ادا اجه بازیگر ییلدیز سیب ممنوعه باردار است ! + [جزئیات بارداری واقعی ادا اجه]

حاملگی ادا اجه (Eda Ece) بازیگر اصلی سریال معروف سیب ممنوعه، که نقش ییلدیز را ایفا می‌نمود حقیقت دارد؟ واکنش شوال سام به بارداری ادا اجه چه بود?

بارداری ادا اجه (Eda Ece)

ادا اجه که خرداد ماه با بسکتبالیست بوراهان تونجر ازدواج کرد یک ماهه باردار است.

وی با بازی در نقش “ییلدیز” در سریال تلویزیونی سیب ممنوعه طرفداران زیادی پیدا کرد. این بازیگر زیبا ترک خرداد ماه با بسکتبالیست بوغراهان تونجر ازدواج کرد و به زودی مادر می‌شود. حاملگی ادا اجه را در سریال سیب ممنوعه دیده بودیم،‌ اما این بار او در دنیای واقعی باردار شده است.

واکنش شوال سام به بارداری ادا اجه

از شوال سام میپرسند که شنیده‌ایم ادا باردار است، واکنش شوال سام به بارداری ادا اجه بود؟

آره اطلاع دارم. دارم خاله میشم.

شوال سام پارتنر ادا اجه در سریال سیب ممنوعه بود و این دو روابط صمیمی با هم داشتند. او از شنیدن خبر بارداری ادا اجه بسیار خوشحال است.

عکس های جنجالی ادا اجه

ادا اجه در برنامه ماسکه تو کی هستی؟ (Maske Kimsin Sen)، به عنوان هیئت داوران حضور داشت. او در هر قسمت استایل قابل توجهی را برای پوشش خود انتخاب کرد. در ادامه می‌توانید تصاویر مرتبط با استایل او را مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید:

تمامی تصاویر و ویدیوها از مراسم عروسی ادا اجه (ییلدیز سریال سیب ممنوعه)

زمان پخش فصل جدید سریال سیب ممنوعه از شبکه جم تی وی

استایل عجیب ادا اجه

عکس های جنجالی ادا اجه
عکس های جنجالی ادا اجه

اِدا اولین حضورش را با یک پیراهن نیمه دکلته سبز آغاز کرد. پیراهنی که لایه لایه دوخته شده و روی کمر جمع شده بود، لایه رویی از یک طرف به صورت مورب دنباله دار شده است. در ادامه به بررسی هر استایل، در قسمت‌های مختلف خواهیم پرداخت.

قسمت اول

عکس های جنجالی ادا اجه
بارداری ادا اجه

اِدا اولین حضورش را با یک پیراهن نیمه دکلته سبز آغاز کرد. پیراهنی که لایه لایه دوخته شده و روی کمر جمع شده بود، لایه رویی از یک طرف به صورت مورب دنباله دار شده است. اِدا اجه به خوبی می‌داند چه مدل لباس‌هایی به او می‌آید.

گویا اِدا با پوشیدن دستکش‌های توری، علاقه دارد ظاهرش متمایز از فردی باشد که جذابیت استایلش را مدیون یک پیراهن زیبای زنانه مجلسی است و کمی خاص‌تر به نظر برسد. گردنبند چوکر از آن دسته اکسسوری‌هاییست که با لباس دکلته ترکیبی جدا ناپذیر است که با دستبندی که روی دستکش بسته شده یکسان هستند. برق گردنبند با گوشواره‌های توپی بلند دو چندان شده است.

عکس های جنجالی ادا اجه
عکس های جنجالی ادا اجه

با گذشت بیش از نیم قرن، این مدل موی کلاسیک دهه 1950، کماکان پرطرفدار است. آرایش سَبُک و مات صورت گزینه درست برای این استایل است. تنها چیزی که شاید به نظرتان از مد افتاده به نظر برسد تنها سایه براق سبز رنگ است، در نهایت این بسته به سلیقه شماست که در مجموع چه نمره‌ای به این استایل می‌دهید.

آرایش خاص ادا اجه

تصاویر لو رفته از استایل عجیب ادا اجه بازیگر زیبای ترک
آرایش خاص ادا اجه

در قسمت دوم او با یک لباس مشکی ورنی با طرح پوست ماری بود. لباس مشکی با تضادی که با پوست سفید دارد زیبا جلوه می‌کند اما این کافی نیست؛ شما هم حتما این نکته را می‌دانید پیراهن مشکی دکلته با وجود پفی عروسکی که دارد، به تنهایی نمی‌تواند جلوه کند، نیاز به آیتمی است که جذابیت این لباس مشکی براق را بهتر نشان دهد.

اِدا با در نظر گرفتن این نکته، دستکش بلند توری نارنجی رنگی را انتخاب کرده که بهترین گزینه برای زدودن یکرنگی کسل کننده لباس است. جواهراتی هم که اِدا با سلیقه به خود آویخته نیز به خاطر توجه به همین نکته است؛ گوشواره و دستبند با نگین‌های بلوری و سیاه و انگشترهای که از روی دستکش به خوبی می‌درخشند.

تصاویر لو رفته از استایل عجیب ادا اجه بازیگر زیبای ترک
آرایش خاص ادا اجه

مورد دیگری که در این استایل ملاحظه می‌کنید، توجه به جزئیات است؛ میکاپ مینیمال اِدا اِجه با خط چشم نارنجی که احتمالا با رنگ دستکش‌ها هماهنگ شده و تضاد زیبایی را با رنگ چشم‌ها ایجاد کرده نیز تناسب خوبی با استایل او دارد. مدل موهای ساده نیز استایل او را به تناسبی که با پیراهن دکلته‌اش دارد، تکمیل می‌کند.

کت و شلوار فسفری

تصاویر لو رفته از استایل عجیب ادا اجه بازیگر زیبای ترک
بارداری ادا اجه

از استایل‌های سابق او در سریال سیب ممنوعه مشهود است که کمد لباس اِدا پر از انواع سِت کت و شلوار و نیم تنه باشد. این سِت فسفری نیز یکی از آنهاست که او بیش از هر دست لباسی به آن‌ها اعتماد دارد.

در این استایل اِدا می‌خواهد این مفهوم را برساند که اگر قرار است یکنواختی را در استایل خود پیش بگیرید، با انتخاب رنگ نئونی آن را از حالتی ساده و دم دستی خارج کنید و به یک استایل شیک و مد روز تبدیل کنید. از مدل دوخت کت و شلوار مشخص است که به عنوان لباس رسمی طراحی نشده است. گل سینه‌هایی که به یک طرف یقه کت وصل شده‌اند به تجمل لباس اضافه کرده‌اند.

تصاویر لو رفته از استایل عجیب ادا اجه بازیگر زیبای ترک
بارداری ادا اجه

موردی که در میکاپ ساده و قالب استایل‌های اِدا اِجه اغراق می‌کند، خط چشم بلند فسفری است به تک رنگی ظاهر استایل اصرار دارد. این یکنواختی از نوار فسفری که به موهای دم اسبی شده اِدا بسته شده نیز به چشم می‌خورد. مدل موی دم اسبی با کت و شلوار نیز یکی از ترکیب‌های متداول در دنیای مد است. آیا شما با این شیوه لباس پوشیدن موافق اِدا هستید؟

کت و شلواری پر زرق و برق

تصاویر لو رفته از استایل عجیب ادا اجه بازیگر زیبای ترک
بارداری ادا اجه

در این قسمت اِدا اِجه همچون ستاره می‌درخشد. با اینکه باز هم به یک دست از کت و شلوارهایش تکیه کرده، اما طرح پارچه هفت رنگ لباس آنچنان خیره کننده است که خواه ناخواه چشم از او برنخواهید داشت.

اِدا این بار دیگر به گردنبند چوکر بسنده نکرده و گردنبندهایی با سایزها و اشکال متفاوت را به گردنش انداخته است. شما هم فکر می‌کنید این حجم از زیورآلات کمی سنگین است؟

تصاویر لو رفته از استایل عجیب ادا اجه بازیگر زیبای ترک
عکس های جنجالی ادا اجه

مدل موی جالب ادا نیز برازنده این استایل است. این مدل که موها را از حاشیه صورت جمع کرده، علاوه بر تنوعی که به مدل موها داده، ظاهر بانمکی را برای داور زیبای مسابقه نقابدار تو کی هستی ایجاد کرده است. موردی که در اولین استایل او اشتباه به نظر می‌رسید، در این استایل درست و به جاست (سایه براق همرنگ لباس).

تاج جذاب ادا

عکس های جنجالی ادا اجه
عکس های جنجالی ادا اجه

یکی دیگر از استایل‌های ادا اجه در این برنامه استایلی است که در آن زیاد بودن اکسسوری‌ها باعث انتقاد بسیاری از کاربران شد. این بازیگر در قسمتی از این برنامه تاج بزرگی به سر گذاشته بود و برای اینکه تاج توجه بیشتری جلب کند، آن را روی موهای بنفش رنگ گذاشته بود.

رنگ مو و تاج او به شدت جلب توجه میکرد، اما انگار همین میزان جلب توجه برای ادا اجه کافی نبود و لباسی پر زرق و برق هم برای او انتخاب کرده بودند. لباسی که رنگی مشابه رنگ موهای او داشت و پولک‌های روی آن، ادا اجه را درخشان میکرد. میکاپ صورت، رنگ لاک‌ها، گردنبند و تمام آیتم‌های دیگر در استایل این بازیگر، در پر زرق و برق‌ترین حالت ممکن بودند.

کت شلوار صورتی جالب

تصاویر لو رفته از استایل عجیب ادا اجه بازیگر زیبای ترک
عکس های جنجالی ادا اجه

لباس دیگری که ادا اجه در این برنامه پوشیده بود، کت و شلوار منحصر به فردی از برند declara بود که به زیبایی با جواهرات و اکسسوری‌های به کار رفته در استایل این بازیگر ست شده بودند.

یکی از مهم‌ترین آیتم‌های این استایل، اکسسوری موهای ادا اجه بود که ترکیب بسیار زیبایی با سر شانه‌های لباس داشت. میکاپ صورت ادا اجه در این استایل، مطابق با رنگ‌های لباسش انجام شده بود و در آن از رنگ‌های صورتی استفاده شده بود.

عکس مادر واقعی ادا اجه

ادا اجه و خواهرانش در کنار مادرشان

عکس مادر واقعی ادا اجه
عکس مادر واقعی ادا اجه و خواهرانش

زمان پخش سریال سیب ممنوعه

پخش سریال سیب ممنوعه تمام شد، اما دوبله آن از کانال جم‌تی‌وی هنوز به نمایش در می‌آید. با رجوع به مطالبی که در ادامه پیوست شده‌اند، از زمان پخش دوبله فارسی آن مطلع شوید:

بیوگرافی ادا اجه

تصاویر لو رفته از استایل عجیب ادا اجه بازیگر زیبای ترک
بارداری ادا اجه

اِدا اِجه، بازیگر سرشناس ترکیه‌ای متولد سال ۱۹۹۰، در رشته روانشناسی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده است. او بازیگری را از سال ۲۰۰۴ در یک نقش فرعی شروع کرد و تاکنون در چند سریال و فیلم سینمایی بازی کرده است.

یکی از سریال‌هایی که اِدا در آن نقش اصلی داستان را بر عهده دارد سریال سیب ممنوعه است. یکی از دلایلی که این سریال نظر همگان را به سمت خود کشیده است، طراحی لباس و استایل‌ کاراکترها از جمله نقش ییلدیز است.

اِدا با بازی خوبش در این سریال توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. چند وقت پیش برنامه‌ای با نام maske kimsin sen یا نقابدار تو کی هستی ساخته و پخش شد که ادا اجه در آن به عنوان داور حضور یافت.

اخبار بیشتر:


One thought on “ادا اجه بازیگر ییلدیز سیب ممنوعه باردار است ! + [جزئیات بارداری واقعی ادا اجه]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *