10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2 از نگاه سایت فیگار

در ماهی که گذشت تصویر برداری فیلم جوکر 2 انجام شده است. در ادامه 10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2 از نگاه سایت فیگار را برای شما مخاطبین عزیز شرح دهیم.

اگرچه جزئیات داستان درباره Joker: Folie à Deux هنوز کاملا مشخص نشده است، در حال حاضر 10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2 در مورد اینکه چه اتفاقی برای آرتور و هارلی خواهد افتاد وجود دارد. داستان جوکر تاد فیلیپس در دنباله‌ای با عنوان Joker: Folie à Deux ادامه خواهد یافت؛ اگرچه جزئیات داستان همچنان یک راز باقی می‌ماند، ولی در حال حاضر تئوری های جالب درباره جوکر 2 در مورد آنچه اکنون در زندگی پر هرج و مرج آرتور فلک (خواکین فینیکس) اتفاق خواهد افتاد وجود دارد.

در سال 2019، برادران وارنر و دی سی نسخه متفاوتی از معروف‌ترین شرور بتمن را در دنیایی کاملا متفاوت در جوکر بررسی کردند. جوکر به جای تمرکز بر بروس وین و بتمن و معرفی شاهزاده دلقک جنایت از طریق او، داستان آرتور فلک، یک استندآپ کمدین شکست خورده است که با بیماری روانی سروکار دارد و با زوال در شهر گاتهام به محدودیت‌های خود می‌رسد.

همه‌ی مقاله‌های دی سی را یکجا از طریق لینک زیر در اختیار داشته باشید:

مقاله‌های مهم دی سی

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2

  • تئوری های مورد نظر کاربران برای Joker 2

شما می‌توانید فهرست 10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2

این امر، از جمله عوامل دیگر، منجر به این شد که آرتور مسیری بسیار خشن‌تر و انتقام‌جویانه‌تر را در پیش گیرد که با تبدیل شدن او به رهبر انقلاب خشونت‌آمیز ضدفرهنگی علیه ثروتمندان در گاتهام، به لطف تلاش‌هایش در استندآپ کمدی و آرایش دلقکی که داشت به اوج رسید. در طول حضور شوکه‌کننده‌اش در تلویزیون در پایان جوکر، باعث شد که او به این عنوان برچسب زده شود. Joker: Folie à Deux با آرتور در بیمارستان ایالتی آرکام ملاقات خواهد کرد، جایی که او آخرین بار در پایان فیلم اول دیده شد و در آنجا با دکتر هارلین کوینزل یا همان هارلی کوین (لیدی گاگا) ملاقات خواهد کرد. در ادامه به 10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2 اشاره خواهیم کرد.

جوکر 2 یک فیلم موزیکال به خاطر هارلی کوین است

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
تئوری های مورد نظر کاربران برای Joker 2

انتظارات زیادی برای Joker: Folie à Deux وجود دارد نه تنها به خاطر نحوه پایان فیلم اول، بلکه به این دلیل دنباله آن نیز یک فیلم موزیکال خواهد بود. این راه را برای تئوری در مورد اینکه چرا جوکر 2 دارای عناصر موسیقایی خواهد بود باز کرده است و همه این‌ها به خاطر هارلی است. این نظریه بر اساس ساختار روایی جوکر و اینکه چگونه آرتور فلک یک راوی غیرقابل اعتماد کرد، بیان شده است، بنابراین این بار، آرتور رهبر داستان نخواهد بود و در عوض، هارلی کوین خواهد بود. آرتور و هارلی هر دو دارای ذهن آشفته‌ای هستند؛ اما آن‌ها دنیا را بسیار متفاوت می‌بینند و نحوه زندگی هارلی با خیالات در ذهنش و نحوه برخورد او با واقعیت می‌تواند از طریق یک موزیک باشد.

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی

هارلی کویین حاصل تخیلات آرتور فلک است

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
لحظات مورد انتظار در جوکر 2

لیدی گاگا نقش دکتر هارلین کوینزل، روانپزشکی را بازی می‌کند که عاشق آرتور فلک می‌شود، درست مانند جوکر در Batman: The Animated Series؛ اما لحظات مورد انتظار در جوکر 2 ممکن است این داستان را تغییر دهد تا با آنچه که فیلم اول ساخته شده است، مطابقت داشته باشد. در مورد آرتور نظریه‌ای که در Reddit به اشتراک گذاشته شده است نشان می‌دهد که دکتر کوینزل یک رابطه طبیعی و سالم با پزشک و بیمار با آرتور خواهد داشت؛ اما او این رابطه را تا حدی عاشقانه می‌کند که ایده هارلی کوئین است. او زنی با ذهنی آشفته را ایجاد می‌کند که هدف فلک را دنبال خواهد کرد و از هر کاری که انجام می‌دهد حمایت می‌کند. جنبه موسیقایی بخشی از فانتزی‌های آرتور از هارلی خواهد بود و به مخاطب راهی می‌دهد تا تشخیص دهد چه چیزی واقعی است و چه چیزی نخواهد بود.

جوکر 2 بتمن را معرفی خواهد کرد

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
تئوری های جالب درباره جوکر 2

یکی از بزرگترین تئوری های جالب درباره جوکر 2 این است که آیا آرتور فلک با بتمن روبرو خواهد شد یا خیر؟ جوکر بروس وین جوانی را معرفی کرد که والدینش در جریان شورش‌هایی که اقدامات آرتور در نمایش موری فرانکلین در سرتاسر گاتهام به راه انداخت کشته شدند و بدین ترتیب تبدیل نهایی او به بتمن را رقم زد. با این حال، از آنجایی که آرتور بسیار مسن تر از بروس وین است، یک نظریه به اشتراک گذاشته شده در Reddit، نشان می‌دهد که Joker 2 می‌تواند یک جهش زمانی داشته باشد، بنابراین می‌تواند دید که بروس وین مسن‌تر سفر خود را به عنوان بتمن آغاز می‌کند. آرتور اکنون در Arkham محبوس است، بنابراین او می‌تواند سال‌های بسیار زیادی را در آنجا سپری کند در حالی که بروس وین تمرین می‌کند تا به بتمن تبدیل شود، به این معنی که او آماده رویارویی با بزرگترین دشمن خود از کتاب‌های کمیک DC خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

14 ارتباط مهم بتمن با دنیای تکنولوژی

بهترین کمیک های بتمن

جوکر 2 به آرتور فلک داستانی مبدأ جدید خواهد داد

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
بهترین تئوری های مورد نظر برای جوکر 2

همانطور که بالاتر ذکر شد، آرتور فلک یک راوی غیرقابل اعتماد است، که جای سؤالات زیادی را در مورد اینکه کدام قسمت‌های جوکر واقعی است و کدام قسمت در ذهن آرتور وجود دارد، ایجاد کرد و این اساس نظریه بعدی است. نویسنده که این نظریه را در Reddit نیز منتشر کرده، پیشنهاد می‌کند که Joker 2 داستان دیگری برای شخصیت آن عنوان می‌کند. اکنون که آرتور در آرکام حضور دارد، ذهن او می‌تواند داستان اصلی متفاوتی داشته باشد و مجموعه جدیدی از رویدادها را ارائه دهد که به گفته او منجر به تبدیل شدنش به جوکر شده است که مطابق با چگونگی تغییر مداومش در کتاب های مصور دی سی، داستان پس زمینه این شخصیت است.

جوکر 2 ظهور یک جوکر جدید خواهد بود

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
مورد انتظار ترین تئوری های Joker 2

یکی از بهترین تئوری های مورد نظر برای جوکر 2 ، این بود که آرتور جوکر واقعی نیست و دنباله آن واقعی را معرفی می‌کند و نظریه دیگری این ایده را گرفته و به آن تغییر می‌دهد. یکی از کاربران Reddit پیشنهاد می‌کند که جوکر 2 با عواقب شورش‌ها و هرج‌ومرجی که آرتور در پایان جوکر به راه انداخت، مقابله خواهد کرد. این منجر به ظهور یک جوکر جدید با الهام از اقدامات آرتور می‌شود. این از خط داستان از بدشانسی آرتور پیروی می‌کند، به طوری که شخص باهوش‌تر جای او را می‌گیرد و اعتبار هر کاری را که شروع کرده است را خواهد گرفت. این نظریه همچنین این امکان را برای بروس وین این جهان فراهم می‌کند که در آینده با جوکر روبرو شود؛ زیرا فرد جدید از آرتور جوان‌تر خواهد بود و بنابراین ابرشرور مناسب‌تری برای این نسخه از بتمن خواهد بود.

آرتور فلک با جوکر دیگری روبرو خواهد شد

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2

مورد انتظار ترین تئوری های Joker 2 درباره این است که به جای اینکه جوکر دیگری در پایان جوکر 2 مسئولیت را بر عهده بگیرد؛ زیرا آرتور فلک می میرد، از نظر روحی آسیب زیادی دیده است، یا این فقط بدشانسی اوست، یک جوکر دوم ایجاد هرج و مرج در گاتهام خواهد کرد و با آرتور (و هارلی) روبرو خواهد شد. در پایان جوکر، آرتور قبلاً پیروان زیادی داشت و عکس‌های تنظیم شده از جوکر 2 نشان می‌داد که افرادی در حمایت از آرتور ماسک‌های دلقک به صورت زده‌اند، بنابراین یکی از آن‌ها می‌توانست رهبری را بر عهده بگیرد و محبوب‌تر از آرتور شود. نویسنده نظریه می‌افزاید که جوکر جدید می‌تواند آرتور را درست مثل بقیه در فیلم اول مسخره کند و زندگی او را دوباره تراژیک کند و احتمالاً او را به سرنوشت غم انگیزتری سوق دهد، سرنوشتی که در فیلم اول در نظر گرفته بود.

آرتور و هارلی در جوکر 2 بیماران آرکام را آزاد خواهند کرد

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
تئوری های مورد نظر کاربران برای Joker 2

با حضور آرتور و هارلی در آرکام، این موسسه نه تنها یکی از اهداف اصلی جوکر 2 خواهد بود، بلکه ممکن است پایان خود را در آن ببیند. ویدئوهایی از مجموعه جوکر 2 آتش زدن آرکام را نشان می‌دهد که جای خود را برای نظریه‌ای ایجاد کرد که می‌گوید آرتور و هارلی بیماران را علیه پزشکان و پرستاران در آرکام جمع می‌کنند و آن‌ها را فراری می‌دهد؛ اما بعد از آتش زدن آرکام اسن اقدام انجام می‌‎شود. نویسنده این نظریه پیشنهاد می‌کند که فیلم One Flew Over the Cuckoo’s Nest محصول 1975 الهام‌بخش جوکر 2 و اقدامات آرتور و هارلی علیه آرکام خواهد بود، که چندان هم دیوانه‌کننده به نظر نمی‌رسد زیرا فیلم اول مارتین اسکورسیزی الهام گرفته است.

جوکر 2 پسر آرتور و هارلی را معرفی خواهد کرد

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
لحظات مورد انتظار در جوکر 2

عنوان “folie à deux” باعث شده تا بسیاری از تئوری های مورد نظر کاربران برای Joker 2 منطقی‌تر به نظر بیاید. بر اساس آنچه تاکنون در مورد داستان فهمیدیم، بعید است که Joker 2 حول محور پسر آرتور متمرکز شود؛ اما قطعا می‌تواند این خط داستانی را تنظیم کند. جوکر 2 می‌تواند با فهمیدن اینکه هارلی کوئین از بچه آرتور باردار است پایان می‌یابد و فیلم سومی را راه اندازی می‌کند که پسرشان را به درستی معرفی خواهد کرد و رابطه پیچیده او با والدینش بررسی می‌شوند، همانطور که در کمیک‌ها، جوکر جونیور با عصبانیت از مادرش بزرگ می‌شود و دنبال می‌کند. قدم های پدرش می تواند او را به جوکری تبدیل کند که بروس وین این جهان در آینده با آن روبرو خواهد شد.

بهترین کمیک های جوکر

جوکر 2 جیم گوردون را معرفی خواهد کرد

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
تئوری های جالب درباره جوکر 2

Joker 2 به غیر از هارلی کویین، شخصیت‌های جدیدی را معرفی خواهد کرد و یکی از آن‌ها را bryan cranston بازی می‌کند، اگرچه این شخصیت هنوز مشخص نشده است. یک تئوری نشان می‌دهد که bryan cranston در نقش جیم گوردون بازی می‌کند و او برای کمک به اداره پلیس شهر گاتهام در شکار آرتور و هارلی اعذام می‌شود؛ زیرا آن‌ها هرج و مرج را در سرتاسر شهر گاتهام ایجاد می‌کنند. علاوه بر آن، جوکر در مورد چگونگی شکست مراقبت‌های روانی آمریکایی بود، و با جیم گوردون در جوکر 2، عاقبت اکنون می‌تواند بر روی سیستم قضایی در گاتهام و شکست‌های آن تمرکز کند، به هر حال، دلیلی وجود دارد که چرا گاتهام گرفتار آن می‌باشد که جنایت و انواع شرور را دیده است.

جوکر 2 درباره یک جهان چندگانه خواهد بود

10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2
بهترین تئوری های مورد نظر برای جوکر 2

یکی دیگر از تئوری های جالب درباره جوکر 2، این است که Joker 2 آغازگر چندجهانی از جوکرها خواهد بود. ویدئویی از مجموعه جوکر 2 نشان می‌دهد که آرتور فلک توسط دو جوکر دیگر تعقیب می‌شود که مخاطب را متعجب کرده است، آیا این یکی از توهمات آرتور بوده یا واقعی می‌باشد. در این صورت، آیا جوکر 2 می‌تواند چند جهان را ببیند؟ ژانر ابرقهرمانی، چه در مارول و چه در دی سی، در حال حاضر بر روی چند وجهی متمرکز شده‌اند، بنابراین جوکر 2 می‌تواند شروع یک نوع بسیار خاص از چندجهانی (multiverse) باشد، چیزی که برخی از بینندگان پیشنهاد می‌کنند که می‌تواند شاهد رو به رو شدن جوکرهایی مانند جرد لتو و جک نیکلسون باشد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار 10 تئوری مورد انتظار در جوکر 2 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *