زمان پخش فصل 3 جوکر سیامک انصاری ؛ بهمراه لینک دانلود فصل 1 و 2 جوکر [نیم بهاء]

یکی از جدیدترین آثار فیلیمو مسابقه جوکر با مجری‌گری سیامک انصاری می‌باشد. برای آگاهی از جزئیات مسابقه و زمان پخش فصل 3 جوکر سیامک انصاری همراه فیگار بمانید.

دانلود فصل 2 برنامه جوکر

دانلود فصل 3 برنامه جوکر به طور یکجا

دانلود قسمت اول فصل 3 جوکر همه کیفیت‌ها

دانلود قسمت 2 فصل 3 جوکر همه کیفیت‌ها

دانلود قسمت 3 جوکر فصل 3 همه کیفیت‌ها

دانلود فصل 3 قسمت 4 جوکر همه کیفیت‌ها

لینک دانلود پس از انتشار سریال پیوست خواهد شد.

مسابقه جوکر سیامک انصاری یک رئالیتی شوی ایرانی جدید است که از فیلیمو پخش می‌شود. در برنامه رئالیتی شو جوکر شرکت کننده‌ها باید تلاش کنند یکدیگر را بخندانند، اما خودشان نخندند.

برنامه جوکر ایرانی در 16 ساعت اولیه انتشارش به رکورد 10 میلیون و 249 هزار و 380 دقیقه تماشا رسید. سیامک انصاری که مجری و میزبان مسابقه جوکر است چندی پیش نیز با حضور گسترده در تبلیغات خبرساز شد. برای اطلاع از تاریخ شروع فصل 3 جوکر همراه ما باشید.

زمان پخش فصل 3 جوکر سیامک انصاری

بهمراه لینک دانلود فصل 1 و 2 جوکر [نیم بهاء]

فهرست مطالبی که در ادامه نوشتار زمان پخش فصل 3 جوکر سیامک انصاری خواهید خواند به شرح زیر است:

برنامه رئالیتی شو جوکر از روی یک برنامه‌ ژاپنی از کمدینی اهل ژاپن به نام هیتوشی ماتسوموتو (Hitoshi Matsumoto) ساخته شده است. البته ناگفته نماند که ماتسوموتو نیز مسابقه جذابش را با الهام از برنامه معروف Big Brother ساخت. جهت اطلاع از زمان پخش فصل 3 برنامه جوکر سیامک انصاری همراه ما باشید.


بیشتر بخوانید:


زمان پخش فصل 3 جوکر

مسابقه ماتسوموتو به دیگر کشورها نیز راه یافت و با نام Last One Laughing یا «آخرین نفری که می‌خنده» ساخته شد. اکنون جوکر ایرانی نیز با ساختاری مشابه همین مسابقه و به کارگردانی حامد میرفتاحی در ایران و برای شبکه نمایش خانگی تولید شده است.


بیشتر بخوانید:


پخش برنامه جوکر از تاریخ 6 آذر ماه در پلتفرم فیلیمو آغاز شد. این برنامه هر هفته شنبه‌ها ساعت 8 صبح پخش می‌شود. جوکر برنامه ای متفاوت است که از این پس روزهای دوشنبه ساعت 8 صبح از پلتفرم فیلیمو در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

زمان پخش فصل 3 جوکر در روز 4 بهمن‌ماه خواهد بود. روز دوشنبه چهارم بهمن، قسمت 1 فصل سه جوکر منتشر خواهد شد. در ادامه نوشتار زمان پخش فصل 3 جوکر سیامک انصاری همراه ما باشید.

ساختار برنامه جوکر ایرانی

در هر فصل این مسابقه هشت نفر از کمدین‌ها یا بازیگران معروف به میزبانی سیامک انصاری در مکان مخصوص این برنامه دور یکدیگر جمع می‌شوند. آن‌ها در مدت شش ساعت باید تلاش کنند تا یکدیگر را بخندانند.

اما قسمت سخت ماجرا اینجاست که اگر خودشان بخندد یا لبخندی بزند، برای اولین بار یک کارت زرد دریافت می‌کند و اگر برای بار دوم تکرار شود، از مسابقه حذف می‌شود. در ادامه نوشتار زمان پخش فصل 3 جوکر سیامک انصاری همراه ما باشید.


بیشتر بخوانید:


به هر شرکت کننده در ابتدای ورودش به مسابقه کیفی داده می‌شود که در آن 12 میلیون و 500 هزار تومان وجود دارد. هر کدام از شرکت کننده‌ها که ببازد، این کیف را از دست می‌دهد و باید مسابقه را ترک می‌کند. در ادامه نوشتار زمان پخش فصل 3 جوکر سیامک انصاری همراه ما باشید.

در این برنامه شرکت کنندگانی نیز با نام «زامبی» و با یک کیف 50 میلیون تومانی وارد مسابقه می‌شوند. شرکت کنندگان زامبی از یک امتیاز ویژه برخوردارند و آن این است که می‌توانند بخندند.

 

آخرین نفری که بخندد، در پایان برنده 150 میلیون تومان می‌شود. البته در قسمت اول این مسابقه سیامک انصاری توضیح می‌دهد که هر کدام از شرکت‌کننده‌ها اگر مایل بودند می‌توانند مبلغی که برنده می‌شوند را صرف کمک به ساخت مدرسه در مناطق محروم کنند.


بیشتر بخوانید:


در محل برگزاری این مسابقه اتاقی وجود دارد به نام «اونجا» که با اجازه از میزبان برنامه یعنی سیامک انصاری، شرکت کنندگان می‌توانند وارد آن شوند و از وسایلی که به آن‌ها برای خنداندن دیگران کمک می‌کنند استفاده نمایند. در ادامه نوشتار زمان پخش فصل 3 جوکر سیامک انصاری همراه ما باشید.


بیشتر بخوانید:


شرکت کنندگان فصل 3 مسابقه جوکر

فصل اول رئالیتی شوی جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و حامد میرفتاحی روز دوشنبه 28 آذرماه درحالی به پایان رسید که مهمانان فصل دوم آن نیز مشخص شد. جوکر به میزبانی سیامک انصاری، متفاوت‌ترین مسابقه در نمایش خانگی است که تهیه‌کنندگان اجرایی آن امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری می‌باشند.

اما برای آشنایی شرکت‌کنندگان و مهمانان فصل سوم مسابقه جوکر، می‌توانید به مقاله مهمانان فصل سوم جوکر، رجوع نمایید.

دانلود فصل 2 برنامه جوکر

دانلود فصل 3 برنامه جوکر به طور یکجا

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار زمان پخش فصل 3 برنامه جوکر سیامک انصاری سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.