خشمگین ترین شخصیت های ناروتو ؛ عصبانی ترین کارکتر های انیمه‌ی محبوب

عصبانیت، تقرباً یکی از کلیدی‌ترین صفات شخصیت‌های انیمه‌ی ناروتو است. با ما همراه باشید تا به خشمگین ترین شخصیت های ناروتو بپردازیم.

ناروتو، یا همان Naruto، نام یک مجموعه مانگای ژاپنی (بهترین سریال های ژاپنی 2021) است که در سال 1999 نوشته شد. این مانگای محبوب، که همچنان نیز ادامه دارد، در سال 2002، و در شبکه‌ی TV Tokyo، حق پخش گرفت و توانست طرفداران زیادی پیدا کند.

این انیمه‌ی سریالی محبوب، که در ژانر شونن (بهترین انیمه های شونن) می‌باشد، توانسته تاکنون یازده فیلم سینمایی نیز اکران کند. درون مایه‌ی کُلی انیمه‌ی ناروتو، درباره‌ی نینجا‌ها است، و روایات‌گر زندگی می‌باشد که آن‌ها پیش می‌گیرند.

داستان این انیمه، درباره‌ی موجودی شرور (بهترین شرورهای ناروتو) و افسانه‌ای به نام کیوبی است که به کونوها حمله می‌کند. چهارمین هوکاگه با استفاده از یک طلسم و قربانی کردن خود موفق می‌شود کیوبی را داخل بدن ناروتوی تازه به دنیا آمده، زندانی کند. در این راستا اتفاقات زیادی رخ می‌دهد.

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو

عصبانی ترین کارکتر های انیمه‌ی محبوب

شما می‌توانید فهرست خشمگین ترین شخصیت های ناروتو را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
خشمگین ترین شخصیت های ناروتو

در سرتاسر انیمه‌ی ناروتو، این خشم است که قدرت‌نمایی می‌کند، و ما در این مقاله سعی داریم به معرفی خشمگین ترین شخصیت های ناروتو بپردازیم.

در اینستاگرام بخوانید:

Sakura

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
عصبانی ترین شخصیت های ناروتو

از زمان شروع انیمه‌ی ناروتو، ساکورا به دلیل مسائلی عصبانی بود، و به همین خاطر است که او خشمگین ترین شخصیت ناروتو لقب می‌گیرد. او بسیار شخصیتی پرخاشگری داشت، و با ناروتو به عصبانیت برخورد می‌کرد. در برهه‌ی زمانی زیادی، آنقدر خشم اغراق‌آمیزی داشت که بسیاری از طرفداران، از او متنفر شده‌اند.

خشم ساکورا از رفتار ناروتو، تا زمان نوجوانی‌اش ادامه داشت، و خشونت ساکورا علیه ناروتو، باعث تشدید تنفر هواداران از این شخصیت شد. او حتی در دوران جوانی‌اش نیز، دست از آزار و اذیت ناروتو بر‌نداشت، اما با کمرنگ‌تر شدن محوریت داستانی بر او، دست از خشونت کامل برداشت.

بیشتر بخوانید:

Tsunade

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
خشمگین ترین شخصیت انیمه ناروتو

لیدی سوناده، پس از اینکه عزیزانش را از دست داد، از تمامی مردم متنفر، و سرخورده شد. او با اینکه یک فرد شکست‌خورده و جاه‌طلب است، به یک فرد شرور (بهترین شرور های دی سی) تبدیل نمی‌شود و همچنان کاریزمای مثبت خودش را درون خصوصیاتش نگه داشته. او، یکی از کسانی است که ناروتو را به خاطر تبدیل شدن‌اش به هاکوگه، محکوم می‌کند.

سوناده، به مرور زمان آرام‌تر می‌شود، اما خشمی که او از ناروتو در عمق قلبِ تاریک و غمگین‌اش (بهترین فیلم های غمگین 2022 و 2021) فرو برده است، این ملکه را تا آخر عمر گوشه‌گیر کرده است.

Kushina

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
عصبانی ترین شخصیت انیمه ناروتو

کوشینا، همیشه در مدرسه به دلیل داشتن مو‌های قرمز، مورد آزار و اذیت پسر‌های دبیرستانی (بهترین انیمه های مدرسه ای و دبیرستانی) قرار می‌گرفت، و همیشه گوجه‌فرنگی خطاب می‌شد، و او هم همیشه آن‌ها را با کتک بدرقه می‌میرد. کوشینا پس از مدتی به دختری جذاب (جذاب ترین شخصیت های انیمه ای) تبدیل شد که پسران دبیرستانی جرأت نزدیک شدن به او را ندارند.

کوشینا پس از مدتی زیاد، آرام‌تر شد، اما با این‌حال، او به زودی از کوره در می‌رفت، و خیلی از شخصیت‌ها را در طول این انیمه کتک زد، تا به یکی از بهترین شخصیت های خشمگین ناروتو تبدیل شود.

Neji

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
خشمگین ترین شخصیت های ناروتو

نِجی، یک شخصیتی بود که از سرنوشتی که برایش، توسط هیناتا انتخاب شده بود، کینه‌ی زیادی داشت. او از اینکه هیناتا از قبیله‌ی هیوگا بوده است، متنفر بود. او توسط شینوبی‌های مختلف که درون سریال حضور داشته‌اند، مورد تمسخر واقع می‌شد، و همین امر او را به یکی از عصبانی ترین شخصیت های ناروتو تبدیل می‌کرد.

او به همراه درامای (بهترین انیمه های درام) زندگی‌اش کنار آمد، و سعی کرد قدرت خودش را افزایش دهد، و تقویت کند، و حتی به هیناتا هم کمک کند. او در زمان نوجوانی‌اش بسیار شاد‌تر بود، اما پس از مدتی که سرنوشت خودش را انتخاب کرد، توانست در خشم خود غوطه‌ور شود.

The Fourth Raikage

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
خشمگین ترین شخصیت ناروتو

رایکاگه‌ی چهارم، یکی از شرور‌ترین شخصیت‌های ناروتو بود که به سرعت عصبانی می‌شد. او مانند برادر کوچکترش بود و مدام خشمگین عصبانی بود، و اغلب هم جیغ‌های بلند می‌زد. رایکاگه‌ی چهارم همیشه خشم خودش را انکار نمی‌کرد و همیشه، همه‌چیز را به سوی نابودی می‌فرستاد.

او در اواخر انیمه، سعی می‌کرد آرام باشد، و اختلافات خود را با Killer Bee کنار بگذارد، اما نمی‌توان گفت که دیگر به فکر جنگ (بهترین فیلم های جنگی 2022) نیست و نمی‌باشد.

Naruto

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
خشمگین ترین شخصیت های ناروتو

اگرچه ناروتو شخصیت اصلی، قهرمان و یکی از دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت (بهترین شخصیت های مرد در انیمه) این انیمه است، اما با تمامی خوش‌بینی‌هایی که این کارکتر دارد، خشم او لازمه‌ی اصلی وجودش می‌باشد. او همیشه توسط روستاییان به خاطر رفتار نا‌مناسبی که با آن داشته‌اند، متنفر بود، و اکثراً عصبانی بود.

نفرت ناروتو به خودش نیز، یکی از عواملی بود که او را به یکی از خشمگین ترین شخصیت انیمه ناروتو تبدیل کرد. نفرت، و خشم درونی او، در برخی از سکانس‌های انیمه، باعث می‌شد تا او کنترل خودش را از دست بدهد، و دست به انجام هرکاری بکند. پس از گذشت زمان، ناروتو با نفرت خودش کنار آمد و احساساتش را به آرامشی درون تبدیل کرد.

Nagato

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
بهترین شخصیت های خشمگین ناروتو

ناگاتو، یکی از غم‌انگیز‌ترین پیشینه‌های تاریخی (بهترین فیلم ها و سریال های تاریخی 2022 و 2021) را در بین شخصیت‌های این انیمه‌ی معروف دارد. او شاهد کشته شدن پدر خود، در زمان کودکی‌اش بود و مجبور شد که دوست خودش را در یک جنگ، بکشد. ناگاتو در ابتدا می‌خواست با گفتمان همه‌ی مشکلات را حل، صلح را برقرار کند، اما درد او بود که صلح را به ویرانی تبدیل کرد.

ناگاتو به علت خشونت بی‌معنای مردم، عصبی بود، و از اینکه ناروتو تلاش‌های بیهوده‌ای برای دستیابی به صلح می‌کند، متنفر بود. او شخصیتی پوچ‌گرا داشت، و تحت تأثیر سخن‌های ایده‌آلیسم ناروتو قرار می‌گرفت.

Gaara

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
خشمگین ترین شخصیت های ناروتو

گارا، که یکی از عصبانی ترین شخصیت انیمه ناروتو است، که در کودکی، توسط یک هیولا تبعید شده. پس از اینکه پدر او، یک هیولا را فرستاد، تا او را بکشند، گارا از همه متنفر، و یک قاتل بی‌رحم شد که خاصیت ترحم درون روحش ندارد.

به لطف ناروتو، گارا یک تصمیمی بزرگ در زندگی‌اش گرفت، و سعی کرد عشق (بهترین انیمه های عاشقانه) و صلح را در ادامه، به پیش بگیرد. او در طول جنگ، اتحادی عظیم ایجاد کرد، و در پایان انیمه به یک انسان قهرمان لقب گرفت.

Kurama

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
خشمگین ترین شخصیت های ناروتو

کوراما، تمام زندگی خودش را مشغول به ترساندن مردم بوده. او در دورانی از زندگی‌اش توسط انسان‌ها دستگیر شد، و به همبن علت نفرت ربادی به آن‌ها پیدا کرد. انسان‌ها او را موجودی پلید و زشت می‌دیدند که صرفاً به برخی از جانداران دم‌دار علاقه دارد.

او شباهت زیادی به روباهی بالدار دارد که می‌تواند هر زمانی اراده کند، و انسان‌ها را بترساند. اما پس از اینکه کوراما، با ناروتو ملاقات کرد، باعث شد تا این شخصیت از توانایی‌هایش به نحو احسنت استفاده کند.

بیشتر بخوانید:

Lies

خشمگین ترین شخصیت های ناروتو
خشمگین ترین شخصیت های ناروتو

پس از اینکه ساسوکه، شاهد قتل‌عام قبیله‌ی خودش بود، انتقام را هدف خودش قرار داد و از وابط با انسان‌ها اجتناب کرد. وقتی ساسوکه متوجه شد که کونو‌ها طراحی این قتل‌عام را بر عهده داشته‌اند، در نفرت و خشم غرق شد، و با خودش عهد کرد که تمامی مردم قبیله را بکشد.

ساسوکه خشم و نفرت خود را پذیرف، اما هیچ‌گاه سعی نکرد آن را متوقف کند و معتقد است تا وقتی خون ریخته شده‌ی افرادش را نگیرد، دست از انتقام بر نمی‌دارد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خشمگین ترین شخصیت های ناروتو سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول

انیمه‌ی ناروتو از چه سال و از چه شبکه‌ای پخش شد؟

این انیمه، در سال 2002، و از شبکه‌ی تی‌وی توکیو پخش شد.

خشم ناروتو، برای چه اتفاقی بود؟

خشم اصلی ناروتو، به علت رفتار اشتباه مردم روستایی بود که در آن زندگی می‌کرد.


9 thoughts on “خشمگین ترین شخصیت های ناروتو ؛ عصبانی ترین کارکتر های انیمه‌ی محبوب

 1. چرا برای ناگاتو راجب کابوتو با داستان ناگاتو نوشتین؟؟؟بابا لاقل خودتون چیزی که مینویسین رو بخونین شاید اصلا غلط املایی داشت😂😂😂

 2. اولا همه میدونن قسمت‌هایی که ساکورا ناروتو رو میزد همه برای طنز بودن و دلایلشو میدونین؟ ناروتو جلوی تمام مردم دهکده بدترین تکنیکشو میزد و همچنان بی‌فکر خودشو ساکورا رو تو دره پرت کرد چه چرتیه نشر میدیدآخه؟ تازه رایکای دیگه چیه؟ رایکاگه!!!معلومه دو سه‌تا میکس دیدی جوگیر شدی و اینو گذاشتی

 3. ساکورا که وقتی ناروتو رو میزد همش طنز و شوخی بود
  تازشم کِی ساسکه با خودش عهد کرد که مردم قبیلشو بکشه؟ قبیلش اوچیها بود که ایتاچی همشونو کشت و ساسکه میخواست از ایتاچی انتقام بگیره که بعدش فهمید تقصیر ایتاچی نبوده و به جورایی ایتاچی خودشو فدا کرده
  عکس ایتاچی رو گذاشتین داستان ساسکه رو و اسم Lies ؟. چرا از دهن ایتاچی شیر میاد😂 هونشو سانسور کردین؟
  ما که مثل شما بدون دیدن انیمه نمیاین مطلبشو بخونیم و نظرم بدیم میفهمیم این خونه
  پس چرا سانسور؟
  تازه کی گفته ناروتو شخصیت خشمگینی داشت اون با اینکه همه مردم دهکده مسخرش میکردن میخواست هوکاگه بشه تا اونا قبولش کنن همش خرابکاری می کرد تا مردم بهش توجه کنن
  سوناده هم همیشه ناروتو رو دوست داشت و اونو برای هوکاگه شدنش مقصر نمیدونست و از دستش عصبانی نبود
  حالا شاید سوناده بعضی وقتا بعضیا رو می زد ولی مثل ساکورا بیشتر جنبه طنز داشت
  برای ناگاتو که دیگه حرفی ندارم چون که ناگاتو یاهیکو رو نکشت یاهیکو یه جورایی خودشو فدا کرد
  تا فردا هم بخوام ایراد بگیرم تموم نمیشه
  اصلا انیمه رو دیدین؟

 4. هااان؟ ساکورا و سوناده همشون کلَپ جوک بود که قضیش فرق داره اصن… :/ بعدم نویسنده اصن یه قسمت از ناروتو رو هم حتی دیدی؟ رایکا چیه؟ رایکاگه :/ بعدش هم رایکاگه خو برادر بزرگتر نداشت کوچیکتر داشت که ازش عصبانی میشد :/ مورد سوم هم ناروتو هیچوقت از کسی متنفر نبود و تنفرش هم از کوراما میومد که داستانش جداست:/

 5. نمیدونم یعنی مجبورین با خزعبلات ساختگی یه عده رو سر کار بذارین ک مثلا «ویو» بگیرین
  اگه همه مقاله هاتون اینجوریه حیف وقتی که میذاریم واسشون
  حد اقل یه خلاصه از ناروتو میخوندین بعد چرت و پرت مینوشتین خب با اونهمه غلط
  بزرگترین مفاهیمش، دوستی، عشق و صلحه بعد خودشناسی و الی آخر ، پر از عناصر ارزشیه اونوقت اومدی میگی خشم
  بعد اول ساکورا ، واقعا خنده دارین

  1. درود بر شما. نظرتون محترمه… اما ای کاش به یکی از غلطها اشاره کوچکی میکردید تا از شما یاد بگیریم و مقاله های بعدی رو با غلط کمتر در اختیارتون بذاریم… نکته بعد اینکه مقاله های زیادی هست که از جنبه های مختلف به این انیمه پرداخته شده. این مقاله از جنبه ی خشم به انیمه ها پرداخته… موفق باشید دوست عزیزم… ممنون از توجه بالاتون…

 6. اولن که حرفت درسته که ساکورا برای طنز میزد ولی هیتر های ساکورا رو دیدی؟؟ همشون دارن بخاطر همین طنز ها مسخره اش میکنن. البته که من خودم قبول ندارم و بنظرم چرته ولی بجز نظر خودت نظر بقیه مردم هم بدون بعد انتقاد کن. دوما یادت نیست ساسوکه میخواست کل کونو ها رو نابود کنه؟؟ بعدش هم یهو اومد گفت میخواد هوکاگه بشه که ناروتو سر عقلش اورد که الان مهم نیست. مهم اینه که قصد داشت مردم کونو ها رو بکشه . سوما اگه سانسور نکنن سایت و اینا گیر میدن حتما و غلط املایی هم هممون داریم پس گیر های الکی نده. ناروتو هم اگه قشنگگگگ انیمه رو دیده باشی وقتی میخواست کوراما رو کنترل کنه با خود خشمگینش رو به رو شد که از همه مردم دهکده متنفر بود که بعدا ناروتو با حرف ها و کارهاش بهش غلبه کرد که این نشون میده ناروتو عصبانی بوده ولی نشون نمیداده. وقتی خودت قشنگ انیمه رو ندیدی الکی به کسی که انقد زحمت کشیده برای این کار گیر نده .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *