تریلر بازی Silent Breath منتشر شد

تریلر بازی Silent Breath (بازی خاموش) که یک بازی ترسناک از کمپانی «Unreal Engine 5» است، به تازگی در سایت‌ها و منابع خارجی منتشر شد.

به گزارش فیگار به نقل از سایت «steam»، بازی نفس خاموش یک تجربه ترسناک است که با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 طراحی شده و دارای گرافیک فوتورئالیستی، ترس‌های کاملا پویا و با قابلیت تشخیص میکروفون است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


تریلر بازی Silent Breath منتشر شد

داستان بازی از این قرار است که شما خود را در وسط یک جنگل مرموز می‌بینید. هدفتان یافتن افرادی است که قبلاً در جنگل گم شده‌اند. شما باید در شب ساکت باشید زیرا جنگل از طریق میکروفون شما در حین کاوش به صدای شما گوش می‌دهد و سعی می‌کند با جامپ‌اسکرهای مختلف شما را وادار به فریاد زدن بکند. وقتی فریاد می‌زنید، یک قدم به باخت نزدیک می‌شوید.

شما همچنین باید دائماً اطراف خود را بررسی کنید، زیرا تهدیدهای واقعی که سعی در شکار شما دارند در نزدیکی شما هستند. وقتی فریاد می‌زنید یا تهدید می‌شوید، می‌بازید و بازی دوباره شروع می‌شود، اما این بار مکان افراد گمشده قبلی نیز تغییر کرده است. شما حتی نمی‌توانید پیش بینی کنید که بازی در هر لحظه قرار است چه ترسی به شما وارد کند، زیرا کل فرآیند تصادفی است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی انتشار تریلر بازی Silent Breath چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: steam


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *