استقبال بی‌نظیر از اکران آنلاین فیلم سیاسی مصلحت

«محمدرضا شفاه»، تهیه‌کننده فیلم سیاسی مصلحت ، در گفت‌وگو با خبرنگاران، درباره استقبال از اکران آنلاین این فیلم و مسائل مرتبط با آن، صحبت‌هایی انجام داد.

«محمدرضا شفاه»، در رابطه با اکران فیلم مصلحت گفت:

واقعیت این است که فروش مصلحت، در مجموع خوب بود. در حال حاضر، وقتی از فروش یک فیلم و عملکرد آن در گیشه صحبت می‌کنیم، باید به تعداد زیادی فیلم دیگر نیز اشاره نماییم که نمی‌توانند به راحتی به سطح فروش سال‌های گذشته برسند و تنها تعداد بسیار کمی از فیلم‌ها عملکرد خوبی در گیشه دارند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


استقبال بی‌نظیر از اکران آنلاین فیلم سیاسی مصلحت

تهیه‌کننده فیلم ایرانی مصلحت ، در رابطه با فروش این فیلم ادامه داد:

با در نظر گرفتن این شرایط، باید توجه کنیم که همه فیلم‌ها نمی‌توانند انتظاراتی که در شرایط عادی از فروش آن‌ها داشته‌ایم را برآورده کنند. بنابراین، فروش یا عدم فروش یک فیلم، تحت تأثیر عوامل مختلف قرار می‌گیرد و تنها به فاکتور فروش مربوط نیست.

فیلم سیاسی مصلحت

شفاه افزود:

در حال حاضر، در شرایط اکران، مهم‌ترین نکته این است که آیا فیلم به دسته فیلم‌های طنزی که بتوانند گیشه را تسخیر کنند، تعلق دارد یا خیر. به این ترتیب، فیلم مصلحت، با توجه به موضوعات جدی که در آن مطرح شده و طبیعت سنگینی که دارد، می‌تواند به عنوان یک فیلم کم‌فروش به حساب آید و به همین دلیل در دسته فیلم‌هایی که عملکرد خوبی در گیشه دارند قرار نمی‌گیرد.

این گروه از فیلم‌ها، معمولاً آثار ساده‌ای هستند که جنبه سرگرم‌کننده آن‌ها بر سایر جنبه‌ها غلبه می‌کند. بنابراین، بهتر است به جای صحبت از نفروختن فیلمی مانند مصلحت، بپرسیم چرا تنها تعداد کمی فیلم طنز در سینما عملکرد خوبی دارند؟

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی فیلم سیاسی مصلحت چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *