قرنطینه جدید چین ؛ کشف ویروس ناشناخته ای که 9 میلیون نفر را قرنطینه کرد!

قرنطینه جدید چین که ۹ میلیون نفر در شهر چانگچوان به دلیل شیوع یک ویروس ناشناخته‌ی جدید به گوش می‌رسد، آیا باید منتظر پاندمی دیگر بود.

در بحبوحه افزایش موارد جدید ابتلا به کووید-۱۹ مقامات چین دستور قرنطینه ۹ میلیون نفر از ساکنان شهر چانگچون را صادر کردند. در ادامه با خبر قرنطینه چین همراه فیگار بمانید.

قرنطینه جدید چین

کشف ویروس ناشناخته ای که 9 میلیون نفر را قرنطینه کرد!

قرنطینه جدید چین
قرنطینه چین, ویروس جدید در چین, ویروس جدید چین

مقامات چین در مورد ویروس جدید در چین اعلام کردند: با توجه به افزایش موارد جدید ابتلا به کووید-۱۹ در شهر چانگچون واقع در شمال شرق این کشور ۹ میلیون نفر از ساکنان این منطقه قرنطینه شدند.

در روز شنبه نیز بیش از ۱۵۰۰ مورد جدید بومی ابتلا به کرونا در چین گزارش شد که بیشترین میزان از زمان شیوع اولیه بیماری در سراسر این کشور از سال ۲۰۲۰ است و این روز ها خبر از ویروس جدید چین می آید. همچنین شیوع سویه اُمیکرون موجب شده تا شهرهای بیشتری به تشدید محدودیتهای کرونایی اقدام کنند.

بیشتر بخوانید :

به گزارش هندوستان تایمز، ساکنان موظف هستند در خانه بمانند و در سه مرحله تست گسترده کرونا شرکت کنند. همچنین فعالیت مشاغل غیر ضروری تعطیل شده و تردد وسایل حمل و نقل با محدودیت مواجه شده است. مقامات شهر چانگچون به همه مشاغل غیر ضروری دستور داده که فعالیت خود را متوقف کنند و ساکنان را از ترک مجتمع های مسکونی به دلایل غیر ضروری منع کرده است.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار قرنطینه جدید چین سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *