کمدی ترین دیالوگ فاز اول دنیای سینمایی مارول از نگاه سایت فیگار

ژانر کمدی، یکی از ویژگی‌های جدا نشدنی دنیای مارول است. همراه ما باشید تا به خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

دنیای سینمایی مارول همواره در روند ساخت آثار خود، ژانر کمدی (بهترین فیلم های کمدی ترسناک 2021) را استفاده کرده است. این کمدی‌ها در اکثر موارد به طور خاص توسط بازیگران و کاراکتری که بازی می‌کنند اجرا می‌شود. در سال 2008 که اولین فیلم دنیای سینمایی مارول، یعنی مرد آهنی اکران شد، کمدی‌های بسیار خاص و جذاب این دنیای سینمایی در بین طرفدارن محبوبیت زیادی پیدا کرد.

فاز اول دنیای مارول (بهترین فیلم های مارول 2022) پر از شوخی‌ها و لحظات خنده‌داری بود توسط ابرقهرمانان و دیگر کاراکترها به تصویر کشیده شد. این فاز، شروع مارول برای ساخت دنیای سینمایی خود بود که توانست با دیالوگ‌های کمدی به موقع و طعنه‌های بسیار جنجالی هواداران را به خنده وادار کند. این شروع برای دنیای مارول بسیار مهم بود، به همین دلیل تمام تلاش خود را کرد تا به بهترین آثار را خلق کند.

تمامی قهرمانان و کاراکترها از شوخی‌های مخصوص خودشان استفاده می‌کردند و به همین دلیل کمدی‌های آثار مارول تکراری نمی‌شد. شخصیتی مانند تونی استارک همواره شوخی‌های مخصوص به خود را داشت و هیجکس یگری نمی‌توانست مانند او به دیگران طعنه بزند. در این مقاله قصد داریم تا به خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

500 سریال جذاب و برتر در دنیای ابرقهرمانی

500 تا سریال های برتر MCU

کمدی ترین دیالوگ فاز اول دنیای سینمایی مارول

  • خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول MCU

شما می‌توانید فهرست خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول
خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول

فاز اول مارول (بهترین سریال های مارول و دی سی) نسبت به فازهای بعدی این مجموعه سینمایی، طنزهای کمتری دارد و فضای جدی‌تری را به مخاطب ارائه می‌دهد، اما اینگونه نیست که فاقد لحظات کمدی باشد. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول را به شما معرفی کنیم.

مرد اهنی 1

این بدترین کاری نیست که منو در حال انجام دادنش دیدی

خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول
خنده دارترین دیالوگ های فاز یک دنیای سینمایی مارول

تونی استارک یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول (بهترین فیلم های مارول و دی سی) می‌باشد. مارول برای شروع دنیای سینمایی خود از مرد آهنی شروع کرد و رابرت داونی جونیو در این نقش بسیار عالی ظاهر شد. ایفای نقش درخشان او توانست نظر هواداران را جلب کند و به پرطرفدارترین شخصیت دنیای سینمایی مارول تبدیل شود.

تونی استارک بسیار شوخ طبع بود و در اکثر لحظات به دیگران طعنه‌های بسیار فوق العاده‌ای می‌گفت که بینندگان را به خنده وادار می‌کرد. در یکی از این سکانس‌ها تونی استارک در حال در آوردن لباس مرد آهنی است و پپر در این وضعیت مچ او را می‌گیرد و تونی با لحن بسیار خنده داری به او می‌گوید : این بدترین کاری نیست که منو در حال انجام دادنش دیدی. این یکی از خنده دارترین دیالوگ های فاز یک دنیای سینمایی Marvel بود.

هالک شگفت انگیز

منو گرسنه نکن

خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول
خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول MCU

فیلم هالک شگفت انگیز (شخصیت هایی که شی هالک می تواند وکیلشان شود) دومین فیلم از دنیای سینمایی مارول بود که اثر بسیار موفقی از این شخصیت کمیکی پرطرفدار بود. در این فیلم ادوارد نورتون نقش بروس بنر را ایفا می‌کند که بعدها بر سر دلایل نا مشخصی بازیگر این نقش تغییر کرد و مارک رافلو جایگزین شد. این فیلم یکی از آثار دارک دنیای مارول است که شوخی‌های زیادی در ان نمی‌بینیم.

یکی از خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای مارول در این فیلم توسط بروس بنر گفته می‌شود. بروس مشغول کار در یک کارخانه می‌باشد و افرادی در این مکان وجود دارند که همواره او را اذیت می‌کنند. بروس برای جلوگیری از عصبانی شدن خود با آن‌ها درگیر نمی‌شود، اما در یکی از این درگیری‌ها بروس با لحن خنده‌داری به او می‌گوید: منو گرسنه نکن.

ثور 1

بزرگ ترین حیوونی که داری رو بده تا بتونم سوارش بشم

خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول
خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای مارول

اولین فیلم ثور (بهترین کمیک های ثور) که با بازی کریس همسورث در این نقش، در سال 2011 اکران شد، یکی از آثار ضعیف فاز اول مارول بود که انتظارات طرفداران را براورده نکرد. این فیلم داستان ثور را روایت می‌کند که یک جوان سرکش است که به دنبال نبرد می‌گردد. او با غول‌های یخی در سرزمین یوتانهایم درگیر می‌شود و تلفات بسیار زیادی را به جای می‌گزارد. به همین دلیل اودین قدرت‌هایش را گرفت و او را به زمین تبعید کرد.

ثور بعد از تبعید شدن به زمین با دختری به نام جین فاستر (بهترین کمیک های مایتی ثور) آشنا می‌شود. او متوجه می‌شود که میولنیر در زمین فرود امده و سعی می‌کند تا به سمت آن برود و قدرت‌های خود را پس بگیرد. ثور برای رفتن به آن منطقه وسیله نقلیه ندارد و یکی از خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول MCU را به زبان می‌آورد. او به یک مغازه فروش حیوانات می‌رود و می‌گوید: بزرگ ترین حیوونی که داری رو بده تا بتونم سوارش بشم.

کاپیتان آمریکا: اولین انتقام جو

فوندو فقط پنیر و نونه دوست من

خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول
خنده دارترین دیالوگ های فاز یک دنیای سینمایی Marvel

فیلم کاپیتان امریکا: اولین انتقام جو (بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا) شروع کننده داستان استیو راجرز در دنیای سینمایی مارول است. استیو کاراکتر کمدی‌ای نیست و معمولاً جدی برخورد می‌کند، اما در این فیلم کمدی‌های بسیار جالبی به کار رفته است که هر بیننده‌ای را به خنده وادار می‌کند. استیو عاشق دختری به نام پگی کارتر می‌شود که یکی از مأموران ارتش ایالات متحده است. این فیلم یکی از خنده دارترین دیالوگ های فاز یک دنیای سینمایی مارول را دارد.

استیو همواره با آشنا شدن با جنس‌های مختلف مشکل دارد و بعد از اینکه با پگی کارتر آشنا می‌شود به صورت جدی‌تری با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. او احساس می‌کند رابطه‌ای بین پگی و هاوارد استارک وجود دارد و در مورد آن از پگی سوال می‌کند. پکی به او می‌گوید “ما فقط دوستیم” و از کلمه فوندو استفاده می‌کند. این کلمه معنای دیکری دارد که به روابط عاشقانه (بهترین کمیک بوک های عاشقانه) اشاره می‌کند. هاوارد این سو تفاهمی که پیش آمده را متوجه شد و برای اینکه خیال استیو را راحت کند به او می‌گوید: فوندو فقط پنیر و نونه دوست من.

انتقام جویان

خدای کوچک

خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول
خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول

اولین فیلم انتقام جویان (شخصیت هایی که احتمالاً در انتقام جویان 5 حضور دارند) یکی از موفق‌ترین آثار دنیای سینمایی مارول به شما می‌رود. این فیلم تمامی ابرقهرمانان فاز یک دنیای سینمایی مارول را دور هم جمع می‌کند تا با لوکی و ارتش او مبارزه کنند. این فیلم شروع بسیار خوبی برای تیم انتقام حویان بود، زیرا تمام مشکلات آن‌ها در تیم شدن را به تصویر کشیبد و در نهایت توانستند در کنار هم با بهترین هماهنگی ممکن با دشمنان مبارزه کنند.

این فیلم از کمدی بسیار خوبی برخوردار است و در یکی از سکانس‌ها هالک (قوی ترین نسخه های شی هالک) به لوکی حملور می‌شود و لوکی با عصبانیت به او می‌گوید من یک خدا هستم احمق. هالک حرف او را قطع می‌کند و او را به چندین بار به زمین می‌کوبد. در انتها که لوکی به زمین افتاده است، هالک (قوی ترین نسخه های هالک) این دیالوگ بسیار خنده دار را به زبان می‌آورد: خدای کوچک.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خنده دارترین دیالوگ فیلم های فاز اول دنیای سینمایی مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


2 thoughts on “کمدی ترین دیالوگ فاز اول دنیای سینمایی مارول از نگاه سایت فیگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *