیزبینی او به عنوان یک جاسوس کم کم با عشق به آنیا و احساسات او نسبت به همسرش یور جایگزین می‌شود.

Anya Forger

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022, برترین کاراکتر های انیمه در بهار 2022

آنیا فورگر که بهترین کاراکتر انیمه در بهار 2022 است، تنها فرزند خانواده فورگر می‌باشد و به صورت مخفیانه یک تله پات است که می‌تواند ذهن دیگران را بخواند. او بیشتر وقت خود را در کالج ادن با دوستش بکی و رقیبش دامیان می‌گذراند. شخصیت او به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سال تبدیل شد.

ماجراهای مدرسه آنیا یکی از بامزه‌ترین قسمت‌های این سریال بوده است. به طوری که بکی بلک‌بل و دامیان دزموند هر دو شخصیت‌های مورد علاقه برخی از طرفداران این انیمه هستند. آنیا در مرکز همه چیز در Spy X Family قرار دارد و لحظات خنده‌دار و دلچسبی را با اکثر شخصیت‌ها داشته است.

Miyuki Shirogane

بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022
بهترین کاراکتر های انیمه در بهار 2022

رئیس شورای دانش‌آموزی و یکی از دو قهرمان انیمه Kaguya Sama: Love Is War، میوکی، یک مرد جوان نسبتا بی‌استعداد است که قهرمان مدرسه خصوصی نخبه خود شد. شخصیت او میان طرفداران انیمه بسیار پرطرفدار است. برای همین حضور او در لیست برترین شخصیت های انیمه در بهار 2022 یک اولویت برای ما بود.

میوکی و کاگویا یکی از بامزه‌ترین زوج‌های انیمه‌ای هستند که تا به حال زندگی می‌کنند، اما این میوکی است که عمق زیادی را به این رابطه می‌بخشد.  در حالی که کاگویا ذاتاً بااستعداد و درخشان است، میوکی باید تمام تلاش خود را در هر کاری که می‌خواهد در آن خوب باشد بکند. او همیشه در نهایت استثنایی می‌شود، فقط برای اینکه بتواند در همان سطح کاگویا بایستد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

Yuuichi Katagiri شخصیت چه انیمه‌ای است؟

این شخصیت محبوب و عجیب و غریب، قهرمان اصلی انیمه Tomodachi Game است.

بهترین شخصیت انیمه در بهار 2022 چه کسی است؟

با توجه به نظر بسیاری از طرفداران انیمه، بهترین کاراکتر انیمه در بهار 2022 شخصیت Anya Forger از انیمه Spy X Family است.


2 thoughts on “محبوب ترین شخصیت های انیمه در بهار 2022

  1. بنظرم دلیل محبوبیت بیش از حد اسپای ایکس فمیلی داستان متفاوتی بود که داشت چون اغلب انیمه هایی که آخیرا ساخته شده بودن موضوع کلیشه ای داشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *