آخرین دیدار داریوش اقبالی با مادرش و خواندن آهنگ ترکی سوزناک + فیلم

فیلم منتشر شده از آخرین دیدار داریوش اقبالی خواننده با مادرش در دبی و خواندن آهنگ ترکی بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

گفتنی است که خانم طاهره اعظمی مادر داریوش، روز جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ بر اثر کهولت سن در سرای سالمندان شهر میانه درگذشت و مراسم تشییع پیکر وی در میانه برگزار شد. در ادامه با خبر داریوش اقبالی آهنگ ترکی همراه فیگار بمانید.

داریوش اقبالی خواننده

آهنگ داریوش اقبالی برای مادرش

داریوش اقبالی خواننده
فیلم آهنگ ترکی داریوش, داریوش اقبالی آهنگ ترکی

آهنگ ترکی داریوش اقبالی

در این ویدیو که برای اولین بار انتشار یافته، داریوش در آغوش مادرش آهنگ ترکی می خواند و دیدار تازه می کند. گفتنی است، چندی پیش مرحومه طاهره اعظمی (مادر داریوش) بر اثر کهولت سن درگذشت. داریوش اقبالی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۲۹ (۴ فوریه ۱۹۵۱) در تهران به دنیا آمد. پدرش محمود از ملاکان آذربایجان بود. وی دوران کودکیش را در شهر میانه، زادگاه پدر و مادرش گذراند.

فیلم آهنگ ترکی داریوش

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار داریوش اقبالی خواننده سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *