بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

اگر به شخصیت‌های فاز اول مارول علاقه دارید با فیگار همراه باشید تا بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول را به شما معرفی کنیم.

همیشه انتخاب شخضیت‌ها در دنیای مارول با جذابیت بسیاری زیادی همراه بوده فاز 1 MCU مجموعه‌ای از داستان‌های چندین دهه را آغاز کرد، اما حتی فیلم‌های اولیه نیز انتخاب‌های مشکوکی توسط شخصیت‌های نمادین داشتند. در بیشتر تاریخ دنیای سینمایی مارول، این فرنچایز مسیرهای جدیدی را در پیش داشت. اگر نمی‌دانید که دیدن دنیای مارول را از کجا شروع کنید، می‌توانید مقاله ترتیب دیدن فیلم ها و سریال های مارول تا سال 2025 را مطالعه نمایید.

هیچ مجموعه فیلمی هرگز کاری را که دنیای سینمایی مارول کرد، انجام نداده بود. همانطور که گفته شد، آزمایش واقعی هرگز به طور کامل انجام نمی‌شود، و سازندگان مجبور شدند یاد بگیرند که چگونه شخصیت‌ها را در کل مجموعه با استفاده از یک داستان واحد توسعه دهند. بهترین فیلم های مارول همواره با تصمصم‌های عجیب شخصیت‌هایش روبه‌رو بود که در نگاه اول منطقی بنظر می‌رسیدند.

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

هیجان انگیز ترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

شما می‌توانید فهرست بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

فاز اول دنیای سینمایی مارول که از فیلم مرد آهنی در سال 2008 تا انتقام جویان در سال 2012 ادامه دارد ، عمدتاً به داستان های اصلی می‌پردازد، بنابراین تکرارهای زیادی وجود دارد. بسیاری از مسائل در این فیلم‌ها ناشی از ناهنجاری تنظیم شخصیت به شخصیت است که هر بار نیاز به اثبات منحصربه‌فرد بودن آن‌ها دارد. در این مقاله از فیگار بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول را به شما معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

خنده دار ترین شخصیت های مارول 

مسخره ترین شخصیت های مارول 

مرد آهنی باید ناشناس می‌ماند (مرد آهنی)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
انتخاب شخصیت مهیج در فاز اول مارول

در پایان فیلم مرد آهنی، تونی استارک برای دومین بار در مقابل یک کنفرانس مطبوعاتی می‌ایستد و آماده می‌شود تا در مورد استفاده خود از لباس مرد آهنی صحبت کند. اما برخلاف قبل، زمانی که او با اعلام یک حرکت تجاری گسترده از فرار خود دور شد، تونی حقیقت را می‌گوید.

بدون شک اینکه چگونه تونی هویت مخفی خود را فاش می‌کند جالب است، اما او باید از قبل به معنای آن فکر می‌کرد. او هفته‌های گذشته را به طور منظم با نقض قوانین بین‌الملل سپری کرده بود و در عین حال فعالیت‌های اصلی امپراتوری شرکتی خود را از بین برده بود. هر امیدی به زنده ماندن تونی استارک باید همان موقع از بین می‌رفت.

بهترین تغییرات مرد آهنی در سینما نسبت به کمیک

بیوه سیاه نباید به مبارزه بپیوندد (انتقام جویان)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

روی ناتاشا رومانوف هیچ فشاری نیست، اما مجموعه مهارت‌های او تا حدودی محدود است. به عنوان یک نفوذی یا قاتل، او در سطح جهانی است ، اما مهارت‌های او حتی بدتر از شرکت Hawkeye در آتش سوزی‌های عظیم است .

در پایان انتقام‌جویان ، دلایل احساسی زیادی برای رومانوف برای پرواز به نیویورک و مبارزه با نیروهای لوکی وجود دارد. چند فرصت جالب در جنگ به او داده می‌شود، مانند سوار شدن به کشتی دشمن و غیرفعال کردن پورتال، اما این اقدامات در مقیاس کوچک هستند. او و هاوکی به جای اینکه دوش به دوش ثور و هالک بجنگند، بهتر بود در یک طرح جنبی جاسوسی واقعی خدمت می‌کردند.

دیالوگ های برتر بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول

انتقام جویان باید یک راز باشد (مرد آهنی)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

در صحنه پس از ساخت فیلم Iron Man ، نیک فیوری با اعلام نامزدی تونی استارک برای ابتکار انتقام‌جویان، MCU را ایجاد می‌کند. این صحنه مسیر تاریخ سینما را تغییر داد، اما منطقی نیست که فیوری این اطلاعات را برای مردی مانند تونی فاش کند.

فیوری یک جاسوس آموزش‌دیده و سرسخت است و تونی یک پلی‌بوی لوس که به سطح عظیمی از قدرت دست یافته و بلافاصله راز خود را برای مطبوعات فاش کرده است. فیوری از نظر واقع بینانه باید بیشتر مراقب می‌بود که انتقام جویان را به چه کسی نشان می‌داد. و اما در فیگار با انتخاب شخصیت مهیج در فاز اول مارول بیشتر آشنا خواهید شد.

10 تفاوت انتقام جویان در فیلم ها و کمیک ها

تونی نیازی به اختراع یک عنصر جدید نداشت (مرد آهنی 2)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

تونی استارک ممکن است یک نابغه باشد، اما از نظر احساسی، او یک مرد نسبتا ساده است. وقتی چنین فردی با مشکلی مانند مسمومیت با پالادیوم تونی در مرد آهنی 2 نسبتاً نامحبوب مواجه می‌شود، می‌تواند بسیار جالب باشد که ببینیم چه چیزی و چرا را در نظر نگرفته‌اند.

تونی هیچ ابرقدرت ذاتی ندارد، اما وجود راکتور قوس درون بدنش به این معنی بود که مرد آهنی فقط یک لباس نبود. شاید به همین دلیل است که او به سادگی راکتور را به داخل زره منتقل نکرد و سپس از یک منبع انرژی جایگزین برای تغذیه آهنربا استفاده نکرد که او را زنده نگه می‌دارد، همانطور که در ابتدا با باتری ماشین انجام داد.

قوی ترین زره های مرد آهنی

تونی نباید به پپر ضربه بزند (مرد آهنی)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

روابط محل کار اغلب مشکل ساز است، اما عاشقانه تونی استارک و پپر پاتس سمی است. در حالی که بینندگان اطلاعات کمی از رابطه آنها قبل از ربوده شدن او دارند، اما تونی از هر فرصتی برای ضربه زدن به دستیار شخصی خود استفاده می‌کند، مانند هر مدیر اجرایی کلیشه‌ای.

رابطه ایجاد شده در مرد آهنی در هر سطحی کار می‌کند زیرا آنها در نهایت با هم می‌مانند، اما این رفتار نادرست تونی استارک را توجیه نمی‌کند. این نوع روابط در همه جای داستان وجود دارد، اما به ندرت نمای پایین را منعکس می‌کنند. پپر پاتس، در ظاهر، کار شگفت انگیزی دارد، و این تمام چیزی است که باید باشد. و اما ما در فیگار عجیب ترین انتخاب شخصیت دز فاز اول مارول به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین تکنولوژی های مرد آهنی در کمیک

کاپیتان آمریکا نباید نیمکت نشین می‌شد (کاپیتان آمریکا:اولین انتقام جو)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
عجیب ترین انتخاب شخصیت دز فاز اول مارول

در فیلم Captain America: The First Avenger ، اولین اقدام استیو راجرز پس از دریافت سرم فوق سرباز تعقیب ماشینی با پای پیاده، رسیدن به زیردریایی و دستگیری جاسوس نازی در حالی است که مورد حمله تیراندازی است. بلافاصله پس از آن، سرهنگ فیلیپس، مردی که وظیفه دارد آزمایش‌های علمی را به سرباز تبدیل کند، به کپ می‌گوید که به سرباز نیاز دارد، نه آزمایش های علمی، و او را به یک تور USO می‌فرستد.

هیچ منطقی در تصمیم فیلیپس برای نیمکت نشینی بهترین نمونه فیزیکی که تا به حال دیده است وجود ندارد. در حالی که این وضعیت راجرز را تشدید می‌کند، تنها دلیل درون کیهانی کوته‌اندیشی با جنبه‌ای کوچک‌تر از نسل است. و سرهنگ فیلیپس مدام راجرز را تحقیر می‌کرد.

بهترین دیالوگ های کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول

اودین فرزندان خود را آماده مبارزه می‌کند (ثور)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

اودین پدر خوبی نیست چرا که او یک جنگجوی ترسناک، یک ژنرال اثبات شده و به ظاهر حاکمی است که بسیار مورد علاقه اطرافیانش است. اما به‌عنوان یک پدر، به نظر می‌رسد که او بیشتر به آموزش درس‌های رمزآلود به فرزندانش علاقه دارد تا گفتگوهای صادقانه و باز همچنین منطقی. چنین در رابطه با او وجود ندارد.

متفاوت بودن در خانواده می‌تواند بسیار دشوار باشد. قرار دادن اودین به عنوان رقیب و نه متحد، و سپس حمایت آشکار از فرزند بیولوژیکی خود، ثور، برای لوکی بسیار دردناک بود. زمانی که لوکی از نظر عاطفی خود را از آسگارد جدا کرد و یکی از بزرگترین آنتاگونیست‌های تکرارشونده را در MCU راه‌اندازی کرد، این پویایی تنها یک مسیر عملی داشت. و اما ما در فیگار جالب ترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول به شما معرفی می‌کنیم.

دیالوگ های برتر ثور در دنیای سینمایی مارول

پپر به طرز عجیبی بی‌رحمانه است (مرد آهنی)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
جالب ترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

در صحنه مقدماتی او در مرد آهنی ، پپر پاتس به خانه تونی می‌رسد و مهمان خانه‌اش را غافلگیر می‌کند، خبرنگاری که شب قبل او را اغوا کرده بود. پپر آنجاست تا خشک شویی را کنار بگذارد و در یک لحظه ظالمانه سطل زباله را بیرون بیاورد.

مردم کامل نیستند، اما Pepper به عنوان حرفه ای تنظیم شده است و رفتار آشفته تونی را متعادل می‌کند. این تعامل واحد، آن را برای یک شوخی تضعیف می‌کند. پپر آنقدر در اطراف تونی بوده است که بداند هیچ چیز جدی در مورد تلاش وجود ندارد، با این حال او نمی‌تواند لحظه‌ای را بدون توهین بگذراند. برای اینکه پپر پاتس واقعاً تونی استارک را متعادل کند، او باید بهتر از این باشد.

10 شخصیت MCU که به خاطر تونی استارک مردند

بنر نباید در یک کارخانه کار کند (هالک باورنکردنی)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

مشکلات قانونی زیادی با The Incredible Hulk وجود داشت که باعث شد آن را ضعیف عمل کند . با این حال، یکی از مشکلات اصلی، انتخاب‌های بی‌معنی بروس بنر در تلاش برای فرار از استرس است.

در آغاز هالک شگفت‌انگیز ، بنر از ایالات متحده فرار کرده است، به این امید که زندگی آرامی داشته باشد و دیگر هرگز به هالک تبدیل نشود. به دلایلی عجیب، این تلاش در یک کارخانه خطرناک و آشفته نوشابه در برزیل به پایان می‌رسد. مکان‌های زیادی وجود داشت که بنر می‌توانست در جستجوی ذن برود که منطقی باشد. در عوض، بی احتیاطی او منجر به کشف او و مسموم شدن یک مرد بی گناه در ویسکانسین می‌شود. و اما ما در فیگار هیجان انگیز ترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول به شما معرفی می‌کنیم.

دیالوگ های برتر هالک در دنیای سینمایی مارول

طرح لوکی بی معنی است (انتقام جویان)

بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول
هیجان انگیز ترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول

در کمیک‌ها، لوکی یکی از خطرناک ترین شرورهای موجود است. در MCU، او بسیار قابل توجه است، اما کم تاثیرترین شخصیت است، به خصوص در برنامه ریزی. او به عنوان شرور اصلی انتقام‌جویان یک تهدید بزرگ برای بشریت ارائه می‌کند ، اما نقشه‌اش هرگز به نفع او عمل نمی‌کرد.

این مسئله در طرح لوکی به طور خاص توسط تونی استارک در یکی از بهترین صحنه های انتقام جویان به آن اشاره شده است ، اما نیازمند تکرار شدن است. لوکی ممکن است بتواند زمین را فتح کند، اما بدون ارتشی که به صورت قرضی در اختیار داشت هرگز نمی‌توانست بر آن حکومت کند.

جدول زمانی کامل لوکی در دنیای سینمایی مارول

بیشتر بخوانید:
از همراهی شما تا انتهای نوشتار بحث برانگیزترین انتخاب شخصیت در فاز اول مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *