بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter ؛ 10 ویلن محبوب در Hunter x Hunter

انیمه Hunter X Hunter دارای شرورهای بسیار محبوب و عالی است. با فیگار بمانید تا با بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter اشنا شوید.

پس از سه سال و نیم وقفه مانگا Hunter X Hunter، این مانگا در اواخر سال 2022 برای اکشن بازمی‌گردد. زمان زیادی تا حرکت شخصیت‌های شرور بازگشته باقی نمانده است، بنابراین نگاهی به بهترین ویلن های انیمه Hunter X Hunter می‌تواند یک نگاه مهم و لازم به گذشته باشد.

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter

10 ویلن محبوب در Hunter x Hunter

شما می‌توانید فهرست بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter

در Hunter X Hunter آرک‌های بزرگ زیادی وجود دارد که هر کدام دارای طیف گسترده‌ای از شخصیت‌ها و شرورها هستند. چه یک آنتاگونیست طولانی مدت مانند هیسوکا یا یک شخصیت شرور یک فصل مانند بمب افکن جزیره طمع، ویلن‌های فوق العاده زیادی در این انیمه وجود دارد. با این حال، برخی از آنها به قدری عالی هستند که از دیگران برتری دارند. پس اگر می‌خواهید با برترین شرورها در انیمه Hunter X Hunter آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی برترین ویلن های انیمه هانتر هانتر بپردازیم.

Genthru

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter

Genthru آنتاگونیست (بهترین آنتاگونیست های ترسناک در انیمه های سال 2021) اصلی آرک جزیره حرص است که معمولاً در طول فصل به عنوان “بمب افکن” شناخته می‌شود. شکست دادن او آخرین گام برای گون و کیلوا برای رسیدن به خانه بود. با اینکه او شخصیتی بسیار قدرتمند نیست، او توانست به توسعه شخصیت گون کمک زیادی بکند.

Genthru کاملاً در یک سطح با آنتاگونیست‌های دیگر آرک‌های این انیمه نیست. در واقع، او یکی از معدود تبهکارانی است که یک به یک در مقابل یک گون سطح پایه شکست می‌خورد. با این حال، Genthru یک شکارچی نسبتاً قوی در دنیای Greed Island بود و مانع نهایی خوبی برای دستیابی به پیشرفت بزرگ Gon قبل از آرک Chimera Ant بود.

Shaiapouf

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter

Shaiapouf یکی از سه نگهبان سلطنتی Meruem و یکی از چهار آنتاگونیست اصلی در طولانی‌ترین آرک مجموعه محبوب Hunter X Hunter است: آرک Chimera Ant. در Hunter X Hunter تعداد زیادی شخصیت کمدی برجسته مانند لئوریو و ایکالگو وجود دارد.

با این حال، به ندرت پیش می‌آید که یک شخصیت شرور بزرگ بتواند اینقدر خوب عمل کند که نقشی کمدی داشته باشد. شایاپوف هم یک شخصیت شرور قدرتمند و هم یک شخصیت خنده دار است که وسواس او نسبت به مروم بسیار بیشتر از سایر گاردهای سلطنتی می‌باشد. او در بیشتر مواقع در حال شوخی کردن یا انجام کارهای خنده دار است.

Pakunoda

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter

پاکونودا یکی از اعضای گروه فانتوم می‌باشد که مسئولیت بخش بزرگی از آرک شهر یورکنیو را بر عهده داشت. او مسلماً عضوی است که بیش از همه به رهبر گروه خود، Chrollo Lucilfer وفادار می‌باشد. پاکونو آنقدر قوی نبود که در فهرست قدرتمندترین اعضای گروه فانتوم قرار بگیرد.

با این حال، او یک هم تیمی توانا بود که داستان این انیمه را بیش از بقیه پیش برد. مرگ او به طور موثر نشان دهنده پایان آرک شهر یورکنیو بود و در آخرین لحظات زندگی او به دشمنی بین گروه فانتوم و دوستان کوراپیکا پایان داد. از لحاظ اهمیت این شرور، حضور پاکونودا در فهرست برترین شرورها در انیمه شکارچیان شکارچیان یک اولویت برای ما بود.

Uvogin

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter

اووگین از نظر فیزیکی قوی ترین عضو گروه فانتوم بود و به عنوان آنتاگونیست اصلی نیمه اول آرک شهر یورکنیو عمل کرد. او همچنین اولین عضو گروه بود که جان خود را از دست داد. او توسط کوراپیکا در نبردی که با او داشت کشته شد و در محل مبارزه خود دفن شد.

مبارزه اووگین با کوراپیکا یکی از نکات جالب این انیمه بود. این واقعاً نشان داد که کوراپیکا تا کجا پیش رفته است و قدرت واقعی توانایی کوراپیکا در «زندان زنجیری» را نشان داد. تعهد اوووگین به گروه فانتوم نیز قابل توجه بود، زیرا او ترجیح داد به جای اینکه دوستانش را لو دهد، توسط کوراپیکا کشته شود.

Feitan

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter

فیتان رهبر دوفاکتو گروه فانتوم برای آرک‌های متعدد بود. توانایی Nen او، Pain Packer، به او اجازه می‌دهد آسیبی که دیده است را به گرمای بسیار قدرتمند تبدیل کند. او به راحتی یکی از قدرتمند‌ترین عضو گروه فانتوم بود. تعداد بسیار کمی از شخصیت‌های این انیمه توانستند فرمانده مورچه‌های Chimera را شکست دهند، اما فیتان ثابت کرد که قادر به انجام آن شاهکار است.

فیتن یکی از حاضرترین شخصیت‌های شرور در این انیمه است که تقریباً در تمام آرک‌های داستان ظاهر می‌شود. این شامل آرک‌های مانگا نیز می‌شود، جایی که این جنگنده کوتاه قد اما خشن مطمئناً کار باورنکردنی‌تری انجام خواهد داد.

Chrollo

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter

Chrollo رهبر گروه Phantom Troupe، یکی از قدرتمندترین گروه‌های ابرقدرت در دنیای انیمه‌های شونن (بهترین انیمه های شونن با قهرمان زن) است. او توانایی منحصربه‌فردی برای کپی کردن قدرت‌های نن دیگران برای استفاده برای خودش دارد. همین او را به یک دشمن بسیار خطرناک تبدیل می‌کند.

Chrollo برای بسیاری از انیمه پس از آرک شهر یورکنیو کنار گذاشته شد، در درجه اول به این دلیل که نن او برای مدت طولانی بسته شده بود انجام شد. اکنون که او نن خود را پس گرفته است، به هدف اصلی هیسوکا بازگشته است و ظاهراً مانند همیشه قدرتمند می‌باشد. کرولو حریف وحشتناکی است، به طوری که پدر و پدربزرگ کیلوآ هر دو در هنگام رویارویی با او بسیار مراقب بودند.

Neferpitou

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter, برترین شرورها در انیمه شکارچیان شکارچیان, بهترین شرور در انیمه Hunter X Hunter

نفرپیتو اولین گارد سلطنتی و احتمالاً دومین شخصیت قدرتمند در تاریخ Hunter X Hunter است. توانایی‌های نن او به او اجازه می‌دهد که بدن را درمان یا دستکاری کنند. همین باعث می‌شود تا او بتواند کارهای بسیار دلخراشی با افرادی که شکست داده است انجام دهد.

در حالی که Meruem قوی‌ترین شخصیت Hunter X Hunter می‌باشد، پیتو ممکن است وحشتناک‌ترین باشد. حضور او به تنهایی منبع وحشت برای چندین شخصیت این انیمه بود. اگر قرارداد نهایی گون نبود که باعث شد تا او بتواند قدرت عظیمی کسب کند، پیتو احتمالاً شخصیت‌های اصلی این انیمه را نابود می‌کرد.

Illumi

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter, بهترین ویلن های انیمه Hunter X Hunter

Illumi یکی از دو شخصیت شروری می‌باشد که از فصل اول در کل داستان انیمه شکارچی شکارچی باقی مانده است. در آرک فعلی مانگا، ایلومی به عنوان یکی از اعضای گروه فانتوم شناخته می‌شود تا به بهترین دوست خود هیسوکا کمک کند. Illumi یکی از برترین ویلن های انیمه هانتر هانتر است.

ایلومی برادر بزرگتر کیلوا، یکی از بهترین شخصیت‌های این انیمه است. ایلومی به همان اندازه که ترسناک می‌باشد، بیش از حد مراقب است و یک سوزن نن در مغز کیلوا می‌گذارد که باعث می‌شود او از مقابل حریفان قوی‌تر فرار کند. او حتی آماده بود بهترین دوستش هیسوکا را بکشد، بعد از اینکه هیسوکا از ایلومی پرسید که آیا قتل کیلوا برای او اشکالی دارد یا خیر.

Hisoka

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter, برترین ویلن های انیمه هانتر هانتر

هیسوکا مورو مخترع آدامس بانجی و متداول‌ترین آنتاگونیست تکراری این مجموعه می‌باشد. او بیشتر به خاطر شخصیت پر زرق و برق و در عین حال وحشتناکش شناخته شده است. البته به دلیل برخی از رفتارهای او، بسیاری از طرفداران این انیمه او را یک پدوفیل نیز صدا می‌کنند.

هیسوکا مطمئناً یکی از قوی‌ترین کاربران نن در Hunter X Hunter است، اما او همچنین یکی از خلاق‌ترین افراد نیز می‌باشد. اطلاعات موجود در مانگا نشان می‌دهد که کشتن هیسوکا آنقدر سخت است که او در مرز نابود نشدنی می‌باشد و به ظاهر می‌تواند از هر موقعیت خطرناکی خارج شود.

Meruem

بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter
بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter, برترین شرورها در انیمه Hunter X Hunter

Meruem آنتاگونیست اصلی آرک مورچه کیمرا، پادشاه مورچه‌ها و به احتمال زیاد قدرتمندترین شخصیت این مجموعه است. اگر نترو آماده نبود جان خود را فدا کند تا او را شکست دهد، مروم احتمالاً دنیا را تسخیر می‌کرد. Meruem بهترین شرور در انیمه Hunter X Hunter است.

Meruem نه تنها قوی‌ترین شرور در Hunter X Hunter است، بلکه داستان او یکی از بهترین‌های این مجموعه می‌باشد. رابطه او با کوموگی برای تماشا بسیار زیبا بود و به طرز شگفت آوری او را به یکی از انسانی‌ترین شخصیت‌های این انیمه تبدیل کرد. قسمت آخر او، «This Person x And x This Moment» احتمالاً بهترین قسمت (بهترین اپیزود های انیمه) در کل مجموعه بود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


3 thoughts on “بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter ؛ 10 ویلن محبوب در Hunter x Hunter

  1. نه دیگه در این حد
    حتی نترو رییس هانتر هم گفت از منم قوی تره
    و بنظرم از اونجایی کایت نتونست شکستش بده هیسوکا هم شانسی نداره جلوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *