سرمربی جدید نساجی معرفی شد ؛ اسماعیل اسماعیلی به نساجی رسید!

سرمربی جدید نساجی معرفی شد، پس از مخالفت مسعود شجاعی، اسماعیل اسماعیلی به‌عنوان سرمربی موقت تیم فوتبال نساجی مازندران انتخاب شد.

اسماعیل اسماعیلی به عنوان سرمربی نساجی مازندران تا پایان فصل انتخاب شد. در ادامه با خبر اسماعیل اسماعیلی مربی نساجی همراه فیگار بمانید.

سرمربی جدید نساجی

اسماعیل اسماعیلی نساجی

سرمربی جدید نساجی
اسماعیل اسماعیلی سرمربی جدید نساجی, اسماعیل اسماعیلی نساجی

اسماعیل اسماعیلی سرمربی جدید نساجی

طی حکمی از سوی ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران، اسماعیل اسماعیلی به‌عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران تا پایان فصل جاری، منصوب و در تمرین امروز در جمع بازیکنان، معارفه شد.

بر همین اساس اسماعیل اسماعیلی به‌عنوان سرمربی موقت در چهار هفته پایانی مسابقات لیگ برتر هدایت نساجی را به‌عهده خواهد داشت.

پیش از این مسعود شجاعی گزینه هدایت قائم‌شهری‌ها بود اما این بازیکن پیشنهاد باشگاه را نپذیرفت.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار سرمربی جدید نساجی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *