بهترین مانگاهای زامبی محور از نگاه سایت فیگار

بهترین مانگاهای زامبی محور مضامین وحشتناکی را به خوانندگان خود ارائه می‌دهند. در ادامه به معرفی محبوب ترین مانگاهای زامبی محور می‌پردازیم.

مانگا زامبی، زیر ژانر مانگای ترسناک، در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی در بین خوانندگان مانگا به دست آورده است. مانگا زامبی با ترکیب منحصر به فرد خود از غم، تعلیق و درام، به یکی از محبوب‌ترین ژانر مانگا تبدیل شده است. این ژانر حول یک دنیای پسا آخرالزمانی می‌چرخد که در آن مرده‌ها از قبر خود برخاسته و به زامبی‌های گوشتخوار تبدیل شده‌اند.

این جهانی است که در آن بشریت برای زنده ماندن در برابر مردگان و سایر بازماندگانی که ممکن است به همان اندازه خطرناک باشند مبارزه می‌کند. چیزی که مانگای زامبی را بسیار جذاب می‌کند، توانایی آن در کشف روان انسان در شرایطی است که بقا تنها هدف افراد می‌باشد.

بهترین مانگاهای زامبی محور

بهترین مانگا درباره زامبی

شما می‌توانید فهرست بهترین مانگاهای زامبی محور را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

بهترین مانگاهای زامبی محور
بهترین مانگاهای زامبی محور

این ژانری است که در اعماق ناامیدی، ترس و اراده انسان برای بقا می‌کاود. از دریچه آخرالزمان، این ژانر اغلب به موضوعات اخلاقی و هزینه بقا می‌پردازد. شخصیت‌های مانگا زامبی اغلب پیچیده و چند بعدی هستند و شخصیت‌های آن‌ها بر اساس واقعیت‌های خشن دنیایی که در آن زندگی می‌کنند شکل می‌گیرد. پس در ادامه نوشتار جذاب ترین مانگاهای زامبی محور همراه ما بمانید تا با بهترین مانگا درباره زامبی آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های 2023

بهترین انیمه های سال 2023

بهترین مانگاها و کمیک های ژاپنی 2023 و تمام دوران

Corpse Princess

بهترین مانگاهای زامبی محور
Corpse Princess

 

در ابتدای مقاله بهترین مانگاهای زامبی محور ، Corpse Princess یک مانگای ترسناک است که داستان دختر جوانی به نام ماکینا هوشیمورا را دنبال می‌کند که یک “shikabane hime”، یک شاهزاده خانم جسد است. ماکینا یک زامبی می‌باشد که برای مبارزه با دیگر زامبی‌هایی که از زندگی پس از مرگ فرار کرده‌اند زنده شده است.

این مانگا مملو از وحشت و اکشن است، زیرا ماکینا با زامبی‌ها مبارزه می‌کند و سعی دارد حقیقت را در مورد رستاخیز خودش کشف کند. جنازه پرنسس علاوه بر اکشن شدید، از عمق احساسی زیادی نیز برخوردار است. ماکینا شخصیت پیچیده‌ای می‌باشد که با هویت خود و اخلاقیات اعمالش مبارزه می‌کند. این مانگا همچنین موضوعات مرگ و رستگاری را بررسی می‌کند.

Zombie-Loan

بهترین مانگاهای زامبی محور
Zombie-Loan

Zombie-Loan یک مانگای ماوراءالطبیعه است که داستان میچیرو کیتا، دختر جوانی را دنبال می‌کند که می‌تواند حلقه مرگ را در گردن افراد ببیند، که نشان می‌دهد چه زمانی خواهند مرد. میچیرو زمانی که با دو پسر به نام‌های چیکا آکاتسوکی و شیتو تاچیبانا که خود زامبی هستند آشنا می‌شود، به دنیای زامبی‌ها کشیده می‌شود.

این سه نفر با هم متحد می‌شوند تا رمز و راز قدرت‌های ماوراء طبیعی خود را حل کنند. Zombie-Loan برداشتی منحصر به فرد از ژانر زامبی است، زیرا زامبی‌های موجود در مانگا هیولاهای بی فکر نیستند بلکه شخصیت‌های پیچیده‌ای با انگیزه‌ها و شخصیت‌های خاص خود هستند.

Is This A Zombie

بهترین مانگاهای زامبی محور
Is This A Zombie

آیا این یک زامبی است؟ یک مانگای کمدی است که داستان ایومو آیکاوا، دانش‌آموز دبیرستانی را دنبال می‌کند که توسط یک قاتل زنجیره‌ای کشته می‌شود و سپس توسط یک مرد مرده به عنوان یک زامبی زنده می‌شود. آیومو تبدیل به یک «دختر جادویی» شده است، که با لباسی جذاب و قدرت‌های جادویی باید با هیولاها و دیگر موجودات ماوراء طبیعی مبارزه کند.

آیا این یک زامبی است؟ یک مانگای خنده دار است که ژانر زامبی و ژانر دختر جادویی را تقلید می‌کند. مانگا پر از شخصیت‌های حواس‌پرور و اکشن فوق‌العاده است که آن را به مانگایی سرگرم‌کننده تبدیل می‌کند. این مانگا یکی از بهترین مانگاهای زامبی محور است.

Biomega

بهترین مانگاهای زامبی محور
Biomega

Biomega یک مانگای زامبی علمی تخیلی است که در دنیای پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد که در آن یک ویروس بیشتر بشریت را به زامبی تبدیل کرده است. داستان ماجراهای Zoichi Kanoe، یک مامور موتورسیکلت سواری برای سازمانی به نام Toa Heavy Industries را دنبال می‌کند که سعی دارد یک دانشمند دیوانه را از انتشار ویروس جدیدی که می‌تواند آنچه از بشریت باقی مانده را نابود کند، باز دارد.

Biomega یک مانگای هیجان انگیز است که عناصر علمی تخیلی و ترسناک را با هم ترکیب می‌کند. این مانگا پر از اکشن و تعلیق است، زیرا Zoichi با زامبی‌ها و دیگر موجودات مرگبار مبارزه می‌کند. این مانگا همچنین دارای عمق عاطفی زیادی است، زیرا زویچی با گذشته خود و اخلاقی بودن اعمال خود مبارزه می‌کند.

Fort Of Apocalypse

بهترین مانگاهای زامبی محور
Fort Of Apocalypse

Fort Of Apocalypse یک مانگای ترسناک است که در یک بازداشتگاه نوجوانان اتفاق می‌افتد که توسط زامبی‌ها تسخیر می‌شود. داستان این مانگا زندانیان و کارکنان بازداشتگاه را دنبال می‌کند که سعی می‌کنند زنده بمانند و راهی برای فرار بیابند. Fort Of Apocalypse یک مانگای تاریک و شدید است که به کاوش در وحشت‌های حبس و ناامیدی از بقا می‌پردازد. این مانگا پر از تعلیق و وحشت است، زیرا شخصیت‌ها مجبور می‌شوند با مرگ و میر و واقعیت خشن آخرالزمان زامبی‌ها روبرو شوند.

Highschool Of The Dead

بهترین مانگاهای زامبی محور
Highschool Of The Dead

Highschool Of The Dead یک مانگای ترسناک است که در دبیرستانی اتفاق می‌افتد که توسط زامبی‌ها تسخیر می‌شود. این داستان گروهی از دانش‌آموزان و معلمشان را دنبال می‌کند که سعی می‌کنند زنده بمانند و از مدرسه فرار کنند. دبیرستان مردگان یک مانگای هیجان انگیز است که عناصر ترسناک و اکشن را ترکیب می‌کند.

این مانگا مملو از صحنه‌های اکشن شدید و لحظات پر از تعلیق است، زیرا شخصیت‌ها برای زنده ماندن در برابر گروه زامبی‌ها مبارزه می‌کنند. این مانگا همچنین موضوعات بقا و انسانیت را بررسی می‌کند و آن را به مانگایی جذاب تبدیل می‌کند.

Zom 100: Bucket List Of The Dead

بهترین مانگاهای زامبی محور
Zom 100: Bucket List Of The Dead

Zom 100: Bucket List Of The Dead یک مانگای کمدی است که داستان آکیرا تندو، مرد جوانی را دنبال می‌کند که از زندگی روزمره خود خسته شده است و آرزو می‌کند اتفاقی هیجان انگیز برای او بیفتد. هنگامی که یک آخرالزمان زامبی رخ می‌دهد، آکیرا آن را فرصتی برای زندگی وحشیانه‌ترین خیالات خود می‌بیند.

Zom 100: Bucket List Of The Dead یک مانگای خنده دار است که ژانر زامبی را تقلید می‌کند. این مانگا پر از شخصیت‌های حواس‌پرور و اکشن فوق‌العاده است که آن را به مانگایی سرگرم‌کننده و خنده دار تبدیل می‌کند.

Sankarea: Undying Love

بهترین مانگاهای زامبی محور
Sankarea: Undying Love

Sankarea: Undying Love یک مانگای کمدی رمانتیک است که داستان چیهیرو فورویا، دانش‌آموز دبیرستانی را دنبال می‌کند که شیفته زامبی‌ها است. وقتی گربه‌اش می‌میرد، چیهیرو سعی می‌کند با استفاده از معجون‌هایی که در یادداشت‌های تحقیقاتی پدربزرگش پیدا کرده، آن را زنده کند.

چیهیرو به جای گربه‌اش، دختری به نام ریا سانکا را زنده می‌کند که تبدیل به یک زامبی می‌شود. Sankarea: Undying Love برداشتی منحصر به فرد از ژانر زامبی است، زیرا عناصر عاشقانه و کمدی را با ترس ترکیب می‌کند.

I Am A Hero

بهترین مانگاهای زامبی محور
I Am A Hero

I Am A Hero یک مانگای ترسناک است که داستان هیدئو سوزوکی، هنرمند مبارز مانگا را دنبال می‌کند که در یک دنیای آخرالزمان زامبی گرفتار می‌شود. هیدئو شخصیت پیچیده‌ای است که مجبور می‌شود با ترس‌ها و ضعف‌های خود مقابله کند و در دنیایی که توسط مردگان تسخیر شده برای زنده ماندن می‌جنگد.

I Am A Hero یک مانگای تاریک و شدید است که موضوعات بقا و انسانیت را بررسی می‌کند. این مانگا پر از ترس و اکشن است، زیرا هیدئو با زامبی‌ها مبارزه می‌کند و سعی دارد راهی برای فرار از آخرالزمان پیدا کند. این مانگا همچنین دارای عمق عاطفی زیادی است، زیرا هیدئو با سلامت عقل خود و اخلاقی بودن اعمالش مبارزه می‌کند. این مانگا یکی از جذاب ترین مانگاهای زامبی محور است.

School-Live

بهترین مانگاهای زامبی محور
School-Live

در انتهای مقاله محبوب ترین مانگاهای زامبی محور ، مدرسه-زندگی! یک مانگای ترسناک است که در دبیرستانی اتفاق می‌افتد که توسط زامبی‌ها تسخیر می‌شود. داستان این مانگا گروهی از دانش‌آموزان را دنبال می‌کند که «باشگاه زندگی مدرسه‌ای» را تشکیل داده‌اند و در مدرسه زندگی می‌کنند و از آخرالزمان زامبی‌ها در بیرون آگاه نیستند.

مدرسه-زندگی! برداشتی منحصر به فرد از ژانر زامبی است، زیرا عناصر ترسناک و تکه‌ای از زندگی را ترکیب می‌کند. این مانگا به بررسی موضوعات بقا و اهمیت جامعه می‌پردازد، زیرا شخصیت‌ها سعی می‌کنند زنده بمانند و امیدی را در دنیایی که توسط مردگان تسخیر شده است بیابند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین مانگاهای زامبی محور سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *