عکس : قیمت و تحلیل بیت کوین با نمودار تکنیکال

امروز می خواهیم قیمت و تحلیل بیت کوین با نمودار تکنیکال در تاریخ 7 اردیبهشت سال 1402 را برای شما نقد و بررسی کنیم تا با مزیت های آن بیشتر آشنا شویم.

امروزه بررسی قیمت بیت کوین توسط بسیاری از کاربران رسانه‌های مجازی انجام می‌شود؛ زیرا این ارز بیشترین سرمایه گذار را در حوضه خود دارد.

بیشتر بخوانید:

تحلیل های شوکه کننده در اخبار بیت کوین

گویا امروز بررسی نموداری تکنیکال افزایش قیمت بیت کوین بسیاری از سرمایه داران را شوکه کرده است. در ادامه به تحلیل نموداری قیمت بیت کوین بیشتر خواهیم پرداخت.

قیمت و تحلیل بیت کوین با نمودار تکنیکال

قیمت و تحلیل بیت کوین با نمودار تکنیکال
بررسی قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) روز چهارشنبه با واکنش بازارها به خبر کاهش ۱۰۰ میلیارد دلاری سپرده ها در بانک فرست ریپابلیک در ماه گذشته، کامبک زد. بیت کوین در اوایل جلسه امروز به اوج ۲۹,۱۲۱.۹۷ دلار رسید، پس از پایین ترین سطح ۲۷,۲۱۷.۱۷ دلار در روز قبل. این حرکت بیت کوین را به بالاترین حد خود در هفت روز گذشته رساند، زمانی که بالای ۳۰۰۰۰ دلار معامله می شد.

افزایش قیمت در حالی اتفاق می‌افتد که گاوها در روز سه‌شنبه، نقطه حمایت بلندمدت ۲۷۰۰۰ دلار را رد کردند. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از یک طبقه خودش در نقطه ۴۴.۰۰ جهش کرد و اکنون در ۵۴.۰۹ دنبال می شود.

سقف ۵۵.۰۰ احتمالاً به عنوان یک ایست بازرسی برای گاوها عمل خواهد کرد، و اگر آنها فراتر از این حرکت کنند، این احتمال قوی وجود دارد که بیت‌کوین به ۳۰۰۰۰ دلار برسد.

تحلیل نموداری قیمت بیت کوین

در ادامه می‌توانید تصویری از نموداری تکنیکال افزایش قیمت بیت کوین را ببینید:

قیمت و تحلیل بیت کوین با نمودار تکنیکال
تحلیل نموداری قیمت بیت کوین

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (ETH) نیز در محدوده سبز بود، زیرا قیمت ها یک رگه زیان سه روزه را شکستند. پس از پایین ترین سطح ۱۸۰۵.۳۲ دلار در روز سه شنبه، اتریوم به اوج خود در ۱۹۱۹.۷۲ دلار در اوایل روز جهش کرد. در نتیجه این حرکت، اتریوم به بالاترین سطح پنج روزه خود رسیده است و قیمت در حال حاضر حول نقطه مقاومت در ۱۹۱۵ دلار در نوسان است.

آخرین باری که گاوهای ETH این سقف را شکستند در ۱۳ آوریل بود و به همین مناسبت قیمت به بالاترین سطح ۱۱ ماهه بالای ۲۱۰۰ دلار رسید. برای اینکه اتفاقی مشابه در این دوره رخ دهد، RSI باید بر مانعی در سطح ۵۳.۰۰ غلبه کند. در زمان نگارش این مقاله، این شاخص در ۵۱.۶۴ قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *