بیشترین حقوق برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

بازیگرانی که در دنیای مارول بازی می‌کنند دستمزدهای بسیار زیادی می‌گیرند. همراه ما باشید تا به بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

دنیای سینمایی مارول بسیاری از بزرگترین فیلم‌های اخیر هالیوود (بهترین فیلم‌های اقتباسی بالیوود از هالیوود از نگاه سایت فیگار) را ارائه کرده است و در عین حال مجموعه‌ای از ستاره‌های سینما را نیز ساخت. ماجراهای ابرقهرمانی از ستاره‌هایی مانند کریس پرت و تام هالند ساخته شده است و در عین حال بازیگران را به نمادهایی تقریباً به بزرگی قهرمانانی که بازی می‌کنند تبدیل کرد.

با توجه به موفقیت شگفت‌انگیزی که این فیلم‌ها داشته‌اند، جای تعجب نیست که ستاره‌های دنیای سینمایی مارول برخی از بزرگ‌ترین نقش‌های هالیوود را بر عهده دارند. البته، برخی از این نام‌ها بزرگ‌تر هستند و مدت طولانی‌تری وجود داشته‌اند، که منجر به دستمزدهای واقعاً شگفت‌انگیز می‌شود که ثابت می‌کند دنیای مارول تا چه حد رشد کرده است.

بازیگرانی که در دنیای سینمایی مارول (خفن ترین فیلم ها و سریال های مارول از سال 2021 تا 2022 از نگاه سایت فیگار) ایفای نقش می‌کنند، جزو برترین بازیگران هالیوورد هستند و به جز مارول، کارنامه بازیگری خوبی را به همراه دارند. بعضی از این بازیگران دستمزد بسیار بالاتری نسبت به بقیه بازیگران می‌گیرند. همراه ما باشید تا به بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

500 سریال جذاب و برتر در دنیای ابرقهرمانی

500 تا سریال های برتر MCU

آخرین اخبار، اطلاعیه ها و افشاگری ها

پرطرفدارترین فیلم ها و سریال های مارول از سال 2021 تا 2022

بیشترین حقوق برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

  • پولدارترین بازیگران هالیوود

شما می‌توانید فهرست بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

دنیای سینمایی مارول تا به حال آثار بسیار فوق العاده‌ای را تولید کرده است. یکی از دلایل موفقیت این کمپانی استفاده از بهترین بازیگران برای نقش‌های بزرگ می‌باشد. این بازیگران با کارنامه فوق العاده خود در طول دوران بازیگری‌شان برای این نقش‌ها انتخاب شدند و می‌توان گفت که تأثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت فیلم گذاشتند. تا انتهای این نوشتار با فیگار همراه باشید تا به بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

کریس پرت – 5 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بیشترین دستمزدها برای بازیگران MCU

در حالی که کریس پرت به عنوان بازیگر دوست‌داشتنی اندی دوایر در سریال پارک‌ها و تفریحات شناخته می‌شد، بازی کریس پرت در نقش استارلرد در فیلم نگهبانان کهکشان او را از یک بازیگر کمدی معمولی به یک پادشاه باکس آفیس تبدیل کرد.

با توجه به اینکه پرت تعدادی فیلم پرفروش مانند فیلم‌های دنیای ژوراسیک (نقد فیلم دنیای ژوراسیک 3) به نام خود دارد، ممکن است 5 میلیون دلار برای این بازیگر قیمت نسبتا پایینی به نظر برسد. با این حال، Business Insider گزارش می‌دهد که این مبلغ برای نقش مکملش در فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت بوده است. یکی از بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای مارول توسط کریس پرت دریافت شده است.

بری لارسن – 5 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای Marvel

گفته شده است که مارول در ابتدا بازیگران خود را در اولین بازی خود با نرخ نسبتا پایینی برای یک فیلم اختصاصی بزرگ امضا می‌کند. با نتایج و فروش بیشتر، آن دستمزد سپس به سطوح بالاتر افزایش می‌یابد. با این حال، از آنجایی که بری لارسون از قبل برنده جایزه اسکار بود، زمانی که برای بازی در کاپیتان مارول انتخاب شد، او درخواست یک دستمزد بالاتر را از مارول داشت.

هالیوود ریپورتر مدعی است که لارسون برای بازی در نقش کارول دانورز در اولین فیلم انفرادی خود ۵ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است. این مقدار بدون شک هر چه مدت بیشتری در دنیای سینمایی مارول بماند افزایش خواهد یافت.

بندیکت کامبربج – 6.4 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی Marvel

بندیکت کامبربچ بازیگر دیگری است که قبل از پیوستن به دنیای سینمایی مارول محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده بود. با این حال، به نظر می‌رسد که دکتر استرنج در حال تبدیل شدن به یکی از قهرمانان کلیدی آینده در جهان مارول می‌باشد و دستمزد رو به رشد کامبربچ این موضوع را توضیح می‌دهد.

پس از حضور در فیلم‌های انتقام جویان و مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، کامبربچ در دومین فیلم انفرادی خود، یعنی دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی در نقش دکتر استرنج (بهترین شخصیت‌های کمیک دکتر استرنج که در MCU نیستند) بازگشت و دستمزدی بیش از ۶ میلیون دلار دریافت کرد.

پاول راد – 8 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای مارول

با توجه به شهرت او برای نقش های کمدی مانند فیلم گوینده در گذشته، افراد کمی پاول راد را در نقش ابرقهرمانی تصور می‌کردند. این بخشی از چیزی است که او را به عنوان اسکات لنگ با نام مستعار مرد مورچه‌ای (بهترین کمیک های مرد مورچه ای) در این فیلم ها دوست داشتنی می‌کند. پاول راد بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی Marvel را دریافت کرده است.

دیدن بازی او با برخی از قهرمانان بزرگ‌تر مارول در ماجراجویی‌های تیمی جالب بود. پس از ایفای نقش کوچکی در کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، مرد مورچه‌ای بخشی از تیم باقی مانده انتقام جویان شد. به گفته فوربس، این به عنوان تبلیغی برای اسکات و راد بود، زیرا او 8 میلیون دلار برای حضور در فیلم انتقام جویان: پایان بازی به دست آورد.

جرمی رنز – 15 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

تنها با یک تیر و کمان به عنوان کمکش به تیم، هاکای همیشه یکی از اعضای فراموش شده انتقام جویان (بهترین کارگردان ها برای فیلم انتقام جویان جنگ های پنهان) به نظر می‌رسید. در میان شش قهرمان اصلی، او تنها کسی بود که یک فیلم انفرادی دریافت نکرد، اگرچه در نهایت یک سریال اختصاصی برای این شخصیت ساخته شد.

اما در حالی که ممکن بود محبوبیت او به اندازه برخی از قهرمانان دیگر نباشد، این باعث نشد که او در نهایت دستمزدهای مشابهی به دست آورد. فوربس گزارش می‌دهد که بازگشت جرمی رنر در نقش هاکای در فیلم انتقام جویان: پایان بازی (شخصیت هایی که احتمالاً در انتقام جویان 5 حضور دارند) برای این بازیگر 15 میلیون دلار درآمد داشت. جرمی رنر یکی از بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای Marvel را به دست آورد.

مارک رافلو – 15 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

در یکی از برجسته‌ترین نمونه‌های بازسازی در دنیای سینمایی مارول، مارک رافلو نقش بروس بنر با نام مستعار هالک (شخصیت هایی که شی هالک می تواند وکیلشان شود) در فیلم انتقام‌جویان را بر عهده گرفت. با وجود تغییر ناگهانی بازیگر این نقش، رافلو به یکی دیگر از بخش‌های محبوب جهان مارول تبدیل شد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، اگرچه او تنها فیلم انفرادی هالک (قوی ترین نسخه های هالک) را تا به امروز از دست داد، اما نقش مهمی در ماجراجویی‌های انتقام جویان داشت و توانست همان دستمزد 15 میلیون دلاری را برای فیلم انتقام جویان: پایان بازی دریافت کند که سایر همکارانش دریافت کردند.

کریس ایوانز – 15 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

از بسیاری جهات، کاپیتان آمریکا (بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا) قلب MCU است و بسیاری از آن به بازی دوست داشتنی کریس ایوانز در این نقش مربوط می‌شود. شخصیتی که می‌توانست خنده‌دار باشد، به یکی از قهرمانان سینمای قرن بیست و یکم تبدیل شد.

به عنوان یک چهره بزرگ در کل جهان سینما، منطقی است که ایوانز یکی از بزرگترین دستمزدها را دریافت کند. اگرچه به نظر می‌رسد بازی او در نقش کاپیتان آمریکا در فیلم انتقام جویان: پایان بازی (بهترین کمیک های انتقام جویان) به پایان رسیده است، فوربس می گوید این خداحافظی برای ایوانز 15 میلیون دلار درآمد داشت.

کریس همسورث – 20 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

کریس همسورث بازیگر دیگری بود که قبل از پیوستن به دنیای سینمایی مارول چندان شناخته شده نبود. او نه تنها به عنوان ثور (بهترین کمیک های ثور) تبدیل به یک ستاره شد، بلکه به تعریف دوباره شخصیت در طول زمان کمک کرد و خدای رعد را به یکی از بامزه‌ترین شخصیت‌های MCU و محبوب‌ترین قهرمانان تبدیل کرد.

همسورث همچنین به عنوان اولین بازیگری که چهار فیلم انفرادی حضور پیدا می‌کند، به نقطه عطفی در دنیای مارول رسید و این یک بازگشت سودآور در فیلم ثور: عشق و رعد (نقد و بررسی فیلم Thor Love And Thunder) بود، زیرا ورایتی گزارش می‌دهد که همسورث 20 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است.

اسکارلت جوهانسون – 20 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

اسکارلت جوهانسون یکی از باسابقه‌ترین بازیگران دنیای سینمایی مارول با بازی در نقش ناتاشا رومانوف است که از فیلم مرد آهنی 2 به این دنیای سینمایی پیوست. به طور باورنکردنی، یک دهه طول کشید تا جوهانسون و شخصیتش فیلم انفرادی خود را بسازند.

با این حال، با اکران فیلم بیوه سیاه در دیزنی پلاس به جای سینما، جنجالی در مورد دستمزد بازیگران MCU به پا شد، زیرا جوهانسون ادعا کرد که مارول قرارداد او را نقض کرده است. در پاسخ به ادعاهای جوهانسون، دیزنی علناً اعلام کرد که او 20 میلیون دلار برای این فیلم دریافت کرده است.

رابرت داونی جونیور – 75 میلیون دلار

بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول
بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول

رابرت داونی جونیور نه تنها بازیگری بود که به راه اندازی دنیای سینمایی مارول با فیلم مرد آهنی (چه می‌شد اگر مرد آهنی در فیلم پایان بازی زنده می‌ماند) کمک کرد، بلکه بدون بازی فوق العاده او، دنیای مارول احتمالاً مانند امروز وجود نداشت. با در نظر گرفتن تمام این موارد، تعجب آور نیست که او بیشترین دستمزدها برای بازیگران MCU را دریافت می‌کند.

اگرچه او در ابتدا به عنوان یک انتخاب بازیگر پرمخاطره دیده می‌شد، داونی جونیور در نهایت به چهره دنیای سینما تبدیل شد. زمانی که زمان کناره گیری او از نقش مرد آهنی در فیلم انتقام جویان: پایان بازی فرا رسید، داونی جونیور 20 میلیون دلار و همچنین درصدی از باکس آفیس را دریافت کرد که فوربس اعلام کرد که در مجموع 75 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *