واکنش متفاوت کاربران فضای مجازی به دستگیری امیر تتلو

پس از اینکه خبر دستگیری امیر تتلو در فضای مجازی منتشر شد، کاربران شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های جالب و جنجالی داشتند که برخی از آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

امیرحسین مقصودلو که با نام امیر تتلو نیز شناخته می‌شود، صبح روز گذشته در مرز بازرگان به دستور مأمورین قضایی، بازداشت شد. براساس اعلام دادستانی استان آذربایجان غربی، پس از دستگیری امیرحسین مقصودلو، مقام قضایی در این استان تحقیقات مربوط به اتهامات این متهم را به منظور درک صحیح اتهام و تکمیل تحقیقات، به ضابطه قضایی تحویل داده است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


واکنش متفاوت کاربران فضای مجازی به دستگیری امیر تتلو

این خواننده ایرانی، علاوه بر مخالفان، طرفداران زیادی در کشور ایران دارد و خبر بازداشت تتلو ، واکنش‌های متفاوتی در پی داشت. در ادامه به چند کامنت مختلف از سمت طرفداران این خواننده خواهیم پرداخت:

این بنده خدا فقط خود واقعیش بود و نه اضافه. لطفاً قضاوت ممنوع

خدا باهاته پسر طبیعت

کسی که موفق هستش، هیتر زیاد داره

یک لشکر تتلیتی پشتت هستن سلطان

همچنین، برخی از طرفداران او در توئیتر، هشتگ “تتلو را آزاد کنید” را ترند کردند. علاوه بر طرفداران تتلو ، مخالفان او نیز کامنت‌های جنجالی در فضای مجازی قرار دادند که در ادامه نگاهی به برخی از آن‌ها خواهیم انداخت:

تو نگاه اول فکر کردم زباله‌گرد هست. البته با احترام به تمام زیباله‌گردها

تتلو باید توی زندان کنسرت بذاره

این هم یک نشانه برای اینکه هیچ چیز همیشه بر وفق مراد نیست. یک روز بالا بودی و حالا زمین می‌خوری

دستگیری امیر تتلو

فساد اخلاقی و رفتاری تتلو در دوره اقامتش در ترکیه به حدی رسیده بود که او اجازه حضور در هیچ یک از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی را نداشت و طبق قوانین، قادر به ایجاد حساب کاربری با هویت خود نبود. علاوه بر این، تتلو در طول اقامت در ترکیه تلاش‌های زیادی برای برگزاری کنسرت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا داشت؛ اما به دلیل محدودیت‌ها و قوانین مربوطه، امکان ورود به این کشورها برای او ایجاد نشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی دستگیری امیر تتلو و حواشی پیرامون آن چیست؟ آیا او باید دستگیر می‌شد؟ آیا او آزاد می‌شود؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *