غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس ؛ لحظاتی که اشک طرفداران را درآورد

انیمه محبوب وان پیس سرشار از لحظات احساسی و غم انگیز است که اشکتان را در می‌آورد. با فیگار بمانید تا با غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس آشنا شوید.

اثر بزرگ ایچیرو اودا، One Piece (پایان وان پیس در چه زمانی خواهد بود؟)، قلب هزاران طرفدار را در سراسر جهان تسخیر کرده است. از لحظه‌ای که لوفی از جزیره داون برای یافتن گنج افسانه‌ای One Piece و ادعای عنوان پادشاه دزدان دریایی حرکت کرد، این مجموعه متعهد شد که داستانی بی‌پایان بلندپروازانه را روایت کند.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس

لحظاتی که اشک طرفداران را درآورد

شما می‌توانید فهرست غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس

بیش از 1000 قسمت بعد، طرفداران با کلاه حصیری‌ها خندیدند، گریه کردند و پیروزی‌های بی‌شماری را جشن گرفتند و همچنان ماجراجویی آنها را دنبال می‌کنند. در حالی که وان پیس تجارب شادی آور زیادی را به بینندگان خود هدیه داد، برخی از قسمت‌های داستان واقعاً دلخراش بود.

One Piece حماسه‌ای با دامنه احساسی چشمگیر است و این لحظات در تاریخ آن به طور فراموش نشدنی دلخراش بود. پس اگر می‌خواهید با غم انگیز ترین لحظه انیمه وان پیس آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی غم انگیز ترین لحظات انیمه One Piece بپردازیم.

آخرین حرف‌های دکتر هیریلوک

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس

ماجراهای کلاه حصیری‌ها در جزیره درام، پزشک محبوب خدمه، تونی تونی چاپر، را به تیم معرفی کرد. با این حال، خاطره انگیزترین لحظه این آرک مربوط به استاد چاپر، دکتر هیریلوک است.

داستان پس زمینه‌ای (غم انگیز ترین پس زمینه ها در انیمه) از دکتر هیریلوک که گوزن شمالی طرد شده را به فرزندی قبول می‌کند و با او تقریباً به‌عنوان یک پسر رفتار می‌کند قبل از اینکه به‌طور غم‌انگیز به دلیل اشتباه پزشکی چاپر از دنیا برود، یکی از غم‌انگیزترین لحظات در اوایل One Piece است. با این حال، وصیت هیریلوک به شاگردش با آخرین سخنان دلگرم‌کننده‌اش ادامه داشت: «یک مرد زمانی می‌میرد که مردم او را فراموش کنند».

مبارزه لوفی با اوسوپ

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس

دزدان دریایی کلاه حصیری با وجود اختلافات گاه به گاه، پیوندی بسیار نزدیک و ناگسستنی دارند و از یکدیگر به عنوان ناکاما یاد می‌کنند، رفقای نزدیک به خانواده. بنابراین، هنگامی که لوفی و اوسوپ برای مالکیت Going Merry با یکدیگر می‌جنگند، درگیری آنها به شدت دردناک و غیرمنتظره به نظر می‌رسد.

در این مرحله، دیدن خروج اوسوپ از خدمه به طرز غیرقابل تحملی آزاردهنده بود و تماشای مبارزه پرتنش او با لوفی بسیار دردناک بود. خوشبختانه، پیوندهای بین این ناکاماها به این راحتی نمی‌تواند شکسته شود، و اوسوپ Water 7 را با همه افراد حاضر در خدمه با کشتی Thousand Sunny ترک می‌کند.

کمک خواستن نیکو رابین در انیس لابی

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس

نیکو رابین پس از شکست کروکودیل (بهترین شرور های وان پیس) به دزدان دریایی کلاه حصیری پیوست. از آن زمان، او با وجود اینکه هرگز به طور رسمی به آنها ملحق نشده بود، یکی از اعضای مرموز خدمه باقی ماند. با این حال، رویدادهای Enies Lobby ثابت کرد که رابین چقدر دوستی و پذیرش کلاه حصیری را ارزشمند می‌داند.

رابین حاضر بود جانش را به خاطر آنها فدا کند. همانطور که انتظار می‌رفت، لوفی هرگز اجازه نخواهد داد دوستش بمیرد و رابین را تشویق کرد که اجازه دهد او را نجات دهند. دیالوگ رابین، “من می‌خواهم زندگی کنم!” یکی از خام‌ترین و دلخراش‌ترین خط‌های سریال است که زنی تنها را می‌بیند که سرانجام خود را به عنوان بخشی از خانواده کلاه حصیری می‌پذیرد.

آتش گرفتن کشتی Going Merry

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس

کشتی محبوب کلاه حصیری‌ها، Going Merry، برای کل خدمه مثل یک ناکاما بود. این کشتی آن‌ها را با آزمایش‌ها و مصیبت‌های بی‌پایان تا Water 7 برد. با دلی سنگین، این دزدان دریایی مجبور شدند دوست خود را در انتهای آرک انیس لابی ترک کنند، زیرا این کشتی پس از آسیب زیاد از وسط شکست.

مراسم تشییع جنازه وایکینگی مری لحظه‌ای بود که همه طرفداران One Piece را برانگیخت. آنها مجبور بودند غرق شدن ناکامای ارزشمند کلاه حصیری‌ها را تماشا کنند و از او برای مراقبت خوب از کلاه حصیری‌ها برای مدت طولانی تشکر کردند. صحنه آتش گرفتن کشتی Going Merry یکی از ناراحت کننده ترین لحظات انیمه وان پیس است.

گذشته بروک

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس

بروک، نوازنده مرده وان پیس، یکی از آخرین کلاه حصیری‌های داستان می‌باشد. با این حال، گذشته او یکی از دلخراش‌ترین داستان‌های کل سریال است. پس از اینکه تمام گروه او در اجرای آخرین کنسرت برای Laboon مردند، بروک مجبور شد چندین دهه در تاریکی حرکت کند و در تنهایی مطلق در کشتی شبح‌آمیز خود به دام افتاده باشد.

تصور اینکه زندگی بروک قبل از ملاقات با کلاه حصیری‌ها چقدر ویران کننده بود غیرممکن است. با این حال، حتی پس از همه چیزهایی که از سر گذرانده است، این اسکلت همچنان می‌خواهد موسیقی خود را با جهان به اشتراک بگذارد، و آرزو می‌کند که روزی اجازه دهد لابون دوباره آواز او را بشنود.

جدا شدن کلاه حصیری‌ها در Sabaody Archipelago

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس, دلخراش‌ ترین لحظات در One Piece

علی‌رغم بی‌احتیاطی لوفی، برای پادشاه دزدان دریایی آینده چیزی بیش از امنیت دوستانش ارزش ندارد. بنابراین، مشاهده این پسر همیشه شاد که در انتهای آرک Sabaody Archipelago گریه می‌کند و متوجه می‌شود که حتی یک دوست خود را از کوما نجات نداده است، منظره‌ای غیرقابل تحمل دردناک می‌باشد.

این لحظه ضعف یکی از اولین مواردی بود که لوفی به محدودیت‌های قدرت خود پی برد. و دیدن اینکه عذاب جدایی از خدمه‌اش چقدر روی قهرمان دوست داشتنی داستان تاثیر گذاشته است، بسیار دلخراش می‌باشد. اما همین اتفاق باعث شد تا لوفی بتواند قدرتمندتر از همیشه شود. لحظه جدا شدن کلاه حصیری‌ها در Sabaody Archipelago یکی از ناراحت کننده ترین لحظات انیمه One Piece است.

فداکاری بون کلی در ایمپل داون

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس, ناراحت کننده ترین لحظات انیمه One Piece

نماینده سابق باروک ورکز، بون کلی، یکی از غیرمنتظره‌ترین پیشرفت‌های شخصیتی را در One Piece داشت که از یک شرور سرگرم‌کننده و در عین حال غیرتهدیدکننده به یک متحد مورد علاقه طرفداران کلاه حصیری‌ها تبدیل شد. بون کلی که با لوفی در آلاباستا دوست شد، دوستی آنها را حفظ کرد و در طول کل آرک ایمپل داون به لوفی کمک فوق العاده‌ای کرد.

Bon Clay پشت سر لوفی و دیگران ماند و اجازه داد لوفی و دیگران از زندان فرار کنند در حالی که او با نایب سرپرست ایمپل داون ماژلان روبرو می‌شد. تماشای صحبت‌های آخر لوفی با بون کلی واقعا ناراحت کننده بود. این نمایش دلخراش وفاداری بود که تأثیر ماندگاری بر لوفی و تماشاگران گذاشت.

مرگ ایس

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس, ناراحت کننده ترین لحظات انیمه وان پیس

مرگ Portgas D. Ace به درستی نقطه مهمی در داستان One Piece در نظر گرفته می‌شود که بی‌گناهی لوفی را از بین می‌برد و هواداران بی‌شماری را دلشکسته می‌کند. ایس با محافظت از برادرش در برابر آکاینو، شجاعانه خود را قربانی می‌کند و در آغوش لوفی جان خود را از دست می‌دهد.

ایس فقط یک پشیمانی داشت، ندیدن زمانی که رویای لوفی زنده می‌شود. همانقدر که مرگ ایس برای هواداران ویرانگر بود، هیچ کس بیشتر از لوفی تحت تأثیر این فاجعه قرار نگرفت. دیدن دزد دریایی خوش شانس که در غم و اندوه غرق شده است، تقریباً به اندازه دیدن آخرین لحظات ایس دردناک بود.

فداکاری کورازون

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس, غم انگیز ترین لحظات انیمه One Piece

داستان تلخ و شیرین رابطه Trafalgar Law با برادر کوچکتر Donquixote Doflamingo، کورازون، اکثر طرفداران را در اشک برانگیخت. برخلاف برادر سادیست خود، کورازون قلب مهربان پدرشان را به ارث برد، به Law وابسته شد و او را از دزدان دریایی دور کرد تا سندرم سرب کهربایی پسر را درمان کند.

کورازون نیز مانند پدرش به دلیل مهربانی وی از بین رفت. با این حال، او این کار را با لبخند انجام داد. پس از اینکه Law اوپه نو می را به زور خورد و او را از دافلامینگو پنهان کرد، کورازون توسط برادرش کشته شد. او به اندازه کافی خود را زنده نگه داشت تا امنیت Law را تضمین کند.

گذشته سانجی

غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس
غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس, غم انگیز ترین لحظه انیمه وان پیس

از بین تمام کلاه‌ حصیری‌ها، رشد شخصیت سانجی با آشکار شدن یک پس‌زمینه غم‌انگیز در طول آرک جزیره کیک غیرمنتظره‌ترین شکل را گرفت. داستان ویرانگر کودکی سانجی یکی از دلخراش‌ ترین لحظات در One Piece بود که به شخصیتی که قبلاً طرفداران دوستش داشتند، عمقی تازه بخشید.

دیدن شکنجه سانجی و در نهایت طرد شدن به عنوان یک پسر ناامید کننده توسط پدرش، وینسموک جاج، اشک طرفداران را درآورد. با این وجود، تند بودن این قسمت ثابت می‌کند که One Piece هنوز هم می‌تواند احساسات جدیدی را در طرفدارانش حتی دهه‌ها بعد از شروع داستان برانگیزد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


3 thoughts on “غم انگیز ترین لحظات انیمه وان پیس ؛ لحظاتی که اشک طرفداران را درآورد

  1. لحظه خداحافظی وی وی از کلاه حصیری هارو جا انداختین ولی واقعا سر مرگ ایس و هیرلوک کسی ک اشک نریخته باشه انسان نیست!
    رباته!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *