هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم ؛ تاریخ انتشار دکتر استرنج 3 چه زمانی است؟

در این نوشتار قصد داریم تا به هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم اعم از تاریخ انتشار، بازیگران و داستان بپردازیم. با فیگار همراه باشید.

هشدار: این نوشتار ممکن است بخشی از داستان فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی جنون را اسپویل کند!

اکنون که فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی جنون در سراسر جهان اکران شده است، می‌توانیم هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم را به شما ارائه دهیم. با وجود دور شدن مارول از انتقام جویان و ابرقهرمانان متحد، به نظر می‌رسد که دکتر استرنج نیز راه خود را پیش گرفته و در آینده آثار مستقل مهمی خواهد داشت.

هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم

تاریخ انتشار دکتر استرنج 3 چه زمانی است؟

شما می‌توانید فهرست هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم
هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم

بسیاری تصور می‌کردند که دکتر استرنج به دلیل اقداماتش در فیلم راهی به خانه نیست توسط ایلومیناتی دستگیر شده است. با این حال، اکنون می‌دانیم که دکتر استرنج شخصیتی بسیار بزرگ بوده و ایلومیناتی او را خطرناک‌ترین موجود جهان‌های موازی می‌دانند. این فرضیه می‌تواند شامل تغییراتی در داستان دکتر استرنج 3 شود.


اگرچه همانطور که نقد فیلم دکتر استرنج در جهان های موازی جنون ذکر کردیم فیلم جدید دکتر استرنج آن چیزی نبود که مخاطبان انتظارش را می‌کشیدند، اما این دلیل نمی‌شود که قسمت سوم نیز از همین رویه پیروی کند. پایان فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی جنون، راهی برای قسمت سوم فیلم ایجاد کرد که در آینده دنیای سینمایی مارول بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

آیا دکتر استرنج 3 ساخته خواهد شد ؟

هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم
دکتر استرنج، وانگ و آمریکا چاوز در فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی جنون

مارول تاکنون در رابطه با افشای فیلم‌های فاز چهارم دنیای سنیمایی مارول، کمی سخت محتاطانه عمل کرده است. با این حال، تا زمانی که بندیکت کامبربچ حاضر به بازی در نقش دکتر استرنج باشد، به نظر نمی‌رسد که مارول دلیلی برای عدم ساخت این فیلم داشته باشد.

خط داستانی جنگ ابدیت مارول به پایان رسیده است. اکنون، مارول برای انتشار اخبار در رابطه با آثار جدید مارول از جمله تاریخ انتشار دکتر استرنج 3 هیچ عجله‌ای نداشته است. انتظار می‌رود که ساخت تاریخ اکران فیلم دکتر استرنج 3 کمی پس از قسمت دوم این فیلم منتشر شود. با این حال، این احتمال نیز وجود دارد تا مارول در ابتدا از وجود یک داستان قوی و بهتر اطمینان پیدا کرده و بعد ساخت قسمت سوم را تایید کند.

بیشتر بخوانید:

بازیگران فیلم دکتر استرنج 3

هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم
بندیکت کامبربچ، الیزابت اولسن، میچل مک آدامز، بندیکت وانگ و پاتریک استوارت، بازیگران فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی جنون

بدیهی است که فیلم دکتر استرنج 3، به معنای بازگشت بندیکت کامبربچ به نقش دکتر استرنج است. احتمالاً بندیکت وانگ نیز در نقش جادوگر اعظم جزو بازیگران دکتر استرنج 3 خواهد بود. با وجود نقش پررنگ کریستین پالمر در قسمت سوم، همچنان احتمال حضور پررنگ ریچل مک آدامز در میان دیگر بازیگران دکتر استرنج 3 وجود دارد.

آمریکا چاوز نیز از مهم‌ترین شخصیت‌های فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی جنون بود که در نهایت به آکادمی جادویی دکتر استرنج پیوست. پس می‌توانیم انتظار داشته باشیم که خوچیتل گومز نیز جزو بازیگران دکتر استرنج 3 باشد. در نهایت نیز یکی دیگر از بازیگران فیلم دکتر استرنج 3 مربوط به شخصیت کلیا می‌شود. سکانس پس از تیتراژ فیلم دکتر استرنج در جهان‌های موازی جنون به معرفی شخصیت کلیا با بازی شارلیز ترون پرداخت که احتمالاً نقش خیلی پررنگی در فیلم دکتر استرنج 3 خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

داستان فیلم دکتر استرنج 3

هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم
تصویری از رویداد جنگ‌های پنهان

سکانس پس از تیتراژ فیلم دکتر استرنج، زمینه را برای رویداد مهم جنگ‌های پنهان آماده می‌کند. رویدادی که می‌تواند داستان دکتر استرنج 3 و یا حتی داستان فیلم انتقام جویان 5 باشد! طی این رویداد، دو جهان موازی با یکدیگر برخورد کردند. در دومین جنگ‌های پناهن، جهان‌های زیادی با یکدیگر ادقام شدند و وضعیت جهان‌های موازی برای همیشه دچار تغییر شد. تغییری که می‌تواند کل داستان دنیای سینمایی مارول را در بر گرفته و تاثیر زیادی بر آینده آن بگذارد. همچنین با وجود رویدادی به این عظمت، احتمالاً ابرقهرمانان بزرگ مارول باری دیگر دور هم جمع شده و انتقام جویانی جدید را تشکیل می‌دهند.

همچنین با وجود اشاراتی به شخصیت موردو در جهان اصلی دنیای سینمایی مارول، احتمال حضور این شخصیت در داستان دکتر استرنج 3 نیز وجود دارد. شاید اکنون که دکتر استرنج در کتاب دارک هولد استفاده کرده است، موردو باری دیگر نیز تصمیم به مبارزه با او گرفته باشد. البته این احتمال نیز وجود دارد که موردو به دلیل رویدادهای اخیر، کمی از سخت‌گیری خود کمتر کرده و این بار دکتر استرنج را بپذیرد.

بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار فیلم دکتر استرنج 3

هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم
هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم

اگر فیلم دکتر استرنج 3 ساخته شود، احتمالاً تا پایان سال 2023 نمی‌توانیم منتظر آن باشیم. مارول همین حالا درحال کار بر فیلم‌هایی چون بلید، چهار شگفت‌انگیز و کاپیتان آمریکا 4 است که همچنان تاریخ انتشار مشخصی ندارند. همچنین اکثر برنامه‌های مارول تا سال 2023 مشخص شده‌اند که اثری از دکتر استرنج 3 در میان آن‌ها دیده نمی‌شود.

حتی اگر مارول از همین حالا کار بر فیلم دکتر استرنج 3 را آغاز کرده باشد، احتمالاً تاریخ اکران فیلم دکتر استرنج 3 تا پیش از سال 2024 نخواهد بود. هرچند که ما تاریخ اکران دکتر استرنج 3 را بین سال‌های 2025 تا 2026 تخمین می‌زنیم.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم

 تاریخ اکران دکتر استرنج 3 چه زمانی است؟

اگرچه همچنان چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است، اما ما تاریخ اکران دکتر استرنج 3 را بین سال‌های 2025 تا 2026 تخمین می‌زنیم.

بازیگران فیلم Doctor Strange 3 چه کسانی هستند؟

بدون شک بندیکت کامبربچ در فیلم دکتر استرنج 3 به نقش خود باز خواهد گشت. با این حال، بندیکت وانگ، خوچیتل گومز، ریچل مک آدامز و شارلیز ترون نیز احتمالاً از دیگر بازیگران فیلم Doctor Strange 3 باشند.


2 thoughts on “هر آنچه که از فیلم دکتر استرنج 3 می دانیم ؛ تاریخ انتشار دکتر استرنج 3 چه زمانی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *