خفن ترین شمشیرباز های انیمه ؛ بهترین شمشیرزن های انیمه چه کسانی هستند؟

بسیاری از شمشیربازهای انیمه توانسته‌اند سکانس‌های اکشن انیمه را چند برابر بهتر کنند. با فیگار بمانید تا به معرفی بهترین شمشیرزن های انیمه بپردازیم.

اکشن و کاراکترهای شمشیرباز یکی از چیزهایی است که انیمه به بهترین شکل آن را انجام می‌دهد. انیمه اغلب درگیری‌هایی با بالاترین خطرات و سطحی از تنش را ارائه می‌کند که در هیچ جای دیگری نمی‌توان یافت. حتی با وجود اینکه انیمه‌هایی مانند Attack on Titan به تعیین استاندارد‌های جدید برای انیمه‌های اکشن ادامه می‌دهند، هنوز راه رضایت‌بخش‌تری برای حل یک درگیری به‌ اندازه مبارزه با شمشیر وجود ندارد. فایت‌هایی (خفن ترین فایت های انیمه) که در آن شخصیت‌های شمشیرزن وجود دارد همیشه حماسه‌ای‌تر و جذاب‌تر است.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین شمشیرزن های انیمه

محبوب ترین شمشیرزن های انیمه چه کسانی هستند؟

شما می‌توانید فهرست بهترین شمشیرزن های انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه

علیرغم شمشیرزنی شدید هوایی که کاپیتان لیوای و دیگران در حمله به تایتان از خود نشان می‌دهند، رقابت بسیار جدی برای بهترین شمشیرزن در انیمه وجود دارد. خوشبختانه، طرفداران انیمه در سایت Ranker این بحث را با هزاران رای به اینکه این عنوان معتبر باید به چه کسی برسد، حل کرده‌اند.

پس اگر می‌خواهید با برترین شمشیرزن های انیمه آشنا شوید، در این نوشتار همراه ما باشید تا شما را با بهترین شخصیت هایی که از شمشیر استفاده می کنند آشنا کنیم.

Saber

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه

به عنوان دارنده یکی از افسانه‌ای‌ترین شمشیرها در قالب اکسکالیبور، جای تعجب نیست که آرتوریا پندراگون، که به عنوان خدمتکار کلاس Saber برای کیریتسوگو و شیرو اِمیا در انیمه Fate خدمت می‌کند، با شمشیر نیز بسیار خوش‌دست باشد. سابر یک برداشت متفاوت از افسانه آرتوریان دارد و نمونه افتخار در میدان نبرد است. او ترجیح می‌دهد حریفان خود را در یک نبرد منصفانه از بین ببرد.

او دلیلی دارد که به توانایی‌های خود نیز اطمینان داشته باشد. در اولین حضور خود در نبرد، او سرعتی باورنکردنی از خود نشان می‌دهد، در حالی که ضربات بسیار سنگینی را به حریف خود وارد می‌کند. اگرچه میل او برای یک مبارزه منصفانه گاهی اوقات او را در تقابل با کیریتسوگو قرار می‌دهد، توانایی او با اکسکالیبور به این معنی می‌باشد که او فردی است که همیشه می‌توان در صورت نیاز به آن اعتماد کرد.

Silvers Rayleigh

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه

اگرچه ریلی ادعا می‌کند که مهارت او در شمشیر به دلیل سن او بدتر شده است، این تنها افسانه یکی از بزرگترین اعضای بازمانده دزدان دریایی راجر را قدرتمندتر می‌کند. شهرت ریلی به عنوان “دست راست پادشاه دزدان دریایی” برای دزد دریایی بازنشسته‌ای مانند او مناسب است که وقتی شمشیر در دست دارد می‌تواند بسیار ترسناک باشد.

ریلی با استفاده از شمشیری بلند و دو لبه‌ای که با خود همراه دارد، شمشیرزنی‌اش را با مهارت خود در بوسوشوکو هاکی ترکیب می‌کند تا به او اجازه دهد حتی با قوی‌ترین دشمنان مقابله کند. این ترکیب حتی به او اجازه می‌دهد تا در یکی از وحشی‌ترین مبارزات این انیمه با کیزاروی مقابله کند. بسیاری او را به عنوان یکی از برترین شمشیرزن های انیمه می‌شناسند.

King bradly

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه

شاه بردلی یک تانک را فقط با شمشیرش نابود می‌کند، که نشان از قدرت بی‌اندازه او دارد. بردلی به راحتی می‌تواند نتیحه یک جنگ را به نفع خود برگرداند ان هم فقط با تکیه بر مهارت و نیروی بدنی خارق‌العاده خود. او یکی از قویترین اشخاصی است که در انیمه fullmetal حضور دارد و برای این مورد نیز یک توضیح منطقی وجود دارد.

تسلط مطلق، ترسی که به دل دشمنانش می‌اندازد و انها را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مهارتی که با ان می‌تواند یک جنگ را به نفع خود بکند و همچنین فقط وجود او در یک ارتش کافی است تا تمامی سربازان دشمن وحشت کنند. با در نظر گرفتن تمامی این موارد منطقی است که از او نیز در این لیست یاد شود

Kisuke Urahara

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه

عاقلانه نیست که کیسوکه اوراهارا را به عنوان یک صاحب فروشگاه ساده در انیمه بلیچ (باهوش ترین شخصیت های بلیچ) در نظر بگیریم. در مواقع ضروری، او می‌تواند فردی بسیار ترسناک باشد. هنگامی که کاپیتان سابق لشکر 12 آماده برای جنگ است، خیلی سریع مشخص می‌شود که کیسوکه یک رزمنده‌ای است که باید از او ترسید.

اگرچه اوراهارا به عنوان یکی از قوی‌ترین شینیگامی‌های بلیچ محسوب نمی‌شود، او همچنان یک شمشیرباز فوق‌العاده سریع و ماهر است. با این حال، جایی که او می‌درخشد، استفاده از هوش خود برای پیشروی در نبرد، ترکیب مهارت‌ها و حتی استفاده از تاکتیک‌های مخفی در مواقع ضروری است. این امر در کنار بانکای قدرتمند او، اوراهارا را به حریفی ترسناک تبدیل می‌کند.

Ichigo Kurosaki

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه

قهرمان بلیچ (معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ) فردی تکان‌دهنده و سرسخت است که نمی‌تواند از یک مبارزه عقب‌نشینی کند. اما با هدایت آن‌ها برای تبدیل شدن به یک مبارز بهتر، ایچیگو به قدرت عظیمی می‌رسد که هیچ‌کس نمی‌توانست آن را پیش‌بینی کند. اگرچه آموزش هنرهای رزمی ایچیگو به این معنی می‌باشد که نبرد تن به تن همیشه نقطه قوت او بوده است، با این حال ایچیگو به یک شمشیرباز بسیار ماهر در فرم شینیگامی خود تبدیل می‌شود.

سرعت و رفلکس‌های او به ایچیگو یک مزیت بزرگ در نبرد می‌دهد. توانایی او در ترکیب مهارت‌ها با سلاح با استفاده از مجموعه عظیمی از توانایی‌هایی که دارد، و همچنین سطح بالای هوش استراتژیک او، ایچیگو را به یک فرد بسیار قدرتمند و ترسناک تبدیل می‌کند. استعداد ایچیگو با توجه به اینکه او مهارت‌های شمشیر خود را در شرایط سختی به دست آورد، بسیار چشمگیر است.

Inuyasha

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه

دشمنی 2 برادر در انیمه انویاشا، که هر 2 سعی می‌کنند با استفاده از اسلحه‌های مرگبار یه یکدیگر اسیب بزنند. با تعداد بسیاری از شیاطین در نسخه اسطوره‌ای دوران فئودال ژاپن می‌جنگند و جفتشان نیز از مهارت‌ها و قدرت‌های بینظیر در استفاده از شمشیرشان دارند.

و با توجه به ساخته شدن و شکل گرفتن شخصیت درونیشان به قدرت‌های جدید و شمشیرهای قدرتمندتر دست پیدا می‌کنند. همچنین هر دوی انها ثابت می‌کنند که قدرت یک جنگجو از درونش نشئت می‌گیرد. یک جنگجوی خوب تنها در صورتی یک مبارز خوب می‌شود که هم به صلح درونی با خود برسد و هم بتواند با دنیای اطرافش و مردم اطرافش ارتباط صحیحی داشته باشد.  

Byakuya Kuchiki

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه, برترین شمشیرزن انیمه

هوای اشرافی بیاکویا کوچیکی ممکن است بسیاری از مردم را به اشتباه بی‌اندازد، اما او می‌تواند با سطحی از مهارت از تکبر درک شده خود حریفان خود را به راحتی شکست دهد. کاپیتان لشکر 6 قادر است تعداد زیادی از دشمنان قدرتمند را با دقتی نامعقول و بدون اینکه ظاهراً عرقی بریزد، تلف کند.

بیاکویا همچنین یکی از نمادین‌ترین شمشیرهای انیمه را به شکل سنبونزاکورا دارد که می‌تواند آن را به هزار تکه ریز تقسیم کند. اگرچه این توانایی او ممکن است تعریف شمشیرزنی را گسترش دهد، نمی‌توان انکار کرد که بیاکویا دارای برخی توانایی‌های فوق‌العاده قدرتمند است. بیاکویا یکی از قوی‌ترین و بهترین شخصیت هایی که از شمشیر استفاده می کنند است.

Kenpachi Zaraki

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه

شینیگامی زیادی به بزرگی و ترسناک کنپاچی زاراکی، کاپیتان لشکر یازدهم وجود ندارد. ظاهر سخت او منعکس‌کننده شخصیتی است که برای هیجان جنگ زندگی می‌کند و سبک او تماماً در مورد شکست دادن حریفان خود در یک مسابقه ناب از قدرت و سرعت است. کنپاچی که از سنین پایین با شمشیر باورنکردنی بود، با گذشت زمان بسیار قدرتمند‌تر شد.

کنپاچی با استفاده از Nozarashi Zanpakuto خود، تیغه‌ای که ظاهر فرسوده و بلندی دارد و به او امکان برتری به نسبت به بسیاری از حریفان خود را می‌دهد، با کمال میل با هر حریفی مقابله می‌کند. اگرچه در برخی از شرایط به این معنی است که او گاهی اوقات ضعیف‌تر از پتانسیل کامل خود می‌باشد، او هنوز یکی از معدود شخصیت‌هایی است که می‌تواند ایچیگو را در نبرد شکست دهد.

Himura Kenshin

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شمشیرزن های انیمه, بهترین شمشیرزن انیمه

هیمورا کنشین حتی پس از اینکه زندگی و عنوان «هیتوکیری باتوسای» را پشت سر گذاشت، قاتلی است که نام او هنوز هم یک دهه پس از بازنشستگی در دل مردم ترس ایجاد می‌کند. او مهارت‌هایی را دارد که به او اجازه می‌دهد چنین شهرتی به را دست آورد. قدرت و دقت او با شمشیر به این معنی است که او می‌تواند اکثر دشمنان خود را با یک ضربه از بین ببرد. هیمورا یکی از برترین شخصیت هایی که از شمشیر استفاده می کنند می‌باشد.

حتی زمانی که این ضربه اول نتواند به نبرد پایان دهد، سرعت و چابکی کنشین تضمین می‌کند که حتی یک اشتباه از طرف حریف او مرگبار خواهد بود. متأسفانه برای قهرمان داستان رورونی کنشین، هر مشکلی را نمی‌توان با شمشیر حل کرد. به خصوص که عهد او برای نکشتن افراد و در عوض محافظت از دیگران است.

Levi Ackerman

بهترین شمشیرزن های انیمه
برترین شخصیت هایی که از شمشیر استفاده می کنند

هرچه شخص با حریفان سرسخت‌تری روبرو شود، احتمالاً برای زنده ماندن به مهارت بیشتری نیاز دارد. این مورد در حمله به تایتان ثابت می‌شود، جایی که لشکر پیشرو (Survey Corps) وظیفه دارد تایتان‌های مرگبار را که معمولاً فقط یک نقطه ضعف دارند، از بین ببرد. یکی از بهترین‌ها در انجام این کار، لیوای آکرمن، کاپیتان تیم عملیات ویژه است.

قلب مهارت لیوای ناشی از تسلط او بر تجهیزات مانور عمودی است که او با سطحی از دقت و سرعتی که به نظر می‌رسد هیچ کس دیگری با آن برابری نمی‌کند، به کار می‌گیرد و به دور تایتان‌ها پرواز می‌کند. لیوای با استفاده از یک موضع منحصر به فرد در حالی که شمشیر راست خود را به عقب نگه داشته است، در انجام آن ضربه نهایی بسیار مهم نیز به طرز عالی خوب عمل می‌کند. از نظر بسیاری از علاقهمندان انیمه، لیوای بهترین شمشیرزن انیمه می‌باشد.

Shanks

بهترین شمشیرزن های انیمه
بهترین شخصیت هایی که از شمشیر استفاده می کنند

شنکس که قبلاً عضوی از دزدان دریایی راجر افسانه‌ای بود، توانسته است پس از مرگ کاپیتان از زیر سایه گلد راجر خارج شود و گروه دزدان دریایی خود را داشته باشد. با این حال، شنکس تمایل دارد مهمانی و زندگی آرام اقیانوسی را به دعوا ترجیح دهد، به این معنی که میزان کامل توانایی‌های او اغلب دیده نمی‌شود.

هنگامی که او مجبور به مبارزه می‌شود، مهارت‌های شنکس کاملا قابل مشاهده است. قدرتمند، سریع و سرسخت حتی در مواجهه با شکست ظاهری، شنکس می‌تواند با امثال میهاوک و ریش سفید در نبرد رقابت کند. علیرغم اینکه میهاوک به خاطر قدرت بی‌شمارش شناخته می‌شود. حتی بدون بازوی مورد علاقه‌اش، شانکس را نمی‌توان دست کم گرفت.

Guts

بهترین شمشیرزن های انیمه
برترین شمشیرزن های انیمه

Berserk (بهترین آرک های مانگا برسرک) یک انیمه سازش‌ناپذیر است که با خشونت و خشم شدید آن را تبدیل به انیمه‌ای می‌کند که دقیقاً مخاطبان بزرگسال را هدف قرار می‌دهد. شخصیت اصلی آن گاتز نمونه‌ای از این رویکرد کامل است. گاتز به اندازه‌ای قوی است که از تیغه‌های غول‌پیکر بدون از دست دادن سرعت و چابکی استفاده می‌کند تا حریفان خود را شکست دهد.

اگرچه او می‌توانست در بیشتر مبارزات تنها با قدرت و رفلکس‌های خود پیروز شود، گاتز مشکلی برای اطمینان از پیروزی به ابزارهای غیراخلاقی متوسل می‌کند. این هوش و عمل‌گرایی همراه با مهارت خام او به او کمک می‌کند تا شهرت خود را به عنوان “شمشیرزن سیاه”، یکی از بهترین‌هایی که تا به حال شمشیر را در دست گرفته است، به دست آورد. از نظر سایت Ranker، گاتز برترین شمشیرزن انیمه می‌باشد.

(Roronoa Zoro (One Piece

رورونوا زورو (Roronoa Zoro) که همچنین با عنوان زوروی «شکارچی دزد دریایی» شناخته می‌شود، جنگجوی دزدان دریایی کلاه حصیری و یک شکارچی جایزه‌بگیر سابق است.

زورو اولین عضوی بود که به لوفی در تشکیل دزدان دریایی کلاه حصیری پیوست. او در کنار لوفی، سانجی و جینبه به عنوان قدرتمندترین مبارزان کلاه حصیری‌ها شناخته می‌شود. آرزوی او تبدیل شدن به بهترین شمشیرزن دنیا است. زورو همچنین یکی از دوازده دزد دریایی شناخته شده با نام «بدترین نسل» محسوب می‌شود.

زورو یک جنگجوی بسیار قدرتمند با پتانسیل بی‌اندازه است. او در کنار لوفی و سانجی به عنوان قوی‌ترین جنگجویان گروه شناخته می‌شوند. با وجود این که او از هیچ میوه‌ی شیطانی بهره نمی‌برد اما یک شمشیرزن ویران‌کننده است و از سبک شمشیرزنی سانتوریو که خودش آن را خلق کرده استفاده می‌کند. این سبک شامل دو شمشیر در هر دست و یک شمشیر در دهان است.

زورو یک استاد شمشیرزنی گوکن است که قادر است از سه شمشیر برای روش‌های مختلف حمله از حملات نزدیک تا ضربات دامنه‌دار استفاده کند. او حتی قادر به استفاده از تکنیک سطح بالای برش‌های هوایی است که با استفاده از تاب دادن شمشیر و فشار هوا دشمنان را از مسافت دور مورد هدف قرار دهد. بنا بر گفته‌ی بروک، زورو یک کاربر هاکایریوکو است که به شمشیرزنی با قدرت فیزیکی بیکران گفته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شمشیرزن های انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


37 thoughts on “خفن ترین شمشیرباز های انیمه ؛ بهترین شمشیرزن های انیمه چه کسانی هستند؟

  1. شماها خیلیا رو جا گذاشتین مثل نیکایا در اتک آن تایتان و جینچوریکی هیولای ۸ دم در ناروتو که به اسم زنبور معروفه این مرد همزمان با۸ شمشیر دستش می‌جنگید و این یک چیز خیلی خفنه شماها اول تحقیق کنید بعد مقاله بدین..😑

 1. من اصلا این مقاله رو قبول ندارم چون یه تازه کار ک انیمه ندیده و 4 تا انیمه دیده اینو درس کرده دلیلش:
  زورو بهترین شمشیر زن وان پیس
  کیریتو سریع ترین گیمر شمشیر زن با دو شمشیر
  کیسامه عجیب ترین شمشیر زن
  کیوجورو رنگوکو سریع ترین شمشیر زن با تک شمشیر
  زنیتسو شمشیرزن ساعقه
  استا خنثی کننده جادو با شمشیر و از لحاظ فیزیکی قویترین شمشیر زن
  یاتوگامی خدای شمشیر زن
  کاکاشی هاتاکه
  ساسکه > 2 سال بعد از اینکه پیش اوروچی مارو بود
  یوکی اسونا سریع ترین گیمر شمشیرزن
  اکامه دختری با شمشیر نفرین شده
  سنسو کانزاکی سامورایی در عصر مدرن
  اینا کجا هستن اینا از بعضی از شخصیت های اون مقاله شناخته شده تر هستن

  1. دوست عزیز این مقاله بر اساس 3 مقاله‌ی معتبر در مجلات معتبر انیمه‌ای جهان نوشته شده. نظر شما مخالف اوهاست بنا بر این نیست که این مقاله فاقد ارزش باشه… شما نظرتون رو دادید و محترم هست… مرسی از توجهتون…

 2. تو این لیست یا هر لیست دیگه ای ، خفن تمرین شخصیت شمشیر باز فقط و فقط برای کنشین هیمورا (Battousai).
  کسی تو سن خیلی کم استاد سبک هیتن میتسوریگی ( کشتن با یک ضربه ) میشه و یک دولت و عوض می کنه،….
  کسایی که قدیمی کار باشن یا انیمه و ova (فیلم معروفش) و دیده باشن می‌دونن من چی دارم میگم….

 3. میهاک،بعضی از اعضای شیطان کش برای مثال رنگوکو و تانجیرو،کیریتو،کیلر بی یا همون زنبور کش انیمه ناروتو که همزمان ۸ تا شمشیر استفاده کرد و گرفت ساسکه رو جررر داد.
  همه اینا رو فراموش کردین؟.

  1. دوستان اگر این مقاله میخواست همه رو بگه خیلی میشد. 10 تارو از نگاه حودشون نوشتن… بقیه رو توی کامنتا دارید میبینید و این خیلی خوبه…

 4. الان گینتوکی کو؟
  آستا کو؟
  ساسکه کو؟
  کیلر بی کو؟
  کیسامه کو؟
  اوتسورو کو؟
  زنیتسو کو؟
  تانجیرو کو؟
  هاشیرا صدا کو؟
  هاشیرا شعله کو؟
  یاتوکو!؟
  هیچ کدوم نیست.

 5. راجب شیطان کش هنوزخیلیا چیزی نمیدونن.مگرنه یوریچی و کوکوسیبو بدجور قوی هستن.تازه2فصل اومد.ولی این برای عجیبه شنکس که تاحالا جنگیدنشو ندیدیم اومد ولی کیریتو نیومد

 6. فقط زورو هیچکس از زورو تو شمشیر زنی قوی تر نیست کافی که اون سه تا شمشیرش رو در بیاره تا دیگه طلوع فردا رو نبینی فقط باید مسیر یابیش رو یکم قوی کنه

 7. چرا شمشیرزنایی مثل ارزا از فیری تیل، آستا از بلک کلاور، یامی از بلک کلاور ، گینتوکی از گینتاما و هاشیراهای شیطان کش خالیه

 8. حالا همدیگرو نکشین باشه هرکیو میگین شما قویتره از همه…. اصن بقیه هیچی نمیدونن فقط شما بچه سالها بلدین
  عزیزم آمار اداره ثبت و احوال نیست که برای سرگرمیه،بخون و لذت ببر هرکیم خواستی تو کامنتها اضافه کن دیگه فحش و بی احترامی نداره که

 9. اول از همه ممنون بابت مطلبتون واقعا زحمت کشیدید دوم اینکه میشه بم سم چرا دراکولا میهاوک توی این لیست حضور نداشت؟ توی انیمه وان پیس بزرگ لقب ترین شمشیر زن دنیا برای میهاوکه و حتی زورو هم مهارت شمشیر زنی به پای اون نمیرسه و من یه بار تو اینترنت سرچ کردم که مهارت شمشیر زنی شنکس بالاتره یا میهاوگه در جواب آورد میهاوک پس میشه بگید به چه دلیلی میهاوک توی این لیست حضور نداره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *