بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای ؛ گرفتاری در دنیای موازی

همیشه شخصیت‌های زن، در آثار انیمه‌ای ایسکای، خوش درخشیده‌اند. با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای بپردازیم.

ایسکای (بهترین انیمه های ایسکای )، یا همان Isekai، یک ژانر ژاپنی است، که در اکثر مانگا‌ها و انیمه‌های ژاپنی (بهترین انیمه های ژاپنی)، یا حتی بازی‌های ویدئوییِ (بهترین بازی های ژاپنی 2022 و 2021) چند دهه‌ی اخیر این کشور، استفاده‌ی زیاد و به خصوصی می‌شود. این ژانر، در واقع به شخصیت‌هایی می‌پردازد که به دلایل مختلفی، به دنیا‌های موازی، و یا به یونیورس‌های مختلف سفر می‌کردند.

این نوع سبک از انیمه، معمولا در قرون وسطی و یا حتی در دنیای مدرن  امروزی رخ می‌دهد، و اکثراً در ژانر فانتزی (بهترین انیمه های فانتزی) دنبال می‌شوند. این شخصیت‌ها ممکن است، به دست یک هیولا، و یا حتی به وسیله‌ی یک هدست مجازی، به دنیا‌های دیگر فرستاده بشوند، و ماجراجویی‌های جدیدی را آغاز کنند، و با جادویی (بهترین انیمه های جادویی) عظیم، روبرو شوند.

مقاله‌ی مکمل را بخوانید:

انواع ژانرهای انیمه

بهترین شخصیت های انیمه ای

[قوی‌ترین، جذاب‌ترین، باهوش‌ترین و شرورترین‌ها]

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

گرفتاری در دنیای موازی

شما می‌توانید فهرست بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

در دنیا‌های موازی، و کیهان‌های متفاوتی که شخصیت‌های مختلف در آن ظاهر می‌شوند، اکشن‌های (بهترین فیلم های اکشن 2022) متعددی اتفاق می‌افتد، که بیننده را تحت تأثیر می‌گذارد.

از اینستاگرام فیگار بخوانید:

در جهان انیمه، شخصیت‌های انیمه تنوع زیادی دارند، از شخصیت‌های جذاب گرفته تا آدم‌های با جلال و شکوه. ولی نمی‌توان تمام‌شان را صرفا ابزارهایی زیبا در نظر گرفت. آن‌ها بیشتر وقت‌ها نقشی کلیدی در شکل دادن به جهان خود و تغییر آن ایجاد می‌کنند.

کارکتر‌های اصلی، همیشه نقش مؤثر، و بزرگی را برای تماشاگر، و روند انیمه ایفا می‌کنند. با ما همراه باشید، تا به معرفی بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای بپردازیم.

Spirited Away – Chihiro

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان های زن در انیمه ایسکای

انیمه‌ی خانه‌ی اشباح، یا Sprited Away، یکی از معروف‌ترین انیمه‌های سینمایی ژاپن است، و شخصیت چیهیرو، یکی برترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای می‌باشد. داستان این انیمه‌ی زیبا از جایی شروع می‌شود که، چیهیرو به همراه خانواده‌اش، به خانه‌ی جدیدی نقل مکان می‌کنند، و چیهیرو ناگهان متوجه می‌شود که وارد دنیای ترسناک (بهترین انیمه های ترسناک 2021) ارواح شده است.

در این دنیا، هیولا‌های مختلفی، با چهره‌های متفاوتی وجود دارند، که چیهیرو سعی دارد به آن‌ها کمک کند، تا قهرمان دنیای ارواح شود. این انیمه‌ی زیبا، در سال 2002، توانست برنده‌ی جایزه‌ی اسکار (برندگان اسکار 2022) بهترین انیمیشن بلند نیز شود.

همچنین این انیمه، شباهت‌های زیادی به سفر آلیس، در سرزمین عجایب دارد، که برخی منتقدان را به این اثر تیم برتون شباهت می‌دهند.

The Saint’s Magic Power Is Omnipotent – Sei Takanashi

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
قهرمان ترین زن در انیمه های ایسکای

داستان این انیمه، روایت کننده‌ی سِی تاکاناشی است که ناگهان در مسیر خانه‌ی خودش، به دنیایی دیگر، در زمان قرون وسطی منتقل می‌شود. سِی در طول مدتی که آنجا است، بسیار خوش‌گذرانی می‌کند و با استفاده از جادویی که به دست آورده، شروع به ساختن معجون‌های مختلف می‌کند.

سِی طی سالیانی که آن‌جا مشغول به کار کردن است، به دیگران ثابت می‌کند که دختر بسیار باهوشی می‌باشد، و می‌تواند به همشهری‌هایش کمک کند.

بیشتر بخوانید:

بهترین آنتاگونیست های ترسناک در انیمه های سال 2021

Bofuri: I Don’t Want To Get Hurt, So I’ll Max Out My Defense – Maple

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان زن در انیمه های Isekai

کائوده هنجه، به همراه دوستش ریسا، یک بازی (بهترین انیمه های بازی) در واقعیت مجازی را انجام می‌دهند، اما این بازی، به کاربران آسیب‌های جسمی وارد می‌کند و آن‌ها بعد از مدتی، متوجه این آسیب می‌شوند، و سعی دارند که جلویش را بگیرند.

کائوده، با استفاده از مهارت‌هایی که درون بازی پیدا می‌کند، باعث می‌شود تا آسیب کمتری نسبت به دیگر بازیکن‌ها ببیند. حالا کائوده، و ریسا، میپل را که درد زیادی را تحمل می‌کند را پیدا می‌کنند، و سعی دارند تا او را درمان کنند.

Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online – Karen Kohiruimaki

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

کارن، یکی از شخصیت‌های انیمه‌ی معروف هنر شمشیر‌زنی آنلاین بود، که به تدریج یک سریال هم بر روی این شخصیت ساخته شد. او از اواسط سریال، به جمع بازیکنان این بازی پیوست، اما با توانایی‌هایی که از خودش به نمایش گذاشت، او را به یکی از بهترین قهرمان های زن در انیمه ایسکای تبدیل کرد.

او یکی از شخصیت‌هایی است که از درام‌های (بهترین انیمه های درام) زندگی واقعی تنفر دارد، و علاقه‌ی شدیدی به خشونت، و هیجان بازی دارد. همچنین او شخصیتی درون‌گرا و آرام دارد که اعتماد به نفس‌اش را در رهبری بالا می‌برد.

So I’m A Spider, So What? – Shiraori

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

در این انیمه‌ی جنایی و معمایی (بهترین فیلم های جنایی و معمایی 2022)، نیرویی مرموز، معلم یک کلاس را می‌کشد، و باعث می‌شود تا همه‌ی دانش‌آموزان، در دنیایی فانتزی تناسخ پیدا کنند، و به موجوداتی عجیب تبدیل شوند.

شیرائوری در جسم یک عنکبوت، دوباره متولد می‌شود و سعی می‌کند تا از سیاه‌چاله‌ای که در آن گرفتار شده است، رهایی پیدا کند. او شخصیتی خوش‌بین دارد، و معمولاً شوخ‌طبع است، و همین دلیل می‌باشد که او را به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای ایسکای تبدیل می‌کند.

Inuyasha – Kagome Higurashi

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
برترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

در این انیمه، کاگومه توسط یک شیطان (بهترین انیمه های شیطانی)، به 500 سال پیش منتقل، و با نیوشاما، که یک نیمه انسان و نیمه دیو است آشنا می‌شود. او به کاگومه کمک می‌کند تا جواهری را که طی یک دعوای تصادفی خُرد کرده را، بازسازی، سرِ‌هم کنند.

این انیمه، در طی داستان جذابی که دارد، شخصیت کاگومه را از یک دختر ترسو و ضعیف، به یک کماندار قدرتمند، تبدیل می‌کند. کاگومه، شخصیتی بسیار شجاع دارد، و همیشه سعی می‌کند تا به مردم فقیر و قشر ضعیف جامعه کمک کند.

بیشتر بخوانید:

شخصیت های انیمه ای جاودانه

The Saga Of Tanya The Evil – Tanya Degurechaff

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

یک تاجر، توسط کارمند سایقش کشته می‌شود و در دنیای پس از مرگ، با یک موجودی عجیب روبرو می‌شود، که می‌تواند به او شانس دوبراه‌ای برای زندگی اعطا کند. اما /ان موجود، برای آن تاجر یک شرط می‌گذارد و به او می‌گوید که پس از دستیابی به زندگی دوباره، باید به کارمندش کمک کند.

او پس از بازگشت به دنیای اصلی، به تانیا که یک دختر سربازِ قد کوتاه است، متولد می‌شود. تانیا یک سرباز بی‌رحم، و خون‌خوار است که در یک جنگ (بهترین فیلم های جنگی 2022) تماماً وحشیانه، برای کشور خودش می‌جنگد. این شخصیت، از کشتن مردم، هیچ هراسی ندارد، و همین امر است که آن را به قهرمان ترین زن در انیمه های ایسکای تبدیل می‌کند.

I’ve Been Killing Slimes For 300 Years And Maxed Out My Level – Azusa Aizawa

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

آزوسا، پس از زندگی سختی که در این دنیا داشته است، در میز کاری خودش می‌میرد، و قبل از مرگ آرزو می‌کند که زندگی بعدی‌اش بسیار آسان‌تر و راحت‌تر باشد. او به عنوان یک جادوگرِ جاودانه متولد می‌شود، و روز‌های خود را به کشتن اسلایم‌ها می‌گذراند.

حالا او زندگی آرامی دارد، اما ناگهان موجوداتی فانتزی و شروری ظاهر می‌شوند، که زندگی روزمره‌ی او را به چالش می‌کشند. آزوسا پس از مرگ، به موجودی مهربان تبدیل شده است، که توانایی‌های خود را دست کم می‌گیردو سعی می‌کند، خودنمایی نکند.

My Next Life As A Villainess – Catarina Claes

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

کاتارینا کلائس که دختری از خانواده اشرافی است، روزی را به یاد می‌آورد که در زندگی قبلی خود، یک اوتاکوی بی‌مصرف بوده، و حال او به عنوان نقش منفی یک بازی اوتومه به این دنیا راه پیدا کرده. او پس از متوجه شدن به اینکه، او یک شرور بوده است، سعی می‌کند تغییر کند و به فردی مهربان تبدیل شود.

او شخصیتی بسیار احساسی دارد که بسیار این انیمه را به سمت ژانر عاشقانه (بهترین انیمه های عاشقانه) می‌کشاند، و باعث می‌شود تا یکی از بهترین قهرمان زن در انیمه های Isekai تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های انیمه با قدرت آتش

Ascendance Of A Bookworm – Myne

بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای
بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای

یک دانش‌آموز به اسم ماین، که عاشق کتاب‌های گران قیمت و مطالعه است، به علت بی‌پولی نمی‌تواند آن‌ها را بخرد. اما او به هر طریقی می‌خواهد به آرزوی دیرینه‌اش برسد. این انیمه نشان‌دهنده‌ی اتفاقاتی است که ماین برای به دست آوردن کتاب در دنیا برایش اتفاق می‌افتد.

موانعی که بر سر راه او به وجود می‌آید، و ماین با آن‌ها روبرو می‌شود، بر خلاف اکثر انیمه‌های ایسکای، دنیای واقعی را به تصویر می‌کشد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول

بهترین انیمه‌ی ایسکای از لحاظ ژانر بازی، چه انیمه‌ای است؟

انیمه‌ی Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online بدون شک بهترین انیمه‌ی ایسکای ژانر بازی است.

زادگاه ژانر ایسکای در چه کشوری است؟

ژانر ایسکای اولین بار در یک مانگای ژاپنی، به وجود آمد.


6 thoughts on “بهترین قهرمان زن در انیمه های ایسکای ؛ گرفتاری در دنیای موازی

      1. شهر اشباح تو یه دنیای موازی بود واسه همین چیهیرو نمی‌توانست فرار کنه و دنیای سورد هم یه دنیای موازی به حساب میاد پس هردو میشه گفت ایسکای بودن

  1. داداش نصف داستان هایی که میگفتی اشتباه ترجمه کرده بودی مثل بوفوری داستانش کلا اشتباه نوشتی چطور داستان سورد و نحوه ورود کارن به بازی ها کلا یه چیز دیگه بود اتفاقات انیمه قدرت جادویی قدیس یه جور دیگه بود حداقل میخوای برای جذب مخاطب مقاله بنویسی یکم بیشتر رو نوشته کار کن مطلب الکی ننویسی وسطش هم که فقط لینک های بی ربط به مقالات دیگه بود که حتما تو اون ها هم پر از اشتباههات همینجوریه

  2. راست میگه بوفوری داستانش این نیست. میپل که از نحوه بازی سر در نمی آورد قدرت دفاعش رو ۱۰۰ کرد.تا آخر انیمه هم قویترین و پیچیده ترینر قدرتارو داشت
    داستان تانیا که انگار برداشتت ازش چیزه دیگه ایه،انیا خدای تناسخ رو قبول نمیکنه بهش میگه موجود ایکس.موجود ایکس اونو به یک دنیای جنگ زده می‌فرسته تانیا هفت ساله مجبور میشه به جنگ بره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *