عکس جدید: استایل جذاب فرشته حسینی

به تازگی تصویری از استایل جذاب فرشته حسینی در رسانه ها پخش شده است. گویا پوشش جدید فرشته حسینی سر صدای زیادی را در رسانه ها ایجاد کرده است.

اخیرا فرشته حسینی با استایل متفاوتش حواشی زیادی را برای خود ایجاد کرده است. این بازیگر معروف با استایل‌های متفاوتش، همیشه تحت نظر رسانه‌های مجازی قرار می‌گیرد. گویا جدیدا تصویری از زیباترین پوشش فرشته حسینی در رسانه‌ها پخش شده که مخاطبین فضای مجازی را شوکه کرده است. امروز نیز عکسی از پوشش جدید فرشته حسینی در اینستاگرام منتشر شده است.

بیشتر بخوانید:

 زبان درازی ترانه علیدوستی در استوری فرشته حسینی

اینستاگرام علی دایی رکورد فرشته حسینی و نوید محمدزاده را زد !!

استایل جذاب فرشته حسینی

فرشته حسینی محدود به یک استایل خاص نیست و از جشنواره‌ها تا زندگی روزمره رنگ‌ها و سبک‌های مختلفی را بر تن او می‌بینیم. اما نقاط اشتراک تمام انتخاب‌های او را می‌توان در چند کلمه بیان کرد:

“سادگی، رهایی، جوانی و دوست داشتن خود.”

در ادامه می‌توانید زیباترین پوشش فرشته حسینی را ببینید:

استایل جذاب فرشته حسینی
پوشش جدید فرشته حسینی

پوشش جدید فرشته حسینی

فرشته حسینی اردیبهشت ماه سال 1376 در تهران به دنیا آمد. او در مصاحبه‌های خود اشاره کرده که از دوران دبستان به بازیگری علاقه داشته و بازیگری را ابتدا با تئاتر شروع کرده است. اولین کار سینمایی‌اش مستند «من یک بازیگر شادم» در سال 1394 بود و فیلم «رفتن» را می‌توان سکوی پرتاب او دانست. «رفتن» توانست نامزد جایزه اسکار 2016 شود و فرشته حسینی جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم مراکش را برای نقش‌آفرینی در این فیلم گرفت.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *