اخبار کارلوس کی روش ؛ کارلوس کی‌روش در آستانه بازگشت به خاورمیانه

اخبار کارلوس کی روش در ارتباط با برگشت به خاورمیانه. مقصد بعدی کی روش چه تیمی خواهد بود؟ در ادامه مطلب کارلوس کی روش اخبار همراه فیگار باشید.

رسانه قطری از توافق سرمربی سابق تیم ملی ایران با عراقی ها خبر داد. آیا مقصد بعدی کارلوس عراق خواهد بود؟

اخبار کارلوس کی روش

کارلوس کی‌روش در آستانه بازگشت به خاورمیانه

کارلوس کی روش اخبار, اخبار کی روش
کارلوس کی روش اخبار, اخبار کی روش

کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی ایران روز گذشته در مصاحبه ای درباره توافق با فدراسیون فوتبال عراق برای هدایت تیم ملی این کشور سکوت کرد و پاسخی نداد. این سکوت کی روش در این زمینه بیشتر به شایعات احتمال حضور مرد پرتغالی روی نیمکت عراقی ها دامن زد. کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی ایران در هفته گذشته به شدت از رفتار ناعادلانه فدراسیون فوتبال مصر در زمینه پرداخت مطالبات معوقش شکایت کرد.

بیشتر بخوانید:

کارلوس کی‌روش در آستانه بازگشت به خاورمیانه

کارلوس کی روش اخبار, اخبار کی روش
کارلوس کی روش اخبار, اخبار کی روش

درنهایت این اعتراضات، ورزش وزیر مصر حق را به این مربی پرتغالی داد و به فدراسیون فوتبال مصر دستور داد تا مطالبات این مربی پرتغالی را به صورت کامل پرداخت کنند تا این بحران فروکش کند. برنامه «الحکم الرابع» قطری از جزئیات توافق کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال عراق خبر داد. طبق گزارش این رسانه کارلوس کی روش با قراردادی بلندمدت و ۴ ساله هدایت شیرهای بین النهرین را برعهده خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار اخبار کارلوس کی روش  سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *