تریلر گیم پلی شخصیت Peacemaker در بازی Mortal Kombat 1 منتشر شد

تریلر گیم پلی شخصیت Peacemaker (پیس‌میکر) در بازی Mortal Kombat 1 منتشر شد که ویژگی‌ها و حرکات جذاب این شخصیت را به تصویر می‌کشد.

استودیو «NetherRealm» یک تریلر جدید گیم‌پلی Mortal Kombat 1 منتشر کرده است. این تریلر اولین نگاه به شخصیت Peacemaker را ارائه می‌دهد. این شخصیت، که با نام «کریستوفر اسمیت» شناخته می‌شود، می‌خواهد تنها صلح را به دست آورد و آماده است هر کاری را بکند تا به این هدف برسد، حتی اگر برای دستیابی به آن، همه را بکشد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


تریلر گیم پلی شخصیت Peacemaker

حضور او در Mortal Kombat 1 باعث می‌شود این شخصیت از مهارت کار با اسلحه، حرکات رقص نمادین و طنز عجیب خود استفاده کند. «ایگلی»، دستیار قابل اعتماد او که یک عقاب است، نیز به او پیوسته و در این بازی شاهد همکاری بین او و «پیس‌میکر» هستیم.

در ادامه می‌توانید تریلر شخصیت Peacemaker را مشاهده کنید:

عنوان Mortal Kombat 1 در تاریخ 28 فوریه 2026 (9 اسفند 1402) شخصیت Peacemaker را برای دارندگان Kombat Pack ارائه می‌دهد و بقیه بازیکنان نیز در تاریخ 6 مارس 2024 (16 اسفند 1402) این شخصیت را دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، در تاریخ مارس 2024 (اسفند 1402 / فروردین 1403)، شخصیت جنت کیج (Janet Cage) به فهرست Kameo Fighter اضافه می‌شود و قابلیت کراس پلی در تاریخ 28 فوریه 2024 (9 اسفند 1402) اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی حضور شخصیت Peacemaker در بازی مورتال کمبت 1 چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *