سلام فرمانده به مسجد جمکران رسید ؛ اجتماع «سلام فرمانده» در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود

برگزاری اجتماع بزرگ سلام فرمانده در مسجد جمکران با حضور قومیت ها و ملیت های مختلف در روز 31 خرداد در صحن جامع این مکان مقدس

سرود سلام فرمانده به مسجد مقدس جمکران رسید. در ادامه با خبر سلام فرمانده در قم همراه فیگار بمانید.

سلام فرمانده در مسجد جمکران

سلام فرمانده مسجد جمکران

سلام فرمانده در مسجد جمکران
سلام فرمانده در قم, سرود سلام فرمانده در مسجد جمکران

سرود سلام فرمانده در مسجد جمکران

حجت الاسلام مهدی حسین آبادی: ارادت مردم به حضرت ولی عصر (عج) باعث شد اجتماعات عظیمی در شهرهای اصفهان، مشهد، تهران، یزد و دیگر تقاط کشور شکل بگیرد و در این مدت مردم بارها به مسجد مقدس جمکران مراجعه کرده و درخواست داشتند که این سرود به صورت عمومی با حضور مردم در این مکان مقدس اجرا شود.

حسین آبادی با تاکید بر اینکه این مراسم با حضور قومیت ها و ملیت های مختلف برگزار می شود، افزود: در نهایت مقرر شد اجتماع بزرگ سلام فرمانده در مسجد مقدس جمکران روز سه شنبه 31 خرداد ماه با حضور حاج ابوذر روحی و برخی از مداحان اهل بیت (ع) از ساعت 18:30 در صحن جامع مهدوی برگزار شود.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار سلام فرمانده در مسجد جمکران سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *